DOLAR 1.548 - EURO 2.053 - ALTIN 69.35 - IMKB 68221
Çarşamba 5 OCAK 2011
Hırsızlar bankalara fena dadandı Dolar 1,5460, avro 2,0520 lira Memura yüzde 4,22 zam Filipinler'de ölü sayısı 25'e yükseldi Çiftçi Öncel'in annesi hayatını kaybetti HÜR ADAM FİLMİ SEYİRCİYLE BULUŞTU Başbakan Erdoğan gazetecileri atlattı GENELKURMAY'DAN 'MÜHİMMAT' AÇIKLAMASI Yaşlı kadın yangında öldü, kocası yaralandı İran Şahı'nın en küçük oğlu ABD'de intihar etti habertaraf.com
 
 
 
Tahliyeler ve CMK'nın 102. Maddesi
 
 
 
 
Mustafa YOLCU
Anıttepe İÖO eski Müdürü Ömer Özdil
 
 
 
Okur Temsilcisi
İlginç videolar
 
 
 
 
Arif Nihat Asya'nın ölüm yıl dönümü
 
 
 
 
 
Akşam
Çiğdem TOKER
Yargıtay risk almak istemedi
 
 
Akşam
İsmail KÜÇÜKKAYA
2011'de nasıl bir MHP?
 
 
 
 
Aliya RAHTE
 
Necmettin EVCİ
 
Ahmet ÖZCAN
 
İsmail KÜÇÜKKAYA
 
Çiğdem TOKER
 
 
 
Aziz Yıldırım: Şampiyonluğa inanıyoruz
 
 
 
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yönetim ve teknik heyet olarak şampiyonluğa inandıklarını belirterek, şampiyonluğa futbolcularının da inanmaları gerektiğini söyledi.
 
NTV'nin 'Yüzde Yüz Futbol' adlı programına konuk olan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, Spor Toto Süper Lig'de ikinci yarı gösterecekleri performansla şampiyonluğa ulaşacaklarına inandıklarını söyleyerek, taraftarlara umut dolu mesajlar verdiler.

Program suncusu Güntekin Onay ve yorumcu Rıdvan Dilmen'in sorularını yanıtlayan başkan Aziz Yıldırım, ligin ikinci yarısı için transfere ihtiyaçları olmadığını dile getirerek, "Türkiye'nin en iyi kadrosu bizde. Ben bu futbolculara inanıyorum ve güveniyorum. Onlar da benim ve yönetim kadar inanırsa, biz şampiyon oluruz." dedi.

Aziz Yıldırım, yarın teknik direktör Aykut Kocaman ile bir görüşmesi olacağını da kaydederek, "Ama Aykut Kocaman, 'Transfere ihtiyacımız var. Şu futbolcuyu alalım' derse, biz de alırız. Sonuçta transfere kararı verecek olan kişi ben değilim; Aykut Kocaman'dır. Ben, transferde gelecek olan futbolcunun mevcut kadrodaki oyunculardan daha iyi olması gerektiğini düşünüyorum. Eğer onlardan daha iyi bir oyuncu değilse, transfer yapmak için transfer yapılmasına da karşıyım." şeklinde konuştu.

Aziz Yıldırım, sarı - lacivertli taraftarlara da seslenerek, her ne olursa olsun desteklerini devam ettirmelerini, olumsuz sonuçlarda da takımlarına küsmemeleri gerektiğini söyledi. Onların gücünün kendileri için çok önemli olduğunu belirten Yıldırım, 90 dakika boyunca takımın arkasında olması gerektiğini bazı futbolcuları da kötü oyunlarında protesto etmemeleri ve onlara da destek vermelerini dile getirdi.

12 yıllık başkanlığı boyunca ilk defa bir televizyon ekranından futbolcularına sesleneceğini de altını çizen Yıldırım, "Bizler şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Sizin istediğiniz her şeyi biz size veriyoruz. Siz de karşılığında bize başarılı sonuçları veriniz. Başka hiçbir isteğimiz yok. Giydiğiniz formanın hakkını verin." İfadelerini kullandı.

Bu arada Aziz Yıldırım, teknik direktör Aykut Kocaman'a olan desteğini yineleyerek, yönetim olarak genç teknik adamın arkasında olduğunu sözlerine ekledi.

FUTBOLCULARIN HİÇ Mİ SUÇU YOK? NEDEN HEP BAŞKANLAR, YÖNETİCİLER, TEKNİK DİREKTÖRLER...

Aykut Kocaman konusunun açılmasından sonra kamuoyuna seslenen Aziz Yıldırım Kocaman gelirken iyi oldu diyenlerin şimdi kötü demelerine anlam veremediğini söyledi ve eleştirilerde bulundu. Yıldırım, şöyle konuştu:

"O gelirken herkes iyi oldu derken 5-6 ay sonra o insanlar şimdi farklı şeyler söylüyorlar. Bunu yapan gazeteciler. Sadece biz değil diğer takımlar da bu sıkıntıyı yaşıyorlar. Aykut Kocamanlı Fenerbahçe şampiyon mu olmalı yoksa Aykut Kocaman ile geleceğe mi yatırım yapmalı. Daha çok başarılar kazanmalı?."

"Fenerbahçe altyapılarıyla belli bir yere geldi. Şimdi yöneticilerle geleceği kuracağız. Ben de bunu yapıyorum. Kocaman'ın yerine Avrupa'da ismi olan birini getirir ve başarısız da olabilirdik. Biz başarı için kenetleneceğiz. Geçen sene nasıl son 8 maçta bunu başardıysak bunu da başaracağız" açıklamasında bulunan Aziz Yıldırım medyaya yüklendi ve "Sadece başkanların, yöneticilerin mi suçu var? Futbolcuların hiç mi suçu yok?" dedi.

Yıldırım, "Çoğu futbolcumuz milli takımlarında oynuyor. Kadro olarak tamamız. Artık alışma dönemi bitti kadro açısından. Şimdi başarı zamanı. Ama bazı şeyleri kamuoyu görmeli. Onlara göre hep yönetim, Aykut Kocaman, başkan kötü. Neden futbolcular kötü olmuyor hiç? Neden onlarla ilgili yorum yapılmıyor. Brada suçluluk varsa herkeste var. Bunu ayırmak yanlıştır. Buradan herkese sesleniyorum. Bundan sonra bazı şeyler değişecek" ifadesini kullandı.

FUTBOLCULAR BÜYÜK TAKIMLARA GELDİKLERİNDE BAŞKA TÜRLÜ YAŞAMAYA BAŞLIYORLAR

Aziz Yıldırım transfer edilen futbolcuların beklentilerin düşüğünde performans sergilemeleri konusunda da önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, "Oyuncuları alıyorsun. Sonra oyuncular geldikleri yeri unutuyorlar. Burada başka türlü yaşamaya başlıyorlar ve düşüşler yaşanıyor. Onların buraya geldikten sonra daha çok çalışmaları lazım. Buraya gelen burayı son durak gibi görüyor. Yerli oyuncular alt yapıları tam dolu gelmedikleri, eğitim görmedikleri için böyle sıkıntılar yaşıyoruz. Mantalite eksikleri, fizik, teknik açısından sıkıntıları oluyor büyük takımlara geldiklerinde. Oyuncu küsmeyecek, çalışacak... Birisi oynamadığı zaman küsüyor, hocaya küsüyor, gazeteye konuşuyor. Bundan sonra teknik direktör de oyuncuya karşı bir tavır alıyor. Bu zihniyetlerin ortadan kalkması gerekiyor" diye konuştu.


FUTBOLCULARI ARAP ŞEYHİ GİBİ KARŞILIYORLAR

Rıdvan Dilmen'in "Yıldız futbolcular buraya geldikleri zaman burayı Katar gibi algılıyorlar" yorumundan sonra da konuşan başkan Yıldırım, "Biz onlara çanak açıyoruz. Gece kulüplerinde onları Arap Şeyhi gelmiş gibi karşılıyorlar. Herkes eğlenebilir ama her şeyin bir zamanı var. Medya kendi yönünden haklı. Nedir? Bir şeyleri abartıp, yorumlar yapıp okunmak, seyredilmek. Gerçekleri söylerseniz insanlar okumayabilir. Doğrular bazen söylenmiyor. Medyanın da değişmesi lazım." dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Asbaşkan Şekip Mosturoğlu NTV ve NTV SPOR'dan yayınlanan %100 Futbol programına konuk oldu. Yıldırım başkanlık döneminde ilk kez ekranlardan futbolculara seslendi ve "Herkes formasının hakkını versin." dedi.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım NTV ve NTV SPOR'dan ortak yayınlanan % 100 Futbol programına konuk oldu. Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ile beraber programa katılan Aziz Yıldırım, Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in sorularını yanıtlarken çarpıcı açıklamalarda bulundu, kamuoyuna önemli mesajlar verdi.
2010 yılını değerlendiren Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım "2010 yılında futbol açısından aşağıda bir sezon geçirmedik. İstediğimiz neticeleri alamadık. İlk döneminde iyiydik ama ikinci dönemde istediğimiz seviyeye ulaşamadık. 2010 yılında diğer branşlarda hem bireysel hem de takım anlamında başarılar yakaladık. Voleybolda, basketbolda, masa tenisinde, yelken, kürek, boksta başarıları yakaladık. Nevin Yanıt bir daha yakalanamayacak bir başarıya imza attı belki de... Yatırımsal anlamda da büyük yatırımlar yaptık. Fenerbahçe kendi gücüyle ve Ülker'in desteğiyle modern bir salon yapıyor." şeklinde konuştu.

AYKUT TRANSFER İSTERSE GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRİRİZ
Şampiyonluk şansı hakkında sorulan soruya, "Şampiyon olmak için yola çıkıyoruz. Fenerbahçe takımının bütün oyuncuları değerlidir. İkinci dönemle beraber kendi normal seviyelerini yakaladıkları zaman diğer adaylar kadar şansımız var" şeklinde cevap veren Aziz Yıldırım transfer hakkında ise "Aykut Kocaman eğer transfer yapılmasını isterse biz de gereğini yerine getiririz" dedi.
Aykut Kocaman'ın çalışma yöntemi hakkında da bilgi veren başkan Yıldırım, "Transferde yetkili Aykut Kocaman. Kocaman "Transfer istiyoruz" derse onu hemen yaparız. Sadece parasal anlamda biz devreye gireriz. Aykut Kocaman bizden habersiz transfer yapabilir. Sonuçta Niang'ı o şekilde transfer ettik. Kocaman hem teknik hem de sportif sorumlu olarak alacağı kararı uygularız. Onu da yalnız bırakamayız. Destekleyeceğiz. Kamuoyu da destekleyecek" yorumunda bulundu.

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım: Avrupa'da kamp dönemi bitti


Aziz Yıldırım kendisini sendikayı istemeyen adam olarak nitelendirenler olduğunu buna karşın sendikayı en çok isteyen başkan olduğunu kaydetti. Aziz Yıldırım tüm sporcuların sendikalaşma yoluna gitmeleri gerektiğini savundu. Yıldırım şöyle konuştu: ''Sporcuların 10-15 yıl profesyonel spor hayatları var. Daha sonra futbolu bırakıp antrenör oluyorlar. Sporcular biraraya gelip kendilerinin gelecekleri hakkında bir platform oluşturmaları lazım. Aziz Yıldırım başından beri böyle bir sendikaları olmasını istiyor. Hatta bazıları buna benim karşı çıktığımı söylüyorlar ama ilk destekleyecek olan benim bu konuyu. Ben tüm sporcuların bir sendikası olmasından yanayım.

MOSTUROĞLU: ÖNÜMÜZDE BİR LEFTER ÖRNEĞİ VAR

Sendika konusu hakkında Şekip Mosturoğlu da konuştu. Bu konuda tecrübeli olan Mosturoğlu daha önce kurulan vakfın olumlu yanlarından bahsetti. Mosturoğlu "Kurulan vakıf 10 yıllık dönemde paraları dağıtmaya başladı. Vakıfla ilgili TFF ile çalışmalar var. Duran parayı yeni imkanlarla büyüterek ve sosyal güvencelerini sağlayan bir mekanizma oluşturulacak. Örnek olarak Lefter var mesela. Fakat Lefter kulübün inisiyatifinden çok daha fazlasını hak ediyor. Keşke herkese daha fazlasını yapabilsek ama bunun kurumsal açıdan otomatik bir şekilde olması gerekiyor" dedi.

FUTBOLDA TATİL AZALTILMALI. EN ÇOK ÜCRETİ DE ŞU AN TATİL YAPAN FUTBOLCULAR KAZANIYOR

Aziz Yıldırım futbolcuların tatillerinin daha kısa olmasını savundu ve bu konuda federasyonu göreve çağırdı. Yıldırım şu an ligimiz tatil olmasına karşın Avrupa'nın birçok liginde futbol oynandığını söyledi. Yıldırım bu konu hakkında şöyle konuştu: "Türkiye'de futbolcular şu an tatilde. Avrupa'da maçlar oynanıyor. O zaman biz de kaldıracağız bazı şeyleri. Federasyon ligi oynatmalı. Hangi meslekte tatil var? En çok ücreti de onlar alıyor. 12 gün tatil yaptık. Gelip çalışmaya başlayacaklar. Yine sıkıntı çıkacak. Futbolumuzda bazı şeylerin değişmesi gerekiyor. Daha çok yükleme yapmak gerekiyor futboclulara. Maç tarihleri de çok sıkıntılı. Anderlecht'e gittik mesela. Fikstüre bakıp antrenman programlarını neredeyse sezon öncesi açıklıyorlar. Bizde maçlar 2 hafta önceden açıklanıyor. Herkes programını yapsın ona göre çalışalım. Mesela Türkiye Kupası Finali oynayacaksın yeri 1 ay önce belli oluyor." diye konuştu.

AVRUPA'DA KAMP YAPMA DÖNEMİNİ BİTİRECEĞİZ

Statlarda bayramların kutlanmasının büyük sıkıntı yarattığını ve çimlere zarar verdiğini söyleyen Yıldırım, "Statlarda bayramların kutlanması büyük sıkıntı. Statlarda bayram kutlanmamalı. Onlar için ayrı bir kutlama alanı olmalı. Çimlere zarar veriliyor. Bunları da ayarlamak lazım." diye konuşurken Düzce'de yapılmakta olan tesisler hakkında önemli bilgiler verdi. Avrupa'nın çok cazip olarak karşılanmasının yanlış olduğunu özellikle yabancı teknik direktörlerin ülkelerine yakın olduğundan dolayı Avrupa'yı seçtiklerini söyleyen Yıldırım, "Eskiden bütün takımlar rakımları yüksek olan yerlerde antrenman yaparlardı. Şimdi her takımda bir Avrupa sevdası başladı. Ama orada randımanlı da çalışamıyorsunuz. Küçük takımlarla karşılaşıyorsunuz. Yabancı teknik direktör olduğu zaman onların daha çok hoşuna gidiyor yurt dışında çalışmak. Ama şimdi böyle bir tesisi buraya inşaa ediyoruz. Düzce'ye... Yurt dışına çıkmaya gerek kalmayacak. Her spor dalından insanlar burada çalışabilecek. Burayı yabancı takımlara da açabiliriz. futbol takımı burada ön çalışmalar yapacak. Sonra da büyük turnuvayı Avrupa'da yapabilirsiniz. burada bir organizasyon yapabilirsiniz. Beşiktaş-Galatasaray gibi takımlar da devreye girebilir. Bunu da uygulayacağız." diye konuştu.

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım: Rakiplerin ne kadar varsa bizim de o kadar şampiyonluk şansımız var

"Diğer takımların ne kadar şansı varsa bizim de o kadar şampiyonluk şansımız var" açıklamasında bulunan Yıldırım "Herkesin olduğu kadar bizim de şansımız var. Beşiktaş maçı sonunda durum büyük bir ihtimalle belli olur. Trabzonspor ile içeride oynamak avantaj. Biz 2001'de şampiyon olduğumuzda 14 puan gerideydik. İnanmak, çalışmak gerekiyor. Eğer oyuncu ihtiyacı varsa o kolay. Bu konu maddiyata bakar. Ama önemli olan bir bütün olarak bunu sağlamak. Çalışacağız ve her şeyi kazanacağız. Trabzonspor o rahatlığı o şekilde sürdüremez. İkinci yarı daha çetin olacak" açıklamasında bulundu.

17 YAŞ ALTI MAÇINDA YAŞANANLAR HAKKINDA...

17 yaş altı Galatasaray-Fenerbahçe maçında yaşanan kavga olayları da programda konuşuldu. Aziz Yıldırım, "Yapanların ceza göreceğini bekliyorduk ama maalesef onlar yaptıklarıyla kaldılar. Ceza görmediler." açıklamasını yaparken bu konularda daha bilgili olan hukukçu Mosturoğlu da şöyle konuştu: "Darpla yargılanıyorlar. Futbolcularımızın gittiği yer Çocuk Koruma Müdürlüğü. Adı üstünde bunlar çocuk. 15 ve 16 yaşındalar. Hangimiz bu çocuklara bir şey yapılıdğında seyirci kalabiliriz ki? Ülkedeki yasa buna el vermiyor. Spor alanlarına bir daha girmemeleri gerekiyor. Ama yeni yasayı bekliyoruz. Şu an yeni yasa olsaydı 5 yıl maça giremezlerdi. ama şu an böyle bir şey yok. Bir baba olarak bu olaylar beni üzdü.

ANDRE SANTOS'UN AÇIKLAMALARI...

Aziz Yıldırım, basına "Daum, Aykut Kocaman'dan daha iyi" diye demeç veren Andre Santos hakkında kararın bugün alınacağını söyledi. Yıldırım, "Böyle bir açıklama yapmaması lazım. Bununla ilgili Kocaman ile konuşacağız. Orada kararımızı alacağız." dedi. Transfer konusunda da açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım transfer konusunda kararın Aykut Kocaman'da olduğunu söyledi. Yıldırım, "İhtiyaç varsa transfer yapılır. Kocaman derse, almaya mecburuz. Ama aldığınız oyuncular mevcut futbolculardan iyi olacak. Biz 2004'te sadece Mert Nobre'yi aldık. İkinci bir oyuncu almadan şampiyon olduk. Ben bu kadroya inanıyorum. Benim inandığım kadar inanıyorlarsa şampiyon olurlar. Bunlardan iyi oyuncu varsa alırız. Biz şampiyonluğa inanmasak başka türlü operasyon yapardık oyuncu bazında. Bizdeki oyuncuların hepsi kaliteli" diye konuştu.

CİHAN

2 Ocak 2011 - 23:25:35
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

01:20Lorik Cana: 2011'de bir kupa kaldırmak istiyoruz
23:54Karabükspor'lu Yasin ilk 5 için umutlu
23:27Galatasaray'lı Kazım Kazım Antalya'da
22:29Beşiktaş Cola Turka'da Ergin Ataman sesleri
20:30Kazım Kazım Galatasaray'da
20:26Galatasaray'da 2 transfer daha
20:24Beşiktaş, kamp için Antalya'da
19:52Fenerbahçe Kazım'la yollarını ayırdı
18:12Yeni Malatyaspor, 2 futbolcu ile anlaştı
17:56THY Euroleague TOP 16 kuraları çekildi
17:46Fenerbahçe Ülker'in rakipleri belli oldu
17:06Galatasaray-Hannover maçı 58 ülkeden canlı
15:44Aziz Yıldırım Seyrantepe'de
14:55Beşiktaş, İstanbul etabını tamamladı
14:52En iyisi Jose Mourinho
14:50Bıyıktay'ın görevine son verildi
14:47Fenerbahçe Ülker ile Efes Pilsen'in rakipleri
14:14Tabata, Fink ve Zapotocny kadroda yok
14:09Galatasaray, ilk antrenmanını yaptı
13:23Yazıcı: Transferi en kısa zamanda bitireceğiz
13:21Sadri Şener: Saha dışında işimiz olmaz
13:18Manisaspor, Stuttgart ile karşılaşacak
13:18FIFA'dan yolsuzlukla mücadele komisyonu
13:00Lucescu, dünyanın en iyi 11. teknik adamı
12:43Kayserispor, ilk imzayı Amrabat'a attıracak
12:21Necati Ateş Cim Bom yolunda
12:04Sinan Şamil Sam: Hastalık beni yaşlandırdı
11:02Ara transfer yarın başlıyor
10:28Hidayet'ten "triple double"
23:13Ermal Kurtoğlu: Sezon sonuna odaklanıyoruz
Daha fazla haber göster
22:22Fenerbahçe Ülker: 81 - Efes Pilsen: 72
21:04Antalya Büyükşehir B. evinde yenildi
20:34Olin Edirne: 76- Tofaş: 56
20:26Beşiktaş'ta Portekizliler antrenmanda
17:02Türk Telekom Arena'da sona yaklaşıldı
16:34Beşiktaş'ta yıldızlar resmi imzayı attı
15:36Beşiktaş, bugün bir çalışma daha yapacak
14:43Lefter: Kaleci olsaydım çok gol yerdim
14:42Beşiktaş, üç yıldıza imza attırdı
13:01Lefter taburcu edildi
12:56Beşiktaş'ta ikinci yarı mesaisi başladı
12:06Altıntop: Türkiye'ye gitmiyorum
11:30Maçta kameraya çarpan Robinho yaralandı
11:06Beşiktaş Fernandes için 985 bin avro ödeyecek
08:19Yıldırım: Aykut Kocaman ile buluşacağız
23:25Aziz Yıldırım: Şampiyonluğa inanıyoruz
22:05Mahmuti: Galibiyeti hak ettik
21:5350 spor tesisinde ayda 50 bin kişi spor yapıyor
21:13POTADA DERBİNİN GALİBİ GALATASARAY
20:28Erdemirspor: 89 - MP Trabzonspor: 94
20:15TKBL'de 10. Hafta maçları tamamlandı
19:57Trabzonspor eksik çalıştı
19:51Beşiktaş: 3 - Dicle Üniversitesi: 0
19:42Samsun Basketbol: 69 - Mersin BB: 57
19:39Oyak Renault: 65 - Mersin BB: 72
19:26Banvit: 96 - Aliağa Petkim: 91
18:39PORTEKİZLİLER EZİLME TEHLİKESİ ATLATTI
18:28Bakan Çelik: Gençlerimizi spora yönlendiriyoruz
18:19Türk Telekom farklı kazandı
17:39Tarsus Belediye: 88 - Burhaniye Belediye: 60
17:37Fenerbahçe: 86 - Beşiktaş Cola Turka: 59
17:28BEŞİKTAŞ'IN YENİ TRANSFERLERİ GELDİ
17:23İstanbul Üniversitesi: 78 - Alanya Belediye: 52
17:22Panküp Kayseri Şeker: 78 - Botaş: 72
16:30Galatasaray MP Ceyhan'da farklı kazandı
15:07"Arena"yı Başbakan Erdoğan açacak
14:27Sofuoğlu, "R6 Cup" için seçecek
14:03Cumhuriyet tarihinin en büyük güreş arşivi
13:39Futbolcu Tümer Metin kaza yaptı
13:37Ronaldinho yol ayrımında
13:33Fernandes 4 numaralı formayı giyecek
13:21Fenerbahçe Eze ile ilgilenmiyor
13:19BAD'dan Erdoğan'a onur ödülü
12:30NBA'de 8 maç oynandı
12:29Beko Basketbol Ligi 13. Hafta yarın tamamlanıyor
12:24Sezon arası hakem semineri yarın
12:16Galatasaray Antalya'da kampa girecek
12:12Pınar Karşıyaka, Emre Bayav ile anlaştı
12:01Ömer'li Bulls, Cavaliers'ı 100 - 91 mağlup etti
11:46İlyasova "double double" yaptı
11:45Mehmet'siz Utah, Memphis Grizzlies'i yendi
11:32Beşiktaş'ta tatil bitiyor
00:53BEŞİKTAŞ'IN YENİ TRANSFERLERİ GELİYOR
23:58Hoffenheim, Rangncik ile yollarını ayırdı
20:59Erman Kunter Fransa'da "yılın adamı" seçildi
20:06Trabzonspor yılın ilk antrenmanını yaptı
18:26Işın Çelebi: Ben kimseyi hedef almadım
12:36Basketbol 2011 büyük derbi ile başlayacak
12:35Fenerbahçe, Beşiktaş C.T.'yi konuk edecek
12:35Ömer'li Chicago, evinde kazandı
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Ahmet ÖZCAN
“Belge geçer mi? Yoksa geçmez mi?”
 
 
Necmettin EVCİ
Güçlüler karşısında kudretli Türkiye
 
 
 
 
EN DÜŞÜK MEMUR MAAŞI 1.496 LİRA OLDU
 
188 cinayetin failleri serbest
 
PKK-ASALA işbirliğinin belgesi
 
Balyoz CD'lerinde işlem yapanlar iddianamede
 
Said-i Nursi Atatürk'e nasıl hitap etti?
 
 
 
 
 
 
 
Haksızlığa baş kaldırmayanlar, onlardan gelecek her kötülüğe katlanmalıdır.
HZ. ALİ (R.A.)
 
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.538
1.548
 
 Euro
2.038 2.053
 
 Sterlin
2.377 2.425
 
 Altın
68.75 69.35
 
 IMKB
68221  
 
 
Lorik Cana: 2011'de bir kupa kaldırmak istiyoruz...
 
Galatasaraylı futbolcu Lorik Cana, Galatasaray Televizyonu'nda yayınlanan Türk Telekom Kamp Günlüğü programına konuk olurken kötü bir sezon yaşamalarına rağmen 2011 yılında bir kupa kaldırmak istediklerini söyledi.
 
 
 
 
  'Yerli dizi, yersiz uzun' kampanyasına katılıp, set çalışanlarına destek veren ünlü oyuncuların hedefinde RTÜK Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun var.  
 
 
 
  “Torba yasa”ya eklenen öğrenci affının kapsamına Abdullah Öcalan da girdi    
 
 
 
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu kurultaydaki konuşmasında birçok vaadde bulundu. Siz bu vaadleri nasıl değerlendiriyorsunuz?
 
Hoşuma gitti. Destekliyor, iktidara gelirse yapacağına inanıyorum.
 
Bu kadar vaade ülkenin bütçesi yetmez. Hayalci buluyorum.
 
"YÖK'ün ve harçların kaldırılması" gibi güzel vaadlerde bulundu. Yapamasa da söylenmesi bile güzel.
 
Boş vaadlere karnımız tok. Kılıçdaroğlu iktidara gelemeyeceğini bildiği için bol keseden atıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

mostbet

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt https://www.krufarhiv.com/ (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik Betwinner
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin