DOLAR 1.510 - EURO 1.978 - ALTIN 65.73 - IMKB 64072
Salı 30 KASIM 2010
BARCELONA, REAL MADRİD'E GOL YAĞDIRDI GÖKÇEK'TEN CHP'LİLERE "GÖRÜRSÜNÜZ" İMASI! Davutoğlu: 11 Eylül doğru ifade; özür dilendi BURSA'NIN ZİRVE İNADI DEVAM EDİYOR: 2-0 Kremlin'den WikiLeaks açıklaması Rice: Diplomatlarımızla gurur duyuyoruz BURSA-KAYSERİ MAÇI KADROSU VE NOTLAR Hillary Clinton şikâyet etti, yok diyemedi DAVUTOĞLU VE CLINTON WikiLeaks'I KONUŞTU GÖNÜL'DEN WikiLeaks AÇIKLAMASI habertaraf.com
 
 
 
ABD, Davutoğlu'ndan rahatsız
 
 
 
 
Ahmet ASLAN
Bölgesel güç: Türkiye
 
 
 
Okur Temsilcisi
Hırsızlığın yeni adı: Bir internet sitesi
 
 
 
 
WikiLeaks'ın kurucusu Julian Assange
 
 
 
 
 
Bugün
Adem Yavuz ARSLAN
Öcalan yine haklı çıkardı
 
 
Hürriyet
Ahmet HAKAN
Haydarpaşa yanıyor
 
 
Star
Ahmet KEKEÇ
Bu iktidar nasıl defedilir?
 
 
Zaman
Ali BULAÇ
Eşitlikten pozitif ayrımcılığa
 
 
Yeni Akit
Ali İhsan KARAHASANOĞLU
Yargıtay üyeleri için tutuklama yasak mı?
 
 
Milliyet
Aslı AYDINTAŞBAŞ
WikiLeaks kriptoları Washington’da kriz yaratacak
 
 
Akşam
Çiğdem TOKER
HAS Parti'nin marşı Grup Yorum'dan
 
 
Zaman
Ekrem DUMANLI
Gereği yapıldı
 
 
Sabah
Engin ARDIÇ
Bu sefer denize girmeden
 
 
Yeni Şafak
Fatma BARBAROSOĞLU
'Yusuf'un Rüyası'
 
 
Yeni Şafak
Hakan ALBAYRAK
Mavi Marmara şehitleri yetimhane kuruyor
 
 
Zaman
M.Nedim HAZAR
Yanalım!
 
 
Sabah
Mehmet BARLAS
Wikileaks belgeleri gerçeklerden daha mı çarpıcıdır?
 
 
Star
Şamil TAYYAR
Onlar da acı çekiyor sayın Başbakan
 
 
Millî Gazete
Sinan BURHAN
Füze gibi iktidara...
 
 
Radikal
Tarhan ERDEM
Toplu konutlarda yaşam ve davranış farklılıkları
 
 
 
 
Reha RUHAVİOĞLU
 
Adem Yavuz IRGATOĞLU
 
Aliya RAHTE
 
Necmettin EVCİ
 
İlhan AKKURT
 
 
 
Erdoğan'dan basına pankart eleştirisi
 
 
 
İSTANBUL- Başbakan Erdoğan: Haksızlıklara maruz kalmak pahasına zulmedenlerin safında olmayacağız.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin bölgesinde ve dünyada her zaman barış ve refahın artmasından yana olduğunu söyledi. Türkiye olarak dünyadaki güç dengeleri ne olursa olsun her zaman haktan ve hakkaniyetten yana olacaklarını belirten Başbakan Erdoğan, "Haksızlıklara maruz kalmak pahasına, hiçbir zaman zulmedenlerden yana olmayacağız." dedi.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Medeniyetler İttifakı Enstitüsü'nü törenle açıldı. Açılış törenine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, Katar Emiresi Şeyha Moza Bint Nasır, Devlet Bakanı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Devlet bakanları Hayati Yazıcı, Devlet Bakanı ve Medeniyetler İttifakı Türkiye Eşgüdüm Başkanı Mehmet Aydın, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Medeniyetler İttifakı Türkiye Eşgüdüm Komitesi Başkanı Prof. Dr. Bekir Karlığa, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Duman, Mevlana'nın 22. kuşak torunu Esin Çelebi Bayru ve çok sayıda davetli katıldı.Törende konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin bölgesinde ve dünyada barış, huzur ve refahın artması için çaba gösterdiğini söyledi.

"Biz artık bölgemizde savaş istemiyoruz" diyen Başbakan Erdoğan, medeniyetler ittifakından Türkiye'nin sesini yükseltmesi ve haksızlıklar karşısında sesini yükseltmesinin bu anlayışın neticesi olduğunu belirtti.

Türkiye'nin çok yönlü bir dış politika yürüttüğünü ve kimsenin artık Türkiye'den tek boyutlu bir dış politika beklememesi gerektiğini anlatan Başbakan Erdoğan, "Evet Avrupa Birliği (AB) katılım müzakerelerini başlattık ve kararlılıkla sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz. Aynı zamanda Asya, Afrika, Orta Doğu, Balkanlar, Kafkasya ile yakından ilgilenecek, bu bölgelerde barış adalet, refah ve dayanışma için üzerimize düşeni yapacağız." diye konuştu.

Lübnan ziyaretinde kendisine gösterilen ilgiyi hatırlatan Başbakan Erdoğan, Türkiye'ye yönelik ilgiyi sadece Lübnan ile sınırlı görmenin yanlış olacağını ifade etti. Aynı ilgiyi yakın zaman içinde Kosova, Kore, Bangladeş, Pakistan, Suriye'de de gördüklerini aktaran Erdoğan, "Zira biz her zaman söylediğimiz gibi 'Yaradılanı seviyoruz, yaratandan ötürü', anlayışıyla yaklaştık ve yaklaşıyoruz. Bir küresel barış projesi olarak hayata geçmesine öncülük ettiğimiz Medeniyetler İttifakı'ndan muradımız, insanlık vicdanının sesi olmasıdır." dedi."HAKTAN VE ADALETTEN YANA OLMAK BÜTÜN SİLAHLARDAN DAHA DAYANIKLIDIR"

Dünyadaki güç dengeleri ne olursa olsun Türkiye'nin her zaman haktan ve hakkaniyetten yana olacağını anlatan Başbakan Erdoğan, "Haksızlıklara maruz kalmak pahasına bizler hiçbir zaman zulmedenlerin safında olmayacağız. Sağlam bir zemin üzerindeyiz. Buradan bakarak dünyaya söyleyecek sözlerimizi söylüyoruz. Dünyadaki güç dengeleri ne olursa olsun daima haktan ve hakkaniyetten yana olacağız. Daima adaletten ve barıştan yana olacağız. Daima insan hak ve özgürlüklerinden yana olacağız. Daima adaletli bir üretimden adaletli bir paylaşımdan yana olacağız. Biliyoruz ki hak ve adaletten yana olmak bütün silahlardan daha güçlüdür. Sermayelerden daha dayanıklıdır." şeklinde konuştu.

"Bizim nazarımızda medeniyet güç ve kudretle eş anlamlı değildir" diye konuşan Başbakan Erdoğan, "Bizler tarih sahnesine yeni çıkmış bir millet değiliz. Buradan geriye değil sadece ileriye gideceğiz. Devlet olarak, millet olarak sorunlarımızı bir bir çözeceğiz. Tarihin yeni bir kavşağındayız. Yüreği olanlar medeniyet birikimi olanlar, insanlığın ortak mirasına ve ortak aklına, vicdanına sahip çıkanlar inanıyoruz ki geleceği inşa edeceklerdir." ifadelerini kullandı.Başbakan Erdoğan: Gizli ajandamız yok, komşularımız dostluğumuzdan emin olsun

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin, Ortadoğu'dan Kafkasya'ya, Balkanlar'dan Afrika'ya barışın kılavuzluğu ve adaletin sözcülüğünü yaptığını söyledi. Türkiye'nin bölgede barış, refah ve huzurun artmasını istediğini belirten Erdoğan, "Bütün komşularımız, bölgemizdeki tüm ülkeler, tüm halklar bizim dostluğumuzdan emin olsunlar." dedi. "Biz neysek oyuz" diyen Başbakan Erdoğan, "Hiç bir gizli ajandamız, hiç bir gizli niyetimiz yok ve olamaz." diye konuştu.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Medeniyetler İttifakı Enstitüsü'nün açılış töreninde konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan bu yana dış politikasına hâkim olan "Yurtta Sulh, Cihanda Sulh" anlayışının yıllarca hep yanlış yorumlandığını belirtti.

Bu anlayışın yıllarca hep pasif ve tepkisiz kalma, sadece uzaktan izleme olarak değerlendirildiğini anlatan Başbakan Erdoğan, "Barışa bakış anlayışımız bunun üzerine inşa edilmiştir. Ne yazık ki, bu ilke, uzun bir dönem boyunca, pasif kalma, tepkisiz kalma, sadece uzaktan izleme olarak değerlendirilmiş; Türkiye'nin dış politikası adeta 'idare etme' anlayışı üzerinde şekillendirilmiştir. Küreselleşen bir dünyada, siz, içe kapanıp dünyaya kör, sağır, dilsiz, tepkisiz kalma lüksüne sahip değilsiniz." diye konuştu.

"LÜBNAN'DAKİ MANZARA BİRİLERİNİ RAHATSIZ EDİYOR"Lübnan'a yaptığı ziyaret sonrasında medyada yer alan haberleri ve bakış açısını eleştiren Başbakan Erdoğan, Lübnan'da barışı, huzuru ve istikrarı desteklemek amacıyla her kesimle görüşmeler yaptıklarını hatırlattı.

Medyada açılan birkaç pankartla ilgili haberlerin yer almasını eleştiren Erdoğan, şöyle devam etti: "Bölgenin bu önemli ülkesinde barışı, huzuru, istikrarı desteklemek adına orada her kesimle görüştük, her kesime destek mesajlarımızı sunuyoruz. Bakıyorsunuz, bizim medyamızda, oradaki bir kaç pankart konuşuluyor, oradaki bir kaç küçük çaplı eylem konuşuluyor. Türkiye'nin, Türkiye Cumhuriyeti'nin, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'nın dost ve kardeş bir ülkede gördüğü büyük teveccüh, büyük ilgi ve alaka, bakıyorsunuz burada birilerinde ciddi rahatsızlık uyandırıyor ve hazımsızlığa yol açıyor. Lübnan bayraklarıyla birlikte Türk bayraklarının açılmış olması, Lübnan Başbakanı ile Türkiye'nin Başbakanı'nın posterlerinin asılmış olması, bu ülkenin her bir ferdini gururlandırırken, nasıl oluyorsa birilerini rahatsız ediyor, kaygılandırıyor. Maalesef, milletin sevincini milletle birlikte paylaşamayanlar, bu ülkenin başarılarıyla mutlu olamayanlar var."

"GİZLİ AJANDAMIZ YOK"

Lizbon'da gerçekleştirilen son NATO zirvesi sonrasında medyada çıkan haberleri ve yorumları da eleştiren Erdoğan, zirveden farklı bir sonuç çıkması halinde aynı yazarların aynı kişilerin o sonucu da farklı gerekçelerle eleştireceğini söyledi.

Erdoğan, "Biz, neysek, oyuz. Biz, Hazreti Mevlana'nın ifade ettiği gibi, olduğu gibi görünenlerden, göründüğü gibi olanlardanız. Hiç bir gizli ajandamız, hiç bir gizli niyetimiz yok ve olamaz." ifadelerini kullandı.

Ortadoğu'dan Kafkasya'ya, Balkanlardan Afrika'ya barışın kılavuzluğunu, adaletin sözcülüğünü yaptıklarını vurgulayan Erdoğan, "Bütün komşularımız, bölgemizdeki tüm ülkeler, tüm halklar, bizim dostluğumuzdan emin olsunlar. Şunu herkesin bilmesini isterim. Biz bölgede barış istiyoruz, huzur istiyoruz, refahın daha da artmasını istiyoruz. Biz bölgemizde artık daha fazla savaş, çatışma, terör, kan ve gözyaşı istemiyoruz. Onun için medeniyetler ittifakı diyoruz. Bizim sesimizi yükseltmemiz, bizim haksızlık karşısında feryadımız, haykırışımız sadece ve sadece bu anlayışın neticesidir." şeklinde konuştu.Ses düzenindeki aksaklık Erdoğan'ın da bulunduğu salondakileri korkuttu

Fatih Sultan Mehmet Vakfı Üniversitesi ve Medeniyetler İttifakı Enstitüsü'nün Yenikapı Mevlevihanesi'ndeki açılış töreninde yaşanan hoparlör kazası, salondakileri korkuttu.

Konuşmaların yapıldığı bölümde Katar Emiresi Şeyha Mozah Bint Nasır kürsüde iken küçük bir ses kazası yaşandı. Hoparlörden yükselen tiz ses salonu çınlattı. Salondakiler ses karşısında ani ve kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Emine Erdoğan, elini ağzına götürüp damağını kaldırırken, Emire Mozah'ın dudaklarından 'salavat' kelimesi çıktı.

Salavat'ı duyan Erdoğan çifti ve Arınç gülümsedi. Salondaki şakınlık kısa sürdü.

KATAR EMİRESİ: ERDOĞAN, DOĞUNUN VE BATININ UMUDU HALİNE GELDİ

Katar Emiresi Şeyha Mozah Bint Nasır ise yaptığı konuşmada, 2005 yılında Birleşmiş Milletler (BM) Medeniyetler İttifakı Projesi kapsamında yüksek seviye heyetine katıldığı günlerde gibi hissettiğini belirterek, "BM ve onunla ilgili kurumlardan bir teklif geldiğinde her zaman tereddüt ederdim. Çünkü kendim Katar'daki birtakım toplumsal projelerde yoğun bir şekilde çalışıyordum. O dönemde gerçekten uluslararası birtakım konferanslarda vakit kaybetmeyi gerektirecek bir durumda değildim. Çok yoğundum. Fakat Sayın Erdoğan'ın bu projenin başında olduğunu duyduğum zaman bundan dolayı da bir değişim için bir umut olduğu düşüncesi uyandı bende. Kendisi herkesin bildiği üzere geleceği ve gelişmeye bakan yüzü buna dönük bir insan. Kendisine hem doğuda hem batıda uluslararası toplumun umudu haline gelmişti. Özellikle dürüstlüğü, güvenilirliği ve uyandırdığı saygıdan dolayı. Bundan dolayı da ben de medeniyetler İttifakı Projesi'nde yer almayı kabul ettim." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başbakan Erdoğan, beraberindekilerle birlikte açılış kurdelesini kesti.

Erdoğan ardından açılışı yapılan Medeniyetler İttifakı Enstitüsü'nü gezdi ve 'Piri Reis'ten Kâtip Çelebi'ye Osmanlı'nın Dünyaya Bakışı Harita Sergisi'ni gezdi. Erdoğan ardından sema gösterisini izledi.

CİHAN

Anahtar Kelimeler:

ErdoğanLübnanTürkiye-Lübnan

27 Kasım 2010 - 19:40:59
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

00:11Türk parlamenterlerden Rusya'ya çıkarma
00:05ABD, Davutoğlu'ndan rahatsız
23:59Kış bakımını yaptırın aracınız yolda kalmasın
23:49Yunanistan yetimhanenin iadesinden memnun
22:41Çevik kuvvet polisine ses bombalı saldırı
22:35Davutoğlu: 11 Eylül doğru ifade; özür dilendi
21:55Ulusal Kanal konferansı: Dine ağır hakaretler
20:22Hillary Clinton şikâyet etti, yok diyemedi
20:17Teröristlere ait mayın imha edildi
20:13DAVUTOĞLU VE CLINTON WikiLeaks'I KONUŞTU
20:08GÖNÜL'DEN WikiLeaks AÇIKLAMASI
19:47Erdoğan'a 'Kaddafi İnsan Hakları Ödülü' verildi
19:32Erdoğan, Turgut Reis'in türbesini ziyaret etti
19:13APA'nın başkan yardımcısı Türkiye
18:16Gül'den muhafız alay komutanlığına ziyaret
18:05KPSS sınavında mum ışığında soru çözmüşler
17:57DAVUTOĞLU ABD'YE TEŞEKKÜR ETTİ
17:42ÇYDD ve ÇEV, Poyrazköy'le birleşsin
17:39YARSAV: İş yükü haberi 'yıpratma' amaçlı
17:24Vali, HES kararını İGM'ye geri gönderdi
16:56KESK'TE TACİZ İDDİASI: EVREN İSTİFA ETTİ
16:50Koçum, son yolculuğuna uğurlandı
16:47Erdoğan Kaddafi ile yemekte bir araya geldi
16:31Haberal'ın raporunun gizlenmesi: Soruşturma!
16:27Kaddafi Ukraynalı hemşiresiz yapamıyor
16:07AZERBAYCAN, RUSYA VE İRAN'DAN AÇIKLAMA!
15:53"Savarona" iddianamesi kabul edildi
15:44YAŞ yarın toplanacak
15:44Nükleer santrale Kremlin'den onay
15:41Menderes Türel, WikiLeaks'i yalanladı
Daha fazla haber göster
15:29İşten çıkarılan işçiler açlık grevine başladı
15:28İsrail, ABD olmadan operasyon düzenleyebilir
15:24AK PARTİ'Yİ KAPATMA "ADLİ DARBE"
15:19Sivas Davası, Ergenekon ile birleştirildi
15:12Erdoğan: Türkiye'nin AB üyeliği ciddi ele alınmalı
14:57Yaşar Yakış: Biz de bilgi topluyorduk
14:48Yıldırım: Seferler normale dönecek
14:47Başbakan uyardı, VIP geçişleri yüzde 50 azaldı
14:45Van belediye başkanına "Nevruz" soruşturması
14:42Erdoğan, Libya'da Zirvesine katılıyor
14:38ABD'den Türkiye'ye terörle mücadele ziyareti
14:02Bininci hastasını taşıyan hava ambulansına plaket
13:59İfadesi alınan kadın subay serbest bırakıldı
13:56E.Tümamiral güven 750 lira nafaka ödeyecek
13:55Şimşek, WikiLeaks belgelerini yalanladı
13:18Albayrak ailesinin acı günü
13:10WikiLeaks'TE "BALYOZ" OPERASYONU
13:02Şule Perinçek'den Kur'an'a aşağılama!
12:58Bin 758 belge Yunanistan ile ilgili (WikiLeaks)
12:448'i üniversiteli 15 PKK talimatçısı yakalandı
12:23Clinton, 17.15'te açıklama yapacak
12:20ABD'nin izni olmadan WikiLeaks yayınlayamaz
12:16Çelik: İbrahim Şahin'in hareketlerini sevmem
12:01Gerçeker: İstinaf'lar faaliyete geçmeli
11:53Başbakan Erdoğan Libya'ya geldi
11:51AİHM, Uzan'ı yarın görüşecek
11:37Ergenekon'un Sivas sanıkları adliyede
11:35Ankara'da PKK operasyonu: 40 gözaltı
11:24WikiLeaks Filmi'nin aktörleri
11:18Bakan Yıldız ifade verdi
11:17Vestel, TSK'ya 8 insansız hava aracı üretecek
11:15Bakan Yıldız, saldırı ile ilgili ifade verdi
10:47İP'in Savcı Öz'e açtığı dava reddedildi
10:40WikiLeaks'ta ismi geçen Taner Yıldız konuştu
10:24İstanbul'a 3. havaalanı
09:583 generali İmralı yakacak
09:55SETA’dan çarpıcı Türkiye tespiti
09:52AYİM'den çıkacak karar kaosa neden olabilir
09:46Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu Erbil'e geliyor
09:38HAYDARPAŞA HASARI GÜN YÜZÜNE ÇIKTI
09:34'Mısır Çarşısı'nda karar bozan kareler
09:25TMSF Başkanı’nın odasında Cine5 kavgası
09:16Darbenin belgesi gözlemci raporu
09:05Başbakan Erdoğan Libya'ya gitti
08:53Yolcu Söğütlüçeşme'ye yönlendiriliyor
08:39'Eteklerindeki taşları dökmesini bekliyoruz'
08:26Wikileaks: Türkiye'nin Osmanlı duruşu...
08:17Rüşvete 34 yıl!
08:05GATA'ya by-pass
07:48Dizi oyuncusu kumardan gözaltına alındı
07:45İçtihatlar 'görevden almalar doğru' diyor
02:02WikiLeaks'tan: İstesek tankları sokağa indirirdik
00:51WikiLeaks'ın kurucusu Julian Assange
00:01Tasavvuf musikisi mest etti
23:33WikiLeaks, diplomasinin 11 Eylül'ü olacak
23:27Dışişlerinden Maariv'in iddiasına yalanlama
23:07ABD diplomatları casus gibi çalışmış!
23:05WikiLeaks BELGELERİ DÜNYA BASININDA
22:55Davutoğlu müthiş tehlikeli ve deli!
22:37Le Monde DA BELGELERİ AÇIKLADI
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Adem Yavuz IRGATOĞLU
Saadet’in seçim sloganı!
 
 
Aliya RAHTE
İsteseymiş tankları sokağa indirirmiş!
 
 
İlhan AKKURT
Çağdaş uygarlık düzeyinin ulaştığı son nokta
 
 
Necmettin EVCİ
ABD kendi komplosuna kurban gidiyor
 
 
Reha RUHAVİOĞLU
Henüz asker olmamış birinin askerlik anıları…
 
 
 
 
"WikiLeaks sitesi çökertildi"
 
New York Times WikiLeaks belgelerini açıkladı
 
İşte WikiLeaks'ta "Türkiye" ile ilgili bölüm!
 
Le Monde DA BELGELERİ AÇIKLADI
 
ABD diplomatları casus gibi çalışmış!
 
 
 
 
 
 
 
Define yıkık yerlere saklanır. Sakın ola fakir ve dertlilerin kalbini kırma, ahlarını alma.
HZ. MEVLANA
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.500
1.510
 
 Euro
1.963 1.978
 
 Sterlin
2.314 2.355
 
 Altın
65.35 65.73
 
 IMKB
64072  
 
 
SETA’dan çarpıcı Türkiye tespiti...
 
Türk dış politikasına yön veren merkezlerden SETA'nın Genel Koordinatörü Taha Özhan, yeni dünya düzenini anlattı.
 
 
 
 
  BAKANLARIN açığa aldığı 3 generale emsal oluşturan kararın 4 yıl önce Askeri Yüksek İdare Mahkemesi (AYİM) tarafından alındığı ortaya çıktı.  
 
 
 
  Terfi sıkıntısı yaşamak istemeyen bazı generallerin kalp hastalığı gibi görevlerini aksatacak önemli rahatsızlıkların tedavisi için GATA yerine özel hastaneleri tercih ettikleri belirlendi. Ağustos YAŞ'ında Orgeneralliğe terfi eden Ege Ordu Komutanı Nusret Taşdeler'in de koroner by-passs ameliyatı için 2004 ve 2007'de GATA'yı tercih etmediği ortaya çıktı. Taşdeler'in Fırat Tıp Merkezi'ndeki laboratuar sonuç belgesine adı farklı yazılırken, yaşı ise 106 olarak gösterildi.    
 
 
 
 
CHP ile BDP'nin "sol blok" olarak adlandırılan olası bir seçim ittifakına nasıl bakıyorsunuz?
 
- Her parti arasında ittifak olabilir. Gayet doğal karşılıyorum.
 
- Bu ittifakın sol değil "Kemalist" bir buluşma olacağını düşünüyorum.
 
- Demokratikleşmeye daha çok hizmet eden bir ittifak olur.
 
- Bölgenin, ülkenin ve demokratikleşmenin aleyhine, tehlikeli bir proje.
 
 
 
 
 
 
 
 


olimpbetMostbet AZ

 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt https://www.krufarhiv.com/ (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin N1 casino her hakkı saklıdır. Kaynak Betwinner gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik Betwinner
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin