DOLAR 1.558 - EURO 2.081 - ALTIN 68.47 - IMKB 67879
Pazar 16 OCAK 2011
Denizli'de trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Mutki kazıları jandarma bahçesinde de yapılacak Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. hafta maçları BAHÇELİ: 3 YIL İKTİDARA TALİBİZ Açıkgözoğlu, aday adaylığı için istifa etti Gaziantep BB: 2 - Konya Torku Şekerspor: 2 TRABZONSPOR KUPA'DA DA LİDER Emine Erdoğan'a Fenerbahçe forması FENERBAHÇE YİNE KAZANAMADI İşçi taşıyan minibüs kaza yaptı, 11 kişi yaralandı habertaraf.com
 
 
 
Bölge mahkemeleri çözüm mü?
 
 
 
 
Mustafa YOLCU
Çocukluk günlerimiz
 
 
 
Okur Temsilcisi
İlginç videolar
 
 
 
 
Uçak kazasında ölen Aaliyah'ın doğum günü!
 
 
 
 
 
Hürriyet
Ahmet HAKAN
Ben sanıyordum ki: Başbakan Erdoğan çok akıllı bir strateji uyguluyor.
 
 
Bugün
Ali Atıf BİR
Sinan Çetin ve ön yargılar
 
 
Akşam
Deniz GÖKÇE
Fenerbahçe ve Trabzonspor hisselerini geri topluyor!
 
 
Yeni Şafak
Hayrettin KARAMAN
Demokrasi, temsil ve baraj
 
 
Star
Mehmet ALTAN
Tıksırıncaya kadar ‘Melami’
 
 
Sabah
Mehmet BARLAS
Ertuğrul Günay'ı hem anlıyor hem kutluyorum...
 
 
Zaman
Mümtaz'er TÜRKÖNE
MHP ve Kürt sorunu (III): Türkçüler ve Kürtçüler
 
 
Habertürk
Murat BARDAKÇI
Yaptığımız şaka Arap TV’lerini de karıştırmış
 
 
 
 
Mehmet ALTAN
 
Alper GÜRKAN
 
Ahmet HAKAN
 
Mümtaz'er TÜRKÖNE
 
Murat BARDAKÇI
 
 
 
Alasya: İvedik denilen aşağılık bir mahlûk
 
 
 
Ünlü oyuncu Zeki Alasya, Kuraldışı isimli internet dergisine verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. 67 yaşında olan Alasya, meslek hayatında yaşadıklarını, ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar hakkındaki düşüncelerini açık açık anlattı...
 
Yaşamınız çok popüler olduğunuz, yolda yürüyemediğiniz zamanlar nasıldı?
Yaşama biçimi olarak, hiç şöhrete uygun yaşamadım. Çok paralı olduğum dönemler oldu. Ama o zamanlarda da özel şoförüm ve uşaklarım olmadı. Hâlâ markette görürler "Alışverişinizi kendiniz mi yapıyorsunuz?" derler. Ben Şehzadebaşı doğumluyum, 20 yaşına kadar orada yaşadım. Lüks hayatın olduğu yerleri değil, Şehzadebaşı'nı çok sevdim.

KREDİYLE EV ALDIM
Hayatta keşkeleriniz yok mu?

Hayattaki keşkeler beni bozmuyor. Bakın, ben 67 yaşındayım. Yaşadığım evi, banka kredisiyle aldım. Nasıl öderim, ödemem bilmiyorum, inşallah öderim. Bugüne kadar hiç mi para kazanmadım? Bir dönemin iyi-kötü en çok para kazanan oyuncularındanım. Ama olmadı, istemedim. Elim, çok açık. Çocuğum Zeynep, sekiz yaşına gelinceye ve insanlar ‘Hadi hadi’ deyinceye dek ev almak aklıma gelmedi.

Sonra bir tane ev aldım, iyi ki de aldım, Zeynep oturuyor onda. Ama ben, hep kirada oturdum. Düşünün iki ay öncesine kadar kirada oturuyordum. Tabii ‘keşke’leriniz olacak, ama bir daha dünyaya gelseniz falan gibi sorular sorulsa bana, “Yaptığım her şeyi yine yaparım” derim. Yaşama biçimiyle Zeki Alasya, benim sevdiğim bir adam. Yeniden doğarsam bütün tersliklere ve sıkıntılara rağmen ben yine Zeki Alasya olmak isterim.YETENEĞİMİ KULLANMADIM
Sanatçıların egosu yüksektir. Siz Metin Bey’le (Akpınar) nasıl 37 yıl beraber çalışabildiniz?
Metin’le benim için hep derler ki, ‘Aynı ipte oynayan iki cambaz gibisiniz.’ Yalan! Aynı ipte oynayan iki cambaz, bu kadar sene başarıyla götüremezdi. Benim oyunculukta hiç gözüm olmadığı için daima Metin’in tabağına daha fazla yemek koydum.

Çünkü oyunculuğu istemiyordum. Nitekim tiyatroda da sinemada da dizilerde de bunu yaptım, ama üzülerek söylüyorum; oyuncu olarak tanındığım için diğer bütün becerilerimi bir kenara ittim. Yönetmeliğime ihanet ettim. Geriye dönüp baktığım zaman samimiyetle itiraf ediyorum; ne Metin ne ben yeteneğimizin yüzde 100’ünü kullandık. Çalışkandım, zekiydim ama becerimin yüzde 100’ünü kullanmadım.

Aranızda rekabet oldu mu?
Hakkını teslim etmek diye bir laf vardır. Metin, bana göre Cumhuriyet döneminin en iyi oyuncularından ve ben de bu adamın ortağıyım. Nasıl bir yarış içinde olacağız? Oyunculuğu Metin kadar önemseyen biri olsam, belki de ilişkimiz böyle olmayacaktı. Ben tiyatroda da sinemada da Metin’i yönetmenin keyfini yaşadım.

‘RECEP İVEDİK’ DENİLEN AŞAĞILIK BİR MAHLUK
Sanatta bugün ne değişti?

Kaygı çok fazla öne çıktı. “Ben büyük sanatçıyım!” Amennah, buna bir şey demiyoruz, ama bu değil. Bir de tabii ‘Recep İvedik’ denilen bir aşağılık mahluk var; o da değil. Sanatçı olarak görevimiz farklı.

Şahan Gökbakar sizi hayal kırıklığına uğrattı mı?
Çok... Ritim duygusu iyi bir oyuncuydu. Bu herkeste olmuyor. Bu varsa, tecrübeyle birlikte diğer açıklarınız kapanıyor. Kolayına kaçtı, çok da zengin oldu. Çok saygı gösterir Şahan bana. Şimdi bir yerde karşılaşıyoruz, yolunu değiştiriyor. O da bir efendiliktir. “Gelip de yanıma ters bir şey söylemesin” diyerek gidiyor, ama anlamadı ne demek istediğimi.

Halef olarak kimi görüyorsunuz?
Belirgin biri yok. Şahan öyle düşündüğüm kişilerden biriydi, hâlâ da olabilir, niye olmasın! Daha gençlerden kimler çıkacak bakalım... BKM Oyuncuları son derece başarılı çocuklar. Onları seviyorum.

CEM ESKİ KOMEDİ FİLMLERİNİ İZLEMELİ!
Cem Yılmaz’ın filmlerini “Kaliteli filmler ama konuları farklı olmalı” şeklinde yorumlamışsınız bir röportajınızda. Yılmaz bugün köyden gelen adamı oynasa, zamanı yakalamış olur mu?
Olur tabii... Bugüne göre uyarlarsa olur. İtalyanlar yıllardır yapıyor. ‘Postacı’, ‘Hayat Güzeldir’... Bunları biz yapamaz mıyız? Ben Cem Yılmaz olsam eski komedi filmlerini takip ederdim. 10 tane senaryo alsa eski filmlerden, neler çıkar ortaya biliyor musunuz... Ülkede duygu olarak bir şey değişmedi.

SABAH

13 Ocak 2011 - 11:25:49

 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.548
1.558
 
 Euro
2.067 2.081
 
 Sterlin
2.437 2.480
 
 Altın
68.14 68.47
 
 IMKB
67879  
 
 
Meclis’te herkese tekme tokat girişmek istiyorum...
 
Zehra’nın makyajlı fotoğraflarını gazetelerde görünce ne yaptı? Ali Taran ile aşk dedikoduları hakkında ne dedi? Siyasete atılmayı düşünüyor mu? Kitabı neden bir türlü basılmadı? Nasıl 11 kilo verdi? Sinemaya ve sahnelere neden döndü? Helin Avşar sordu, Hülya Avşar yanıtladı?
 
 
 
 
  Antalya'da MHP'li Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım'ın yabancı kadınlarla çekilen fotoğrafları bomba etkisi yarattı.  
 
 
 
  ABD’nin Tennessee eyaletine bağlı Memphis kentindeki bir lisede, 90 kız öğrencinin hamile yada doğum yapmış olduğunun ortaya çıkması Amerikan kamuoyunda şok etkisi yarattı.    
 
 
 
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu kurultaydaki konuşmasında birçok vaadde bulundu. Siz bu vaadleri nasıl değerlendiriyorsunuz?
 
Hoşuma gitti. Destekliyor, iktidara gelirse yapacağına inanıyorum.
 
Bu kadar vaade ülkenin bütçesi yetmez. Hayalci buluyorum.
 
"YÖK'ün ve harçların kaldırılması" gibi güzel vaadlerde bulundu. Yapamasa da söylenmesi bile güzel.
 
Boş vaadlere karnımız tok. Kılıçdaroğlu iktidara gelemeyeceğini bildiği için bol keseden atıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

slottyway

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt PEKER (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin slottica her hakkı saklıdır. Kaynak Betwinner gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik İletişim
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin  
Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet az Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app wordpress Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app Mostbet app