DOLAR 1.583 - EURO 2.186 - ALTIN 68.25 - IMKB 65307
Çarşamba 2 ŞUBAT 2011
Mısır'daki gösteriler: 1 ölü, 403 yaralı "10 yıldır paşaları operasyonda görmedim" Davutoğlu, Mısır için Katar'a gidecek "Mübarek'in sonu Şah'ınki gibi olacak" OTOBÜS DEREYE UÇTU: 7 KİŞİ ÖLDÜ Erdoğan, Türkiye-Kırgızistan İş Forumunda Adana Demirspor- Elazığspor: 3-0 Gül: Reformu lider yapmazsa halk yapar A Milli Basketbol'un başantrenörü Ene oldu Çelik, CHP'nin uygunsuz harcamasını açıkladı habertaraf.com
 
 
 
TESEV Ortadoğu raporunu yayınladı
 
 
 
 
Mehmet ALKIŞ
Bediüzzaman'ı doğru anlamak
 
 
 
Okur Temsilcisi
İlginç videolar
 
 
 
 
Barış Manço'nun vefat yıl dönümü
 
 
 
 
 
Yeni Şafak
Abdülkadir SELVİ
Tanka çıkacağına İnce'yi sustur
 
 
Star
Ahmet KEKEÇ
Pespaye olma... Çalış!
 
 
Bugün
Ahmet TAŞGETİREN
Türkiye'nin örnekliği
 
 
Zaman
Ahmet Turan ALKAN
Kar mı yağmış yüce dağlar başına?
 
 
Radikal
Akif BEKİ
İsyan ahlakı ve CHP
 
 
Bugün
Ali Atıf BİR
El Cezire'den CHP'ye dersler
 
 
Milliyet
Aslı AYDINTAŞBAŞ
Erdoğan açıkça “Git artık” dedi
 
 
Radikal
Cengiz ÇANDAR
Tebrikler: Mısır'ın halkına ve Türkiye Başbakanı'na
 
 
Akşam
Çiğdem TOKER
Susarak konuşmak
 
 
Akşam
Deniz Ülke ARIBOĞAN
Mısır üzerinden İsrail'e bakış
 
 
Star
Ergun BABAHAN
Seçime sadece 4 ay var lavuklar
 
 
Posta
Mehmet Ali BİRAND
Bu bölgede soft power yetmez...
 
 
Millî Gazete
Mehmet Şevket EYGİ
Diktatör İslam'a karşı idi
 
 
Sabah
Nazlı ILICAK
Yüksek Yargı'nın ve AK Parti'nin çelişkileri
 
 
Yeni Akit
Nusret ÇİÇEK.
Barolar Birliği Başkanı ne diyor?
 
 
Vatan
Ruşen ÇAKIR
Türkiye Mısır’a benzer mi?
 
 
Yeni Şafak
Salih TUNA
AKP'ye oy veren herkes aptal öyle mi?
 
 
 
 
Lütfi BERGEN
 
Ergun BABAHAN
 
Mehmet Ali BİRAND
 
Deniz Ülke ARIBOĞAN
 
Cengiz ÇANDAR
 
 
 
Erbakan Hoca neyi gördü de?..

Sinan BURHAN
 
 
Son yazılarımda özellikle din alanında yapılan tahribatları ele alıyorum. Bu yazılarımda İslam'ın içinin boşaltıldığını, Peygamberimiz'in unutturulmaya çalışıldığını, Ehli Kitap kavramının öne çıkartılarak Hristiyan ve Yahudilere prim verildiğini yazıyorum. Son dönemde dinin içi boşaltılarak, ümmetçi yönü yok sayılarak light yada ılımlı İslam meydana getirilmeye çalışıldığını görüyorum.

Diyorlarki sadece Müslümanlar cennete gitmez Hristiyan da gider Yahudi de gider deniliyor. İslam'ın cihat yönü yok sayılıyor. Kur'an'da belki namazdan daha fazla cihat ayetleri var. Ancak cihat kelimesi son dönemde kitaplardan çıkartılıyor.

Bütün dünyayı yöneten ABD-Almanya-Siyonist ekol için Türkiye'de ve Ortadoğu'da bir proje uygulanıyor. Bu projeye göre bölgenin dini kodları değiştiriliyor. Bölgede öncelikle eğitim müfredatı değiştiriliyor. Sessiz ve derinden gidiyorlar. Güya dinde reform yapılarak İslam'ı protestan hale getiriyorlar. Bölgedeki despot rejimlerin yaşayamayacağını gören ABD ve ekibi bölgedeki İslami talepleri dizginleyemeceğini anlayınca yöntem değiştirdi. Madem İslam, bölgenin bir gerçeği o zaman bizde İslam'ı değiştirerek verelim, dejenere edelim diye düşünüyolar.

Kurtuluş savaşı sırasında İngiliz Lord'u Gürzon biz Osmanlı'yı yıkmak istiyorsak onun elinden önce Kur'an'ı almalıyız demişti. Batının bütün projesinin özü de budur. İslamla mücadele etmek için Kur'an'ı sorgulatmaya, Sünneti yok saymaya çalışıyorlar.

54. Hükümetin Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan ekonomi ve sosyal alandaki bu tahribi gördüğü için tasfiye edildi. Peki Hoca neyi gördü. Hoca her tür ekonomi hareketlerinin İsrail ve Siyonizme hizmet ettiğini anladı. Bugün Hacca gitmek için uçağa binseniz Yahudi firmalarına vergi ödemek zorundasınız. Yok ben uçakla değilde deniz yoluyla hacca gidecem derseniz yine Yahudilere açık denizler için vergi ödeyeceksiniz. Bankadan yapılan her türlü para transferinde Siyonistlere ödeme yapacaksınız.

Erbakan Hoca'nın D-8 kurması da Batı'yı rahatsız etti. İslam birliğine gidişin ilk adımı olan D-8 projesinin uygulamaya geçmesi nedeniyle ABD harekete geçti. Nitekim Alan Makovsky kendisi ABD'li bir yazar ve akademisyendir bir makale yazarak Erbakan Hoca'nın iktidardan gönderilmesi gerektiğini yazdı. Bu yazının hemen ardından hakimler harekete geçti. Kapatma davası açıldı. Bir taraftan gazete ve televizyonlar hükümet irticacı diye yayınlar yaptılar. Bu yayınların neticesinde sürekli aydınlık için bir dakika karanlık eylemleri yaptılar. Asker bir taraftan muhtıra verdi. ABD'nin  yandaşları hükümeti devirmek için ne gerekirse yaptılar. Ha sonradan pişman oldular. Kafalarını duvara vurdular. Erbakan Hoca iyiymiş keşke kalsaydı dediler. Kapatma davasını açan Vural Savaş bile Erbakan şimdiki hükümetten daha milliydi demek zorunda kaldı. Hoca'nın gitmesine çok üzüldüler ama iş işten geçti. ABD ile hareket ederek Hoca'yı devirdiler.

Erbakan Hocam büyük oyunu gördü. Büyük resmi ortaya çıkardı. Sömürgeci siyonist Batı'nın neyi amaçladığını anladı. Erbakan Hocam ümmetçi olması ve Siyonistlerin ekonomik çarkına çomak sokması nedeniyle tasfiye edildi.  Zaman gelecek Hoca'nın haklı olduğu gün gibi ortaya çıkacak.

Bu hükümetin iyi yaptığı hizmetler var. Ancak Erbakan Hocam'ın dediği gibi yaptıkları yanlışları göremiyorlar. ABD Erbakan Hocamı tasfiye etti. Ederken de yerine light İslamcıları getirdi. Şu an din adına o kadar çok yanlışlar yapılıyor ki anlamak mümkün değil. Diyanet İşleri Başkanlığımızda alttan ve derinden yanlışlıklar yapıyor. Din seküler hale getirilmeye çalışılıyor. Neymiş efendim Hz. Muhammed'i kabul etmeyen bir Hristiyan da cennete gidermiş. Onlar ehli kitapmış. Falan filan... Diyeceksinizki ne alakası var Hocayla bu konunun çok alakası var. Hoca Tevhidi İslam'ı temsil ediyordu. Hoca'dan sonraki İslamcılık ise Batılı ve dejenere bir İslam'dır. Bence İslam'ın içini boşaltmak için Hocam tasfiye edildi. Yani büyük oyunu Hoca gördü, partisi kapatıldı ve dağıtıldı.

 
31 Ocak 2011 - 11:20:07
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.573
1.583
 
 Euro
2.171 2.186
 
 Sterlin
2.534 2.580
 
 Altın
67.81 68.25
 
 IMKB
65307  
 
 
Son röportajıyla Defne Joy Foster...
 
Arkadaşının evinde ölü bulunan Defne Joy Foster'ın son röportajı...
 
 
 
 
  Eski başbakanlardan Tansu Çiller’in oğlu Berk Çiller ile eşi Eda Çiller, 1.5 yıllık evliliklerini sonlandırıyor. Ancak Eda Çiller’den, kayınvalidesi ile boşanmak üzere olduğu eşine şok suçlamalar geldi. Genç kadın, “Hayatımdan endişe ediyorum” diyerek savcılıktan yardım istedi.  
 
 
 
  İnternet kullanıcıları tehdit altında! Bilgisayar devi Microsoft’un yetkilileri, Internet Explorer kullanıcılarına acil güvenlik uyarısında bulundu.    
 
 
 
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu kurultaydaki konuşmasında birçok vaadde bulundu. Siz bu vaadleri nasıl değerlendiriyorsunuz?
 
Hoşuma gitti. Destekliyor, iktidara gelirse yapacağına inanıyorum.
 
Bu kadar vaade ülkenin bütçesi yetmez. Hayalci buluyorum.
 
"YÖK'ün ve harçların kaldırılması" gibi güzel vaadlerde bulundu. Yapamasa da söylenmesi bile güzel.
 
Boş vaadlere karnımız tok. Kılıçdaroğlu iktidara gelemeyeceğini bildiği için bol keseden atıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

mospet

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt https://www.krufarhiv.com/ (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik Betwinner
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin