DOLAR 1.548 - EURO 2.073 - ALTIN 70.55 - IMKB 66004
Pazartesi 3 OCAK 2011
Aziz Yıldırım: Şampiyonluğa inanıyoruz Şili'de 7,2 büyüklüğünde deprem Sri Lanka'da sel yüz binleri vurdu THY UÇAĞINA BOMBA İHBARI YAPILDI Mahmuti: Galibiyeti hak ettik POLİS KALDIRIMDA ATEŞ YAKANLARI UYARDI, BIÇAKLANDI Aktör Oscarsson'un yangında öldüğü sanılıyor Kırıkkale'de silahlı kavga: 1 ölü 2 yaralı POTADA DERBİNİN GALİBİ GALATASARAY Erdemirspor: 89 - MP Trabzonspor: 94 habertaraf.com
 
 
 
Hindistan ve Pakistan nükleer bilgi paylaştı
 
 
 
 
Mustafa YOLCU
Öğrenci olayları
 
 
 
Okur Temsilcisi
İlginç videolar
 
 
 
 
Barış Manço'nun doğum günü
 
 
 
 
 
Yeni Akit
Ali İhsan KARAHASANOĞLU
Bu nasıl faşizm?
 
 
Vatan
Can ATAKLI
Gani Yıldız bu hafta coştu
 
 
BUGÜN
Doğu ERGİL
Demokratik özerklikten korkmadan yararlanmak
 
 
Sabah
Emre AKÖZ
Narkotiğin operasyonu kaynak israfı değil mi?
 
 
Star
Ergun BABAHAN
2011’in (büyük ikramiye) hayali: CHP-MHP iktidarı
 
 
Bugün
Erhan AFYONCU
Noel putperest dönemden kalma bir gelenektir
 
 
Zaman
Etyen Mahçupyan
Samimiyet
 
 
Milliyet
Güneri CİVAOĞLU
Boğaz sularından veto
 
 
Vatan
Hasan Celal GÜZEL
Türkiye’nin bütünlüğü aleyhindeki psikolojik harekât örnekleri (1)
 
 
Zaman
Hilmi YAVUZ
Ayşe Sucu'nun görevden alınması üzerine notlar
 
 
Zaman
Joost LAGENDIJK
Yeni yıl, eski huylar
 
 
Radikal
Koray ÇALIŞKAN
Ahmet'e yandık Pınar'a yanmayalım
 
 
Zaman
Mustafa ARMAĞAN
Bediüzzaman ile Mustafa Kemal hiç karşılaştılar mı?
 
 
Milli Gazete
Mustafa ÖZCAN
Osmanlı karaltısından ürkmek!
 
 
Akşam
Özlem ÇELİK
Yolsuzluk dosyaları 9 metrekarelik bu odada
 
 
Yeni Şafak
Rasim ÖZDENÖREN
Kuru ağacı sulamak
 
 
Sabah
Sevilay YÜKSELİR
Kılıçdaroğlu hangisini tercih eder? Aylin Kotil'i mi, Mustafa Sarıgül'ü mü?
 
 
 
 
Lütfi BERGEN
 
Hüseyin ACARLAR
 
Necmettin EVCİ
 
Aliya RAHTE
 
Kevser TOPKAR
 
 
 
TAKSİM'DE TACİZ EDİLEN KADINLAR POLİSE SIĞINDI
 
 
 
İSTANBUL- Taksim'de taciz edilen kadınlar polise sığındı.
 
Her yıl olduğu gibi Taksim'de bu yıl da alınan onca önleme rağmen bildik sahneler yaşanıyor. Yılbaşını kutlamak için gelen 2 kadın, İstiklal Caddesi'nde bir grubun tacizine uğradı. Bir süre caddede taciz edilen kadınlar, polise sığınarak kurtuldu.

Kadınların kedisini taciz eden gençlerden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Bir kadını taciz eden grup, polis tarafından suçüstü yakalandı


Taksim'de bir kadını taciz eden grup, emniyet bünyesinde oluşturulan güven timleri tarafından yakalandı. Kadının şikayeti olacağını söylemesi üzerine şahıslar emniyete götürüldü. İstiklal Caddesi'ne yılbaşını kutlamak için gelen kadın, bir grup genç tarafından tacize uğradı. Olayın üzerine sivil polis, gençleri suçüstü yakaladı. Kadının şikayetçi olması üzerine şahıslar, emniyete götürüldü. Suç duyurusunda bulunmak üzere emniyete götürülen kadın, caddede yürürken tacize uğradığını, şikayetçi olduğunu söyledi.

İstanbullular yeni yıla "merhaba" dedi

İstanbullular, 2011 yılına Nişantaşı ve Taksim'de düzenlenen kutlamalarla ''merhaba'' dedi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin kutlama programı hazırladığı Taksim Meydanı, akşam saatlerinden itibaren yoğunlaşmaya başladı. Saatler gece yarısına doğru ilerledikçe Taksim Meydanı ile İstiklal Caddesindeki kalabalık daha da arttı. Meydanda kurulan platformda DJ performansları sergilendi. Kutlamaya katılanlar müzik eşliğinde dans etti ve yeni yıl coşkusunu yaşadı.

Taksim'de polis göz açtırmıyor


Yılbaşı kutlamalarının merkezi Taksim Meydanı'nda olası taşkınların önlenmesi amacıyla polis, yoğun güvenlik önlemi aldı. Her sokak başına konuşlanan ekiplerin dışında sivil polisler de göz açtırmıyor. Taksim'de yılbaşını geçirmek isteyen binlerce kişi, İstiklal Caddesi'ni doldurdu. Geçtiğimiz yıllardan ders alan polis, kalabalığı fırsat bilerek taşkınlık çıkarmak isteyenleri önlemek amacıyla hazır bulundu. Her sokak başını tutan polis ekipleri, fırsatçılara göz açtırmıyor. Polisin yoğun güvenlik önlemlerinden memnun olanlar da abartılı bulanlar da oldu. Yılbaşını kızıyla birlikte Taksim'de geçirmek için gelen Ahmet Çakmak, güvenlik önlemlerinin abartılı olduğunu söyledi. Bu önlemlerin insanlardan kaynaklandığını söyleyen Çakmak, "Kızıma da söyledim 'insandan çok polis var.' Neticede onlar da bizim güvenliğimiz için bulunuyor. Soğukta görev yapıyorlar." dedi. Bu yıl ilk kez geldiğini söyleyen bir başka vatandaş ise, önlemlerden çok memnun olduğunu aktardı.

Çapkın: Taciz ve diğer suçlara karşı her türlü tedbiri aldık

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, yeni yıla dakikalar kala Taksim Meydanı'na geldi. Polis ekiplerini çalışmalarını denetleyen Çapkın, şu ana kadar olumsuz bir olay yaşanmadığını söyledi. Hüseyin Çapkın, taciz başta olmak üzere suçlara karşı her türlü tedbiri aldıklarını söyledi. İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Taksim Meydanı'na gelerek polis ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çapkın, yeni yılın barış ve huzur getirmesini diledi. Çapkın, "Öncelikle 2011 yılının ülkemize, İstanbul'a ve tüm dünyaya barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. İstanbullular yeni yıl kutlaması için buradalar. Biz de İstanbullular huzur içinde yeni yıla girsin diye buradayız. sivil olarak, resmi olarak buradayız. Şu ana kadar huzur içinde yeni yıla girmek üzereyiz." dedi. "Bu sene farklı uygulama var, olumlu sonuçları oldu mu?" sorusuna Çapkın, "Tabi. Geçen sene bildiğiniz gibi taciz olayları olmamıştı. Bu sene de aynı olmasını diliyoruz. Gerekli tedbiri de aldık. Neden taciz diyorum? Çünkü en öne çıkan, kamuoyunu en çok ilgilendiren olay taciz olayları. Bu nedenle taciz olayını öne alarak yapılandık burada. Bunun yanında diğer suçlara karşı da her türlü tedbiri aldık." şeklinde konuştu.

Nişantaşı'nda 1 kişi gözaltına alındı


Nişantaşı Abdi İpekçi Anıtı önüne kurulan dev platformdan yükselen müzik eşliğinde eğlenen vatandaşlar, yılbaşına merhaba demeye hazırlanıyor. Güvenlik önlemlerinin son derece sıkı olduğu Nişantaşı'nda polisler şüpheli şahıslarla ilgili kimlik sorgulaması yapıyor. Vatandaşları rahatsız ettiği gerekçesiyle 1 kişi de gözaltına alındı. Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde toplanan binlerce kişi DJ'lerin çaldığı müzikle dans edip şarkılar söylüyor. Vatandaşlar, yılbaşı kutlamaları için Abdi İpekçi Caddesi kenarlarına yerleştirilen heykellerle fotoğraf çektirdi.

Vatandaşların huzur içerisinde eğlenebilmeleri için geniş önlem alan polis ekipleri, vatandaşları rahatsız ettiği gerekçesiyle 1 kişiyi gözaltına aldı. Öte yandan, Şişli Belediyesi tarafından özel olarak hazırlanan fayton, Abdi İpekçi Caddesi boyunca vatandaşlara tur attırdı.

Yılbaşını Boğaz Köprüsü'nde karşıladılar

Boğaz Köprüsü'nde duraklayan vatandaşlar yeni yılın girmesiyle birlikte köprü üzerinde eğlenmeye başladı. Bazı vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirirken bazıları da boğazdaki havai fişek gösterisini izledi. Yaklaşık 10 dakika boyunca köprü üzerinde gösteriyi izleyen vatandaşlar, polisin uyarısıyla köprüden ayrıldı. 2011 yılının girdiği dakikalarda her yerde coşku vardı. O coşkunun yaşandığı adreslerden biri de Boğaz Köprüsü oldu. Köprü üzerinde duraklamanın yasak olmasına rağmen yüzlerce vatandaş yeni yıl coşkusunu köprü üzerinde araçlarından inerek yaşadı. Bazı vatandaşlar çocukları ve yakınları ile birlikte fotoğraf çektirirken bazıları da müzik eşliğinde doyasıya eğlendi. Boğazdaki havai fişek gösterisini izleyenler yıl başı heyecanını yaşadı. Köprü üzerinde duraklayan araçlar trafiğin de kilitlenmesine neden oldu. Trafik polisleri köprü üzerindeki araçları tek tek uyararak trafiğin açılmasını sağladı. Bazı sürücüler de kornalarına basarak yeni yıl coşkusuna bulundukları araçtan katıldı. Öte yandan bir otomobilin yeni yıla girildiği sırada aküsü biti. Vatandaşlar, köprü üzerinde kalan aracı iterek hareket ettirmeye çalıştı.

Nostaljik tramvayda yılbaşı konseri


Taksim-Tünel hattında çalışan nostaljik tramvayın arkasına, sahne şeklinde dizayn edilen ikinci bir vagon eklendi. Vagonda Blues grubu yılbaşı kutlamaları için taksim meydanına akın edenleri coşturdu. Taksim meydanındaki yılbaşı kutlama etkinliklerini düzenleyen Beyoğlu Güzelleştirme ve Koruma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nizam Hışım, "Bir sahnede olması gereken tüm ses ve ışık sistemlerini sahne vagona monte ettik. Bu şekilde kutlamalara bir renk katmak istedik." dedi. Taksimin artık sarhoşların, tinercilerin mekanı olmadıklarını göstermek için bu tür etkinlikler yaptıklarını aktaran Hışım, "Yerli ve yabancı turistler tramvaylı müzik şenliğini çok sevdi. Gecenin ilerleyen saatlerinde havai fişek gösterileriyle etkinliklerimiz devam edecek" şeklinde konuştu. Müzik tramvayından müzik dinleyenler ise böyle bir şeyin çok iyi düşünüldüğünü, yılbaşı kutlamalarına farklı bir renk kattığını belirtti. Nostaljik tramvayın yolculuğu boyunca da devam ettirdiği müzik yayını ilginç görüntüler oluşturuyor.

Yeni yılı Nasrettin Hoca kostümüyle karşıladı


Nasrettin Hoca kostümüyle İstiklal Caddesi'nde vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Denizli'li Hamdi Yılmaz, "Hıristiyan aleminin Noel Babası varsa bizim de Nasrettin Hoca'mız var." diyerek kendi kültürümüz olmadığı gerekçesiyle yeni yıl kutlamalarını eleştirdi. Yeni yılın gelişi beklenirken rengarenk neon ışıklarla süslenen İstiklal Caddesi, bir o kadar da renkli görüntülere sahne oldu. Eğlenen vatandaşların yanı sıra bir de yeni yıl kutlamalarını kendilerine özgü protesto edenler de vardı. Bunlardan birisi de Denizli'den gelen Hamdi Yılmaz. Bir elinde büyük tahta kepçesi, diğer elinde oldukça iri taneli tespihi ve göğsünün üzerinde boynundan çapraz sarkan heybesi ile Nasrettin Hoca. Kıyafetinin çekiciliği nedeniyle İstiklal Caddesi'nden geçen özellikle çocukların ilgi odağı haline gelen Hamdi Yılmaz, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı. Karşılığında sembolik bahşişler de alan temsili Nasrettin Hoca Hamdi Yılmaz, "Hristiyan aleminin Noel Babası varsa bizim de Nasrettin Hocamız var." diye konuştu. Yeni yıl kutlamalarının Hristiyan alemine özgü olduğunu belirten Hamdi Yılmaz, Müslüman alemi tarafından kutlanmasına da tepki gösterdi.

Yeni yılı Tuz Mağaraları'nda havai fişekle kutladılar

Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde bulunan Tuz Mağaraları'nda çalışan işçiler, yılbaşını yerin metrelerce altında havai fişekler patlatarak kutladı. Yerin yaklaşık 500 metre altında çalışan işçileri ziyaret eden Tuzluca Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan, "Bazı insanlar yeni yılı eğlenerek karşılarken bazı insanlar da çalışarak karşılıyorlar. İşte burada da binlerce metre Tuz Mağaralarının içinde bu işçilerimiz de yeni yıla ekmek paralarını kazanmak için çalışarak giriyor. Bizler de bu çalışan işçilerimizi yeni yıla girerken yalnız bırakmak istemedik ve onların yanlarında olduk." dedi. İşçilerden Mustafa Öztürk, "Bizler metrelerce mağaranın içerisinde ekmek paramızı kazanıyoruz. Bu gün 2011 yılına giriyoruz, bizleri burada yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz. Bu karşılama bizlere sürpriz oldu. Biz de yeni yıla dostlarımızla girdiğimiz için çok mutluyuz." şeklinde konuştu.

Ankaralılar yeni yıla kolbastıyla giriyor


Başkent Ankara'da Kızılay Meydanı'nda toplanan vatandaşlar, eğlenerek 2010 yılının son saatlerini kutladı. Kızılay'da kolbastı oynayan gençler, havuzdaki ışıklı su dansı ile eğlendi. Kızılay Meydanı'ndaki dev saat ise arıza sebebiyle durdu.


2010 Rakımlı Geminbeli Geçidi, 2011'e karla girdi

Sivas'ın Suşehri ile Zara ilçelerini birbirine bağlayan 2010 rakımlı Geminbeli Geçidi, 2011 yılına karla kaplı olarak girdi.Sivas'ta önceki gün başlayan kar yağışı il genelinde etkili oldu. Geminbeli Geçidinde ise bildik görüntüler yaşandı. Karayolları Zara 162. Bölge Müdürlüğü ekiplerinin sürekli olarak kar kürüdüğü geçitte ulaşıma zincir takılarak devam edilebiliyor. Ekiplerin aralıksız çalıştığı yolda sürücüler zaman zaman zor anlar yaşadı.Geminbeli Geçidini kullanacak sürücüler Suşehri Bölge Trafik Ekiplerince zincirsiz yola çıkmamaları konusunda uyarıldı. Uyarılara uymayan sürücülere cezai işlem uygulandı.

CİHAN

Alakalı Konular:

TAKSİM'DETACİZEDİLENKADINLARPOLİSESIĞINDI

31 Aralık 2010 - 23:37:22
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

23:35Avcılar'da ev kurşunlama olayında çelişkili ifadeler
22:07THY UÇAĞINA BOMBA İHBARI YAPILDI
22:04POLİS KALDIRIMDA ATEŞ YAKANLARI UYARDI, BIÇAKLANDI
21:05İstinaf mahkemeleri çalışmaları hız kazandı
20:56Kamuda enerji borcu mahsuplaşması
20:05Deşifre olan örgüt kendini fesh etti
19:29Başbakan Erdoğan, Rize'den Ankara'ya döndü
18:05Başbakan Erdoğan Rize'den ayrıldı
17:46'Yüreğimizdeki sızıyla gittik'
17:09ÖCALAN BU SEFER DTK'YA KIZDI
17:04Papa Mısır'daki saldırıyı kınadı
16:43Mehmet Görmez, saldırıyı kınadı
16:41Yüksekova'da patlama
16:16"Türkiye Asgari'yi kaçıranları açıklasın"
16:12Hırsız kovalayan ekip kaza yaptı: 2 polis yaralı
16:05Görmez'den Alevi derneğine geçmiş olsun
15:52'Sağa sola çamur atmayı siyaset sanıyorlar'
15:31Yıldız: Türkiye, çok ciddi kabuk değiştiriyor
15:14AB Dönem Başkanlığı Macaristan'a geçti
15:10DENİZİN 42 METRE ALTINDA KAHVALTI
14:50''Büyük alevi kurultayı'' toplanıyor
14:31Ölen taksicinin yakınları: Olay aydınlatılsın
13:01TELEKOM BİNASINDA YANGIN
12:44SAÜ'ye akademik personel alınacak
12:37'Yargı işlemezse devreye mafya girer'
10:23"24 taksitli" ceza temyize gidiyor
10:21Taksi sürücüsü silahla öldürüldü
10:17Karayollarında son durum
10:01Teğmen'i öldüren silah Hasdal Kışlası'ndan çıktı
08:32Avcılar Bld. Başkanı'nın evine silahlı saldırı!
Daha fazla haber göster
20:19NİŞAN TÖRENİ SIRASINDA EV ÇÖKTÜ
19:29Türkiye, Mısır'daki saldırıyı kınadı
18:35HSYK'dan haberlere yalanlama
17:58Polis adayına dayak görüntülendi
17:41TEKNİSYENİN İHMALİ HAYATINA MAL OLDU
17:29TACİZCİLERİN 13'Ü TUTUKLANDI
16:25CNN Arabic Erdoğan'ı yılın adamı seçti
16:20Bağış: Ertelenme beklemiyoruz
16:19"Türkiye'nin AB üyeliği Kıbrıs'tan geçer"
15:16Amca tarafından yok edilen aile toprağa verildi
15:03KARAYILAN: SİLAHLA DEĞİL, DİYALOGLA...
13:15Savcıların gecikmesinin Adalet'le ilgisi yok!
12:39MARDİN'DE HASTANEDE ŞİDDETLİ PATLAMA
12:21Erdoğan bir imza ile 28 Şubat'a son verdi
12:02DÜ'deki değişim, Gül'ün yüzünü güldürdü
11:29‘Türkiye bitmiştir, sadece darbe kurtarır’
10:515 BİN SAYFALIK ÖSYM SKANDALI
10:07KÜRTÇE KONUŞMADI, NEDENİ ANLAŞILDI!
01:00'Bugünü fesada uğratmalarına müsade etmeyiz'
23:47İki toplumlu federasyon çözümü stratejik hedef
23:44'Vizyoner Diplomasi' konferansı
23:37TAKSİM'DE TACİZ EDİLEN KADINLAR POLİSE SIĞINDI
23:30MARMARA DENİZİ'NDE DEPREM
23:20Yılbaşı kutlamalarına sağlık tedbiri de alındı
23:16YHT ücretlerine zam yok
22:58CMK 102 ile serbest kaldı
22:48Cumhurbaşkanı Gül Twitter'den teşekkür etti
22:18Eski milletvekili ve 21 zanlı serbest
21:46Taksim Meydanı'nda şüpheli çanta
21:31Bakanlar Dinçer ve Yıldız Zonguldak'ta
21:22CUMHURBAŞKANLIĞI'NDAN TABELA AÇIKLAMASI
20:48Kopya iddianamesi açıklandı
19:48Atalay: Yanlış yapan teşkilatta barınamaz
19:26BDP il binasındaki Kürtçe tabela indirildi
18:47Bülent Uygun'un eşi serbest bırakıldı
18:42'İki dil, demokratik süreci sabote etmeyi hedefliyor'
17:18Korucu davası zaman aşımından düştü
16:59Sahte belge şebekesi çökertildi
16:284 kişinin katil zanlısı tutuklandı
16:21Ergenekon'la bağlantılı operasyonda gelişme
15:59Cumhurbaşkanı Gül: Binlerce yıldır kardeşiz
15:33Gül, 27 şehidi ilk ziyaret eden devlet büyüğü oldu
15:23Cumhurbaşkanı Gül, TRT Şeş'e konuştu
15:19Koşaner'in yeni yıl mesajı
15:18Bilecik Cezaevinde yangın
14:03Gül, Hz. Süleyman Camii'ni ziyaret etti
14:01İHH'nın yardım gemisi 'Defne' Pakistan yolunda
13:36Bağış'tan ''limanların açılacağı''na yalanlama
13:30Yumurtalı eylemle ilgili rapor, YÖK'e ulaştı
13:20Avukatlar tahliye talebinde
13:11Deniz feneri savcıları Almanya'ya gidiyor
13:09Katliamı eşine söyleyip, bilet istedi
12:52Livni'ye göre Türkiye Araplardan daha Arap!
11:3910 ayrı ilde operasyon: 68 kişi gözaltına alındı
11:27Eski milletvekili ve 21 zanlı adliyeye sevkedildi
11:13Genelkurmay: 414 terörist etkisizleştirildi
11:08Davutoğlu: Füze kalkanı için ülke belirlenmedi
10:53Hakim ve savcılar nerede yargılanacak?
09:4757 bin tutukluya tahliye umudu
09:32Sigara tiryakisi sürücüler avlanacak
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Aliya RAHTE
Aksaraylı “İzzettin Efendi” Yatağından Doğruldu...
 
 
Hüseyin ACARLAR
Lisan ile beyan
 
 
Kevser TOPKAR
İbrahim'i yakan ateş
 
 
Lütfi BERGEN
Ahlâk meselemiz
 
 
 
 
İbrahim Şahin meğer akıllıymış
 
İŞTE 2011'İN İLK ZAMLARI
 
İngiliz arşivinde inanılmaz belge!
 
KREDİ VE BURS BAŞVURUSUNA EK SÜRE
 
Said Nursi filmine suç duyurusu
 
 
 
 
 
 
 
Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.
BALZAC
 
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.538
1.548
 
 Euro
2.058 2.073
 
 Sterlin
2.385 2.430
 
 Altın
70.12 70.55
 
 IMKB
66004  
 
 
Abdüllatif Şener'in son bombası...
 
Türkiye Partisi Başkanı Abdüllatif Şener, Başbakan Erdoğan ve AK Parti hakkında inanılmaz açıklamalar yaptı.
 
 
 
 
  12 Haziran seçimlerinin yaklaşması ile birlikte milletvekili adaylığı yarışı başladı. İl başkanları 15 Ocak’a kadar istifa edecek.  
 
 
 
  Ünlü sanatçı Özcan Deniz'e, piyasayı 2 milyon lira dolandırmaktan dava açılmış!    
 
 
 
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu kurultaydaki konuşmasında birçok vaadde bulundu. Siz bu vaadleri nasıl değerlendiriyorsunuz?
 
Hoşuma gitti. Destekliyor, iktidara gelirse yapacağına inanıyorum.
 
Bu kadar vaade ülkenin bütçesi yetmez. Hayalci buluyorum.
 
"YÖK'ün ve harçların kaldırılması" gibi güzel vaadlerde bulundu. Yapamasa da söylenmesi bile güzel.
 
Boş vaadlere karnımız tok. Kılıçdaroğlu iktidara gelemeyeceğini bildiği için bol keseden atıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

mostbet

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin