DOLAR 1.548 - EURO 2.073 - ALTIN 70.55 - IMKB 66004
Cumartesi 1 OCAK 2011
Maliye müfettişleri yılbaşı harcamalarını kaydetti Bobby Farrell hayatını kaybetti TAKSİM'DE TACİZ EDİLEN KADINLAR POLİSE SIĞINDI MARMARA DENİZİ'NDE DEPREM Yılbaşı kutlamalarına sağlık tedbiri de alındı YHT ücretlerine zam yok CMK 102 ile serbest kaldı Türkmenistan'da yeni yıl coşkusu Cumhurbaşkanı Gül Twitter'den teşekkür etti Eski milletvekili ve 21 zanlı serbest habertaraf.com
 
 
 
Ukrayna'da demokrasi geriliyor
 
 
 
 
Mustafa YOLCU
Öğrenci olayları
 
 
 
Okur Temsilcisi
İlginç videolar
 
 
 
 
Devlet Bahçeli'nin doğum günü
 
 
 
 
 
Star
Ahmet KEKEÇ
Süheyl’i seviyorum
 
 
Bugün
Ahmet TAŞGETİREN
Dinçer: Benim kardeşim de engelli
 
 
Bugün
Ali Atıf BİR
Daha fazla demokrasi
 
 
Milliyet
Aslı AYDINTAŞBAŞ
Tanrıkulu: Gül’den temenni değil, müdahale bekliyoruz
 
 
Star
Aziz ÜSTEL
CHP’nin adı DP olarak değiştirilecek!
 
 
Akşam
Çiğdem TOKER
Almeida'yı getiren bir hedge fon mu?
 
 
Radikal
Cüneyt ÖZDEMİR
İşkence müzesine ihtiyacımız var mı?
 
 
Akşam
Deniz Ülke ARIBOĞAN
Mutlu yıllar
 
 
Milliyet
Derya SAZAK
Doğu raporları
 
 
Milli Gazete
Gökçen GÖKSAL
Ali Babacan hangi kitabı okuyor?
 
 
Vatan
Hasan Celal GÜZEL
Farklılaşma zenginlik değil ayrışma getirir
 
 
Sabah
Hıncal ULUÇ
"Sorumlu" Bakan..
 
 
Zaman
Hüseyin GÜLERCE
2010'un en önemli olayı
 
 
Posta
Mehmet Ali BİRAND
Erdoğan, gündemi elinde tutmasını bildi...
 
 
Radikal
Oral ÇALIŞLAR
Şeyh Said İsyanı, Lice ve Tarık Ziya Ekinci
 
 
Akşam
Oray EĞİN
2010 hesaplaşması
 
 
Yeni Şafak
Salih TUNA
İşte bu iddia AKP'yi bitirir!
 
 
Star
Şamil TAYYAR
Elinizi vicdanınıza koyup söyleyin
 
 
Yeni Akit
Serdar ARSEVEN
Yazdık... Sağolsun, Sayın Hisarcıklıoğlu el attı!..
 
 
 
 
Alper GÜRKAN
 
Ahmet ÖZCAN
 
İlhan AKKURT
 
Serdar AYDIN
 
 
 
Kılıçdaroğlu: Bildiri başarısızlığın tescili
 
 
 
ANKARA- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milli Güvenlik Kurulu bildirisinde ''Türkçe vurgusu'' yapılmasını, ''AKP'nin Türkiye'yi getirdiği nokta bu'' diye yorumladı ve ''Bundan 8-9 ay önce, 1 yıl önce böyle bir olay yoktu. Şimdi MGK sanki duruma el koymuş gibi bir tablo ortaya çıktı. Bu aslında hükümetin başarısızlığını tescil eden bir açıklamadır''dedi.
 
MYK üyeleriyle birlikte Gazeteciler Cemiyeti'nde, gazete, televizyon, haber ajansları ve haber sitelerinin Ankara temsilcileri ve gazetecilerle biraraya gelen CHP liderini, cemiyet başkanı Nazmi Bilgin ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, Gazeteciler Cemiyetine daha önce milletvekili olarak geldiğini belirterek, ''Sayın Başkan konuşurken 'Biz gazeteciler olarak buraya gelirken siyasal düşüncelerimizi vestiyere asıp öyle geliyoruz' demişti. Ben de medyayla ilgili olumsuz düşüncelerimi vestiyere asıp öyle geldim'' dedi.

Medyanın özgürlük ortamında büyüyeceğini, halka ulaşacağını, halkın gözü, kulağı ve sesi olacağını ifade eden Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu.

''Şu anda bizim çektiğimiz en ciddi sorun bu. Medya gerçekten de halkın gözü, kulağı ve sesi mi? Medya üzerinde ciddi bir baskı var. Baskıyı biliyoruz. 50'nin üzerinde gazeteci, 21. yüzyılın Türkiye'sinde hapiste. Gerçekten bu gazeteci arkadaşlarımız hapsi hak ediyor mu? Yanlış olabilir, eksikliklerimiz, hatalarımız olabilir. Ama medyanın özgürlüğü, bütün bu hataların ortaya çıkmasına yol açar. Medyanın özgürlüğü, halk adına sorgulamanın yapılmasını ortaya koyar. O açıdan biz medyaya önem veriyoruz ve düşünüyoruz. Her yerde de söyledim, kurultayda da söyledim; kesinlikle demokrasinin gelişmesi açısından özgür medyayı yaratmak zorundayız. Bizi beğenenler de beğenmeyenler de olabilir. Beğenenler kadar beğenmeyenlere de saygı duymak zorundayız. Onların eleştirilerini büyük bir saygıyla okumak zorundayız.''

Bir politikacının övgüden çok eleştiriye ihtiyacı olduğunu dile getiren Kılıçdaroğlu, ''Çünkü bizi eleştiren kalemler olduğu sürece, biz daha dikkatli yol alırız, hata yapmamaya özen gösteririz. Eleştiriler olduğu zaman politikacılar söylemlerine daha çok dikkat eder. Övgüler üzerine kurulu bir dünyada ise en büyük hatayı politikacılar yapar. Gönül isterdi ki benim bu söylemlerime Sayın Başbakan da katılmış olsun. O da 'eleştiriye karşı büyük bir hoşgörümüz vardır' diyebilsin. Eğer eleştirilerden rahatsız olup, gazetecilerin işine son verildiği bir düzeni yaşıyorsak bu düzen bizim hak ettiğimiz bir düzen değildir. Demokrasi bunu hiçbir zaman hoşgörmez'' dedi.

Kılıçdaroğlu, konuşmasını ''sizlere yeni yılda daha özgür daha demokrat bir Türkiye dileğiyle saygılarımı sunuyorum'' diyerek tamamladı.

Nazmi Bilgin ise ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getererek, üyelerinin cemiyetten içeri girdiği andan itibaren siyasi düşüncelerini ''vestiyere'' astıklarını söyledi.

Bilgin, Cumhuriyet'in temel ilkelerine bağlı her düşünceye sonuna kadar saygılı olduklarını da belirtti.-KILIÇDAROĞLU, YENİ YILDA SOMA'DA-Kılıçdaroğlu, daha sonra, basın mensuplarıyla sohbet etti ve soruları yanıtladı. Kılıçdaroğlu, sorular üzerine yeni yıla Soma'da işçilerle gireceğini bildirdi.

Daha önce yeni yıla Zonguldak'ta işçilerle girmeyi planladığını, ancak buraya bir Bakanın ziyarete gideceğini öğrendiğini anlatan Kılıçdaroğlu, burada hala 2 işçinin toprak altında olduğunun hatırlatılması üzerine ise 30-35 gün içerisinde, bu cenazelere ulaşılacağı yönünde haber aldığını kaydetti.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Diyarbakır'a gideceğinin hatırlatılması ve bu ziyarete ilişkin değerlendirmesinin sorulması üzerine Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Gül'ün birlik, beraberlik ve hoşgörü mesajı vereceğini, ''Cumhurbaşkanından beklenenin de bu olduğunu'' söyledi.

''Bu konuda Cumhurbaşkanı Gül'den partiler üstü bir yaklaşım çağrısı olduğu ifade edilerek böyle bir yaklaşımı görüp görmediği'' sorusunu yanıtlayan Kılıçdaroğlu, ''Böyle partiler üstü ya da siyasal partilerin liderlerinin toplanıp görüş alışverişinde bulunmaları gibi bir ihtiyacı sayın Cumhurbaşkanı'nın duyması lazım'' dedi.

Kılıçdaroğlu, bu kapsamda kendisine bir davet olursa davete icabet edeceğini ve Cumhurbaşkanı'na karşı herhangi bir ön yargısı olmadığını kaydetti.

Devletin bütün bilgilerine ulaşılan yerin Cumhurbaşkanlığı makamı olduğunu, dolayısıyla böyle bir çağrıyı Cumhurbaşkanı'nın kendisinin değerlendirmesi gerektiğini dile getirdi.

Kılıçdaroğlu, İstanbul'da cemevine yapılan saldırıyı da değerlendirdi. Saldırıyı provokatif bir olay olarak nitelendiren Kılıçdaroğlu, iki tarafın da sağduyulu davrandığını, ancak nereye olursa olsun saldırının hoş karşılanamayacağını vurguladı.

Kılıçdaroğlu, ''Saldırı cemevi de olsa, cami de olsa, kilise de olsa doğru değil. Toplumun bütün sağduyulu kesimleri bu tür olayları onaylamıyor'' dedi.-BAŞBAKAN İLE MAÇ İZLER Mİ?-Bir soru üzerine futbolda yaşanan şiddet olayları konusunu da değinen Kılıçdaroğlu, konuya ilişkin bir yasa tasarısının hazırlandığını hatırlatarak, ''Bu işler yasa değil, kültür işi. Toplumun kültürü çatışma üzerine kurulmadığı sürece A takımı desteklesin, B takımı desteklesin, sporun toplumu kaynaştıran bir organizasyon olduğunu kabul edersek, yasa olmaksızın da biz bu sorunu aşabiliriz'' diye konuştu.

Hangi takımı tuttuğu yolundaki soruya Kılıçdaroğlu, kendisi ve eşinin Fenerbahçeli olduğunu söyledi. Başbakan Erdoğan'ın da Fenerbahçeli olduğunun hatırlatılması üzerine CHP lideri, bundan memnun olduğunu söyledi.

''Beraber maç izler misiniz?'' sorusuna da Kılıçdaroğlu, ''Koşullar uygun olursa niye istemeyelim'' karşılığının verdi.

Kılıçdaroğlu, ''Herkesin bir gün Fenerbahçeli olacağın inanıyor musunuz'' sorusuna da ''Hayır herkesin bir gün Fenerbahçeli olmasını istemem. Değişik takımlar olmalı, çünkü o zaman maç olmaz'' dedi.

Anadolu takımlarının da futbolda etkin hale gelmesi gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu, ''Ben niye Fenerliyim bilmiyorum. Çocukluğumuzda Lefter'in iyi olduğu dönemlerde biz Fenerbahçeli olduk. Taraftar olmak, bir sefer ben Fenerbahçeliyim dediğinizde artık öyle gidiyor'' diye konuştu.

Bir başka soruyu yanıtlarken de yeni yılda da yeni yolsuzluk dosyalarını açıklayacağını ifade eden Kılıçdaroğlu, ''Yolsuzluklar konusunda AKP çok verimli bir parti. Yeni dosyalar var ama böyle çok sık yolsuzluk dosyalarını gündeme getirmek pek doğru değil. Yolsuzluğun sıradanlaşması tehlikeli bir şey. Yeri ve zamanı gelince...'' dedi.-MGK BİLDİRİSİ-Milli Güvenlik Kurulu bildirisini değerlendiren Kılıçdaroğlu, kurulun kararlarının bir yaptırımı olmadığını, tavsiye niteliği taşıdığını vurguladı. Kılıçdaroğlu, ''Tavsiye kararına uyması gereken siyasal iktidardır. MGK'nın üyeleri arasında Sayın Başbakan, İçişleri Bakanı, diğer Bakanlar var. Onlar da bu tavsiye kararının altına imza attıklarına göre herhalde Milli Güvenlik Kurulu'nun kararının gereğinin yerine getirecekler'' diye konuştu.

Hükümetin açılım politikasını eleştiren Kılıçdaroğlu, ''Ne olduğu bilinmeyen açılım politikasının ülkeyi bu noktaya getirdiğini'' ileri sürdü.

Gelinen noktanın MGK bildirisine kadar yansıdığını ifade eden Kılıçdaroğlu, ''Bundan 8-9 ay önce, 1 yıl önce böyle bir olay yoktu. Şimdi MGK sanki duruma el koymuş gibi bir tablo ortaya çıktı. Bu aslında hükümetin bu konudaki başarısızlığını tescil eden bir açıklama'' dedi.

''2 dil tartışmalarının yaşandığı günlerde Cumhurbaşkanının Diyarbakır'a gideceğinin'' anımsatılması üzerine Kılıçdaroğlu, ''Sayın Cumhurbaşkanının o ayrıntılara gireceğini sanmıyorum. Orada büyük bir olasılıkla birlik mesajları verecek ama Sayın Cumhurbaşkanı MGK'nın da başkanı, altında imzası var. Söyleyeceğini söylemiş zaten'' dedi. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı'nın Diyarbakır ziyaretini önemsediğini de dile getirdi.

''Başbakan'ın 2 dille ilgili çıkışı çok sert oldu kapıları tamamen kapattı bunu nasıl değerlendiriyorsunuz'' sorusuna şu yanıtı verdi:

''Daha önce Sayın Başbakan, biliyorsunuz, askerlerle bir toplantı yaptı. Uzun sürdü bu toplantılar. Büyük olasılıkla bu konular görüşüldü. Oradan edindiği bilgiler nedeniyle de böyle bir açıklama yaptı. Bir Başbakanın açıklaması büyük ölçüde devlet bürokrasisinin içerisinden aktarılan bilgilerdir, açıklama biraz oradan beslenir. Dolayısıyla oradan aldığı bilgileri kamuoyuyla halkla paylaşacaktır'' dedi.

Kılıçdaroğlu, 2 dille ilgili olarak kendisinin görüşünün sorulması üzerine ''AKP'nin Türkiye'yi getirdiği nokta bu... Yani MGK bildirisi kendiliğinden ortaya çıkan bir bildiri değil. AKP'nin izlediği politikaların Milli Güvenlik Kuruluna yansımasıdır. Bir başıbozukluğun, yanlışlığın, izlenen politikanın Türkiye'yi getirdiği ayrışma noktasının bildiriye yansımasıdır'' diye konuştu.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, ''Kürtçe nereye kadar kabul edilebilir, nereye kadar haktır'' sorusuna, ''Yurttaşların istediği yerde, olağan yaşamın olduğu yerde kullanabileceğini'' söyledi.

''Yerel yönetimlerde 2 dilli yazışmaların söz konusu olup olamayacağı''na ilişkin Kılıçdaroğlu, ''MGK hükümete tavsiyede bulundu. 'Olamaz' dedi'' karşılığını verdi.-''TORBA TASARIDAN RAHATSIZIZ''-Kılıçdaroğlu, ''Torba Yasa'' tasarısına ilişkin rahatsızlıkları olduğunu ifade ederek, bu konuda yöneltilen soruya şu karşılığı verdi:

''Af getiriyorsanız, afla ilgili maddeleri getirirsiniz parlamentoda süratle çıkar. Hiçbir sorun da olmaz. Ama siz 11-12 maddenin arkasına 100 küsür maddeyi de ekleyip, 'bu bir fırsattır. Nasıl olsa muhalefet buradan ses çıkaramaz. Affa karşıdır diye, biz bir karşı propaganda yaparız' düşüncesiyle yola çıkarsanız parlamentoyu kilitlersiniz. Yapılan yanlıştır. Af çıksın, bir şey daha var burada prim borcunu, vergi borcunu düzenli ödeyen insanların da onurlandırılması gerekir. Çok küçük de olsa onlara bir vergi indiriminin getirilmesinde yarar var. Onlar, zor gününde, kriz günlerinde borçlarını ödediler. Borçlarını ödeyemeyenlere af getiriyorsunuz ama borcunu ödeyenlere de bir ödüllendirme gerekir.''

AA

Alakalı Konular:

Kılıçdaroğlu:Bildiribaşarısızlığıntescili

29 Aralık 2010 - 22:11:50
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

01:00'Bugünü fesada uğratmalarına müsade etmeyiz'
23:47İki toplumlu federasyon çözümü stratejik hedef
23:44'Vizyoner Diplomasi' konferansı
23:37TAKSİM'DE TACİZ EDİLEN KADINLAR POLİSE SIĞINDI
23:30MARMARA DENİZİ'NDE DEPREM
23:20Yılbaşı kutlamalarına sağlık tedbiri de alındı
23:16YHT ücretlerine zam yok
22:58CMK 102 ile serbest kaldı
22:48Cumhurbaşkanı Gül Twitter'den teşekkür etti
22:18Eski milletvekili ve 21 zanlı serbest
21:46Taksim Meydanı'nda şüpheli çanta
21:31Bakanlar Dinçer ve Yıldız Zonguldak'ta
21:22CUMHURBAŞKANLIĞI'NDAN TABELA AÇIKLAMASI
20:48Kopya iddianamesi açıklandı
19:48Atalay: Yanlış yapan teşkilatta barınamaz
19:26BDP il binasındaki Kürtçe tabela indirildi
18:47Bülent Uygun'un eşi serbest bırakıldı
18:42'İki dil, demokratik süreci sabote etmeyi hedefliyor'
17:18Korucu davası zaman aşımından düştü
16:59Sahte belge şebekesi çökertildi
16:284 kişinin katil zanlısı tutuklandı
16:21Ergenekon'la bağlantılı operasyonda gelişme
15:59Cumhurbaşkanı Gül: Binlerce yıldır kardeşiz
15:33Gül, 27 şehidi ilk ziyaret eden devlet büyüğü oldu
15:23Cumhurbaşkanı Gül, TRT Şeş'e konuştu
15:19Koşaner'in yeni yıl mesajı
15:18Bilecik Cezaevinde yangın
14:03Gül, Hz. Süleyman Camii'ni ziyaret etti
14:01İHH'nın yardım gemisi 'Defne' Pakistan yolunda
13:36Bağış'tan ''limanların açılacağı''na yalanlama
Daha fazla haber göster
13:30Yumurtalı eylemle ilgili rapor, YÖK'e ulaştı
13:20Avukatlar tahliye talebinde
13:11Deniz feneri savcıları Almanya'ya gidiyor
13:09Katliamı eşine söyleyip, bilet istedi
12:52Livni'ye göre Türkiye Araplardan daha Arap!
11:3910 ayrı ilde operasyon: 68 kişi gözaltına alındı
11:27Eski milletvekili ve 21 zanlı adliyeye sevkedildi
11:13Genelkurmay: 414 terörist etkisizleştirildi
11:08Davutoğlu: Füze kalkanı için ülke belirlenmedi
10:53Hakim ve savcılar nerede yargılanacak?
09:4757 bin tutukluya tahliye umudu
09:32Sigara tiryakisi sürücüler avlanacak
09:18Said Nursi filmine suç duyurusu
09:03İbrahim Şahin meğer akıllıymış
23:56GÜL: HERKES ELİNİ VİCDANINA KOYSUN
22:47Cumhurbaşkanı Gül: "Terörle bir şey olmaz"
22:35Gül: İnsanlar elini vicdanını koysun
22:01KUDAKA'nın yeni binası hizmete açıldı
21:23Karayazı YİBO'da 150 öğrenci zehirlendi
21:04Gül Diyarbakırlı çocukları kucakladı
20:41Bağış: Yol ayrımında olan AB
20:31Bakanlık'tan 'öğretmen ihalesi' açıklaması
20:11Mısır'dan Gazze konvoyuna onay
19:53TBMM Başkanı Şahin İhsanoğlu ile görüştü
19:3753 BDP'li hakim karşısında
19:03AK Parti Dargeçit ilçe binasına molotoflu saldırı
17:11ANKARA'DA TOPLU TAŞIMAYA ZAM GELDİ
16:36Yenal Ansen ile Korkmaz Yiğit'e beraat
16:21AMCA, 4 KİŞİYİ MİRAS İÇİN KATLETMİŞ
16:14Türkiye, elçinin atanmasından memnun
16:04Gül-Baydemir görüşmesi 45 dakika sürdü
15:17Şemdin Sakık'a saldırı girişimine 20 yıl hapis
14:51DİSK üyeleri Meclis'e yürüdü
14:37Akın Birdal'a saldırıda gelişme
14:08Siirt Belediye Başkanına 10 ay hapis
13:43GÜL'DEN DİYARBAKIR'DA TÜRKÇE VURGUSU
13:41Assange ABD casuslarını açıklayacak
13:35Sakarya'da aileyi katlettiler
13:07GÜL'DEN DİYARBAKIR HALKINA TEŞEKKÜR
09:41Narkotik'ten 'film gibi' operasyon
09:10Türkiye, İsrail hakimiyetini kırdı
08:56Diyanet işleri başkan yardımcılığına atama
08:29Ricciardone, ABD'nin Türkiye Büyükelçisi oldu
07:45Komisyona Rum başvuruları artıyor
00:10Başbakan Erdoğan, memleketi Rize'de
00:01Batum: Daha çok farklı belgelerimiz var
23:56İki öğrenci servisi çarpıştı
23:38Bolu Dağı'nda kar yağışı etkili oluyor
23:28Kardinal: Başörtüsü köktencilik değil
23:10İZTO'dan Hüseyin Çelik'e davet
22:41CUMHURBAŞKANI GÜL 2011 BÜTÇESİNİ ONAYLADI
22:11Kılıçdaroğlu: Bildiri başarısızlığın tescili
21:46YEK yasa teklifi yasalaştı
21:21Vatikan: Agresif laiklik dini dışlıyor
20:5016 YAŞINDAKİ GÜREŞÇİ SPOR SALONUNDA ÖLDÜ
20:43"DTP'li Sarıkaya Selanik'te yakalandı"
20:38Pancar Ekicileri genel kurulu iptal edildi
20:15Çelik: Sucu reyting meselesi haline getirdi
19:55Başbakan Erdoğan Ulusa seslendi
19:50MGK'DAN RESMİ DİL VURGUSU
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Ahmet ÖZCAN
“Sahibinin (Bloomberg’in) Sesi”
 
 
Alper GÜRKAN
Beş yönden Mehmed Akif
 
 
İlhan AKKURT
Tehlike Kapital mi, yoksa Kapitalist Kültür mü?
 
 
Serdar AYDIN
Belediye baskını ve gençler!
 
 
 
 
İbrahim Şahin meğer akıllıymış
 
İŞTE 2011'İN İLK ZAMLARI
 
İngiliz arşivinde inanılmaz belge!
 
KREDİ VE BURS BAŞVURUSUNA EK SÜRE
 
Said Nursi filmine suç duyurusu
 
 
 
 
 
 
 
'Birçok insan eski alışkanlıklara yeni bir başlangıç yapabilmek için yeni yılı bekler.'
(Anonim)
 
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.538
1.548
 
 Euro
2.058 2.073
 
 Sterlin
2.385 2.430
 
 Altın
70.12 70.55
 
 IMKB
66004  
 
 
Livni'ye göre Türkiye Araplardan daha Arap!...
 
İsrail'in Mossad ajanı muhalefet lideri, kendi devletinin yaptığı katliamı görmüyor, zulme tepki koyan Türkiye'yi Filistinli'den daha Filistinli, Arap'tan daha Arap olmakla eleştiriyor! Türkiye'ye tarafını seçsin diye de uyardı.
 
 
 
 
  Acun Ilıcalı'nın ‘Show Plus’ kanalını alma ihtimalinin bulunduğu ileri sürüldü. Muhabirlikten medya patronluğuna koşan Acun Ilıcalı ne yapacak?  
 
 
 
  Cem Uzan'ın Paris'te üç gün, üç gece süren 50'nci doğum günü partisinin fotoğrafları ele geçirildi    
 
 
 
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu kurultaydaki konuşmasında birçok vaadde bulundu. Siz bu vaadleri nasıl değerlendiriyorsunuz?
 
Hoşuma gitti. Destekliyor, iktidara gelirse yapacağına inanıyorum.
 
Bu kadar vaade ülkenin bütçesi yetmez. Hayalci buluyorum.
 
"YÖK'ün ve harçların kaldırılması" gibi güzel vaadlerde bulundu. Yapamasa da söylenmesi bile güzel.
 
Boş vaadlere karnımız tok. Kılıçdaroğlu iktidara gelemeyeceğini bildiği için bol keseden atıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

mostbet

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin