DOLAR 1.565 - EURO 2.057 - ALTIN 71.05 - IMKB 66719
Perşembe 30 ARALIK 2010
Başbakan Erdoğan, memleketi Rize'de Batum: Daha çok farklı belgelerimiz var İki öğrenci servisi çarpıştı 16 YAŞINDAKİ GÜREŞÇİ, MÜSABAKADAN SONRA ÖLDÜ Bolu Dağı'nda kar yağışı etkili oluyor Mahmuti: Seyircimizin desteği ile kazandık Fransız oyuncu Caro hayatını kaybetti İZTO'dan Hüseyin Çelik'e davet Taraftarlar sahaya yabancı madde attı CUMHURBAŞKANI GÜL 2011 BÜTÇESİNİ ONAYLADI habertaraf.com
 
 
 
Yerli dizi için ekran başına geçiyoruz
 
 
 
 
Mustafa YOLCU
Öğrenci olayları
 
 
 
Okur Temsilcisi
İlginç videolar
 
 
 
 
Edip Akbayram'ın doğum günü
 
 
 
 
 
Bugün
Adem Yavuz ARSLAN
Başkent sokaklarında koşmakla rejim güçlenmez
 
 
Star
Ahmet KEKEÇ
Fehmi Bey hadisesi
 
 
Bugün
Ali Atıf BİR
2011 kararlarım
 
 
Yeni Şafak
Ali BAYRAMOĞLU
Kürt meselesi ve zihniyet şifreleri
 
 
Milliyet
Aslı AYDINTAŞBAŞ
Peki Kürtler ne yapsın?
 
 
Vatan
Can ATAKLI
Tayyip Bey konuştu, ağızlar kapandı
 
 
Akşam
Çiğdem TOKER
Gül'ün Diyarbakır özeni
 
 
Akşam
Deniz Ülke ARIBOĞAN
Bir yılın ardından
 
 
Sabah
Emre AKÖZ
"Tek suçlu" Çetin Doğan olabilir mi?
 
 
Star
Ergun BABAHAN
Bu tabloda AK Parti’den vazgeçmek mümkün mü
 
 
Star
Eser KARAKAŞ
KKTC-Ergenekon ilişkisi
 
 
Posta
Mehmet Ali BİRAND
Türkiye, başkaldırıyor. Nükleer yakıt üretecek
 
 
Zaman
Mehmet KAMIŞ
Garnizon için cadde kapatmak
 
 
Millî Gazete
Mehmet Şevket EYGİ
Şeriat mukaddestir
 
 
Sabah
Nazlı ILICAK
AK Parti'ye karşı tezgâh mı var?
 
 
Yeni Akit
Nusret ÇİÇEK.
Kahramanmaraş yeniden ısıtılıyor mu?
 
 
Radikal
Oral ÇALIŞLAR
Garnizon rap rapı cumhuriyet değeri...
 
 
Star
Şamil TAYYAR
PKK’nın Gazze planı
 
 
Milliyet
Taha AKYOL
Âkif’in serveti!
 
 
 
 
Necmettin EVCİ
 
Mansur Tuncay TAŞÇI
 
Ercan AKSOY
 
Adem Yavuz IRGATOĞLU
 
 
 
Bahçeli: Cemevi saldırısı canice
 
 
 
ANKARA- Bahçeli: Cemevi saldırısıyla ülkemiz vahim bir ortama çekilmek isteniyor.
 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terör örgütü mensuplarınca İstanbul Başakşenir'de bulunan Velibaba Cemevi'ne yapılan saldırıyı kınadı. Bahçeli, bu olayla ülkenin vahim bir ortama çekilmeyi çalışıldığına dikkat çekerek, buna karşı dikkatli olunması gerektiğini vurguladı.

Bahçeli, TBMM'de partisinin grup konuşmasına cemevine yapılan saldırı olayı ile başladı. Bahçeli, şunları söyledi: "Cemevinin dışında asılı olan Türk bayrağını tahrik unsuru sayarak taş ve sopalarla içeride bulunan kardeşlerimiz hedef alınmıştır. Canice yapılan bu eylemin gerekçesi olarak da bayrağımızın işaret edilmesi, ülkemizin içine sürüklendiği vahim ortamı göstermesi bakımından ibretlik olmuştur. Bölücülerin artık her milli değerden tahrik olmaları ve şiddete başvurmaları üzerine AKP hükümeti şapkasını önüne koşup mutlaka düşnmelidir."

"İftira atanlar ihanet girişimlerinin hesabını vermeli"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin kandan, karışıklıktan ve kavgadan beslenen ve bunların artmasını isteyen bir çarpık anlayışa hiçbir zaman sahip olmadığını vurgulayarak, "Terörün ekmeğimiz ve suyumuz olduğuna dönük hayasızca iftira atanlar, önce ekmeğini yediği, suyunu içtiği Türk vatanına ve Türk milletine yönelik ihanet girişimlerinin hesabını vermelidirler ve sonra da yüzleri kalırsa bize laf yetiştirmeye çalışmalıdırlar" dedi.

Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, 2010 yılında millet için adeta kader haline gelen ''yoksulluk, işsizlik, açlık ve sefaletin'' katlanılamaz boyutlara ulaşarak sürdüğünü savundu.

2010 yılında ''yolsuzluk, vurgun ve talanın hız kazanarak sürdüğünü, kanunsuzluk ve asayişsizliğin çığ gibi büyüdüğünü, Türkiye'nin hukuksuzlukların ve ahlaksızlıkların diyarı haline geldiğini'' ileri süren Bahçeli, ''Gerçekten de Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarının yaşattığı hayal kırıklıklarına ve tahribatlara koca bir yıl daha eklenmiş bulunmaktadır'' dedi.

''Türk'ü küçülten, hakir gören, şerefli mazisini lekeleyen, saklı kalmış kinlerini kusmak için fırsat kollayan kim varsa iktidarın pusulası bozuk bölücülük gemisine bindiğini ve Başbakan Erdoğan'ın kaptanlığıyla hızla mesafe almaya başladığını'' öne süren Bahçeli, şunları kaydetti:

''Dağdaki cani AKP ile birlikte umutlanmış, Türkiye'yi ortadan ikiye ayırmak için uygun zamanı bekleyenler, bu iktidarla heyecanlanmıştır. Terörist elebaşısı, Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığında huzura ermiş, Mondros Mütarekesi'nden 92 yıl sonra zımnen imzalanan İmralı Mütarekesi'yle devlet bu defada teröre boyun eğmiştir. İnsaf, izan, merhamet ve milli duygulardan nasibini almamış olan AKP zihniyeti; deyim yerindeyse İmralı sahillerine beyaz bayrakla çıkarak, milletimizin haysiyetini iki paralık etmiştir.

Eli kanlı katilin yattığı yerden taşeron örgütünü yönetmesine müsamaha gösterilmiş, avukatları aracılığıyla ve AKP'nin görevlendirdiği kimliği meçhul kişiler vasıtasıyla dağdaki ve şehirdeki uzantılarına mesajlar ve hain projeler ulaştırılmıştır. Egemenlik haklarına sahip Türk Devleti, kendi cezaevinde yatan bir mahkumun tehditlerine maruz kalmış, ancak hükümet bunu üstüne almayarak her defasında topu devlete atmıştır. Biz İmralı canavarıyla yapılan görüşmeleri deşifre ettiğimizde, öfke nöbetlerine kapılan Başbakan bizi 'şerefsizlikle' itham ederek bu iddiamızı reddetmişti. Ancak bugün kimin şerefli, kimin şerefsiz olduğu artık ayan beyan ortaya çıkmış ve muhataplarının alnına nesillerinden bile çıkmayacak kara bir leke olarak kazınmıştır.''

''YÜCE DİVAN ARTIK KAÇINILMAZDIR''-

''AK Parti ile birlikte çirkefliğin adı dik duruş, ikiyüzlülüğün adı bariyerleri yıkmak, tavizin adı tabuları kırmak ve sırnaşmanın adı ise ezberleri bozmak olmuştur'' diyen Bahçeli, ''demokratik açılım denilen yıkım projesinin'' Türkiye'yi sonunda ''uçurumun kenarına kadar getirdiğini'' ifade etti.

''Damat Ferit kabinelerinin içişleri bakanlarını aratmayan bir zihniyete sahip ilgili koordinatör bakanın, geçen yıl açılım sürecinin iki somut sonucunun gerçekleşeceğinden bahsettiğini'' anımsatan Bahçeli, ''Bunlardan birincisi terörün sonlandırılması ya da minimum seviyeye indirilmesi; diğeri de demokrasi standartlarının yükseltilmesidir. Ne var ki bugün geldiğimiz bu aşamada, bölücü terör, devletle pazarlık yapar hale gelmiş ve demokrasi zedelenmiştir'' dedi. Bahçeli, şunları söyledi:

''Partimizi zan ve töhmet altında bırakarak 'terör biterse MHP de biter, ekmeği suyu bu' diye nitelendiren çürümüş zihniyetlere diyebileceğim şimdilik şudur: MHP, kandan, karışıklıktan ve kavgadan beslenen ve bunların artmasını isteyen bir çarpık anlayışa hiçbir zaman sahip olmamıştır. Aksine iftiraları atanlar mahşeri vicdanda mahkum olacaklar ve yalpalayıp düşmekten başka bir sonları olmayacaktır. Sözümüz kardeşliğe, birliğe ve dirliğe yöneliktir, amacımız Türk milletinin bağımsız yaşaması, huzurlu olması ve sonsuza kadar son vatanında var olmasıdır. Bunun hilafına, bize gıybette bulunanlar müfteridir ve kötü niyetlerine esir olanlardır. Bizim ekmeğimiz de suyumuz da Türk'tür, Türkçe'dir, Türk tarihidir ve Türk milletine ait olan her değerdir. Bunu dışında, terörün ekmeğimiz ve suyumuz olduğuna dönük hayasızca iftira atanlar; önce ekmeğini yediği, suyunu içtiği Türk vatanına ve Türk milletine yönelik ihanet girişimlerinin hesabını vermelidirler ve sonra da yüzleri kalırsa bize laf yetiştirmeye çalışmalıdırlar. PKK açılımının koordinatörlüğü ve en hararetli militanlığını yapan bu şahsın da Yüce Divan'a gitmesi artık kaçınılmazdır.''

Bahçeli'den Atalay'a istifa çağrısı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı'nın istifa etmesini ya da görevden alınmasını istedi.

Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, ''demokratik özerk Kürdistan zırvasının yalnızca bir avuç kendini bilmezin çalışması ya da hazırladığı taslak olmadığını'' ifade ederek, ''Şüphesiz sütre gerisinde AKP hükümeti bulunmaktadır'' diye konuştu. Bahçeli, şunları kaydetti:

''Egemen Türk devletinin cezaevinde yatan müebbet ceza almış bölücü bir mahkum, eğer Türkiye'nin bölünmesine ve ayrılmasına dönük projelerini, fikirlerini dışarıdaki yandaşlarına, terör örgütüne ve taraftarlarına ulaştırabiliyorsa burada aklımıza iki şey gelmektedir: Ya muazzam bir güvenlik ve kontrol zafiyeti vardır ve bundan faydalanan İmralı canavarı dışarıyı yönlendirmektedir ya da çok ciddi bir hükümet operasyonu vardır ve terör örgütü elebaşısı suflörlük yapmaktadır. Zira aklımıza başkaca üçüncü bir şık gelmemektedir. İmralı'dan hain projelerin dışarıya çıkmasına müsamaha gösteriliyorsa, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğü beka düzeyinde tehlikelere atılıyorsa, o zaman AKP hükümetinin Türkiye Cumhuriyeti'ni bildirimsiz feshetmek gibi bir niyeti olduğu ortaya çıkacaktır.''

Başbakan Erdoğan'ın ''Ülkemiz üzerinde ameliyat yaptırtmam'' dediğini anımsatan Bahçeli, ''Esasen cerrah olarak eline körleştirdiği demokrasi bıçağı ile paslandırdığı özgürlük neşterini almış ve Türk'e dair ne varsa kesmiş ve kanatmıştır'' dedi.

Türkiye'de ''bir Kürt sorunu değil, terör ve bölücülük sorunu olduğunu'' ifade eden Bahçeli, ''Esas itibarıyla Kürt sorunu demek bir yönüyle, Türk milletini oluşturan bir kısım vatandaşlarımızın sorun olduklarını ikrar anlamına gelecektir'' diye konuştu.

Başbakan Erdoğan'ın ''Kürtçülüğe karşı olduğu kadar, Türkçülüğe da karşı olduğu'' yönündeki sözlerini de hatırlatan Bahçeli, şunları söyledi:

''Recep Tayyip Erdoğan'a hatırlatmak isterim ki karşı olduğun Türkçülük hiçbir zaman bölücü ve ayırıcı bir yanlışa düşmemiştir. Kan dökmek ve bölünmek için dağlara çıkmamıştır. Irkçılıktan uzak kalmış, birleştirici ve bütünleştiricilikten ödün vermemiştir. Zaten farklı bir durum olsaydı, emin ol ki sen bugün Başbakan olamazdın. Sen Türkçülüğün Esasları'nı yazan rahmetli Ziya Gökalp'ın şiirini okuduğundan dolayı kısa süreli cezaevine girdin. Sonra da bu mağduriyeti siyasi hayatın boyunca hep kullandın. İstismar ettin, Türklükle ilgili her değeri fütursuzca karşına aldın. Bu büyük milletin isminin Türk olduğunu hep ihmal ettin, görmezden geldin. Şimdi de Türkçülükle, Kürtçülüğü karşı karşıya getirmek amacıyla yeni bir oyun oynamak için harekete geçtin. Acaba aklının bir köşesinde Türklerle Kürtlerin çatışması için bir niyet mi taşıyorsun?''

-SEKİZ ANA HUSUS-

Bahçeli, ''Başbakan'ın dürüstlük ve samimiyet sınavından geçmesi için sekiz ana hususu yerine getirmesi'' gerektiğini ifade ederek, bunları şöyle sıraladı:

''Milli devlet olarak üniter siyasi yapıda kurulmuş Cumhuriyetin temellerinin hiçbir şekilde sulandırılamayacağı ve Anayasa'nın ilk üç maddesinde ifadesini bulan ilkelere sadık kalınacağı tereddüte ve farklı yorumlara mahal bırakmayacak şekilde Başbakan tarafından ortaya konulmalıdır.

Başbakan, Türk milletini 36 etnik grup olarak tasnif etmekten ve Türkiyelilik kavramının Türk milli kimliği yerine geçmesi ısrarından artık vazgeçmek durumundadır.

Türkçenin sadece resmi dil değil, aynı zamanda eğitim dili olduğunu, bu nedenle Türkçeden başka ikinci dil isteklerinin Türk Milli Eğitim sistemi içine sokulmasının kabul edilemeyeceğini açıkça söylemelidir.

Seçimler sonrası yeni Anayasa ile PKK'nın milli kimlik, dil ve yönetim taleplerinin karşılanmayacağını şimdiden ilan etmelidir.

İmralı ile yürütülen pazarlık ve müzakere sürecini derhal kesmeli, terörist başının İmralı'dan örgütü yönetmesi önlenmelidir.

Başlattığı PKK açılımının tarihi bir hata olduğunu anlayarak bunu sonlandırmalıdır.

Barzani ve Talabani'nin peşinden sürüklenerek bunlara Türkiye'nin sorunları hakkında bilirkişi ve arabulucu gibi söz söyleme imkanı vermekten vazgeçmelidir.

Terörle etkili mücadele için siyasi kararlılık sergilemelidir.

1 Ağustos 2009'da Polis Akademisi'nde Türkiye için en uygun bölünme modellerini tartışmaya açan ve bu süreci bölünme eşiğine kadar getiren PKK açılımı sürecinin koordinatörü İçişleri Bakanının da bulunduğu makamda bir gün dahi durmayarak hemen istifa etmesi ya da görevinden alınması gerekmektedir.''

-''CHP AÇIKLAMALARI SORU İŞARETLERİNİ GİDERMİYOR''-

Hain tahrikler ve girişimler karşısında CHP'nin ''sessiz ve tepkisiz kalmasının endişe verici olduğunu'' açıkladıklarını belirten Bahçeli, CHP Genel Başkanı'nın gecikmeli olarak yaptığı ve sadece dil konusu ve Belçika örneği üzerinde durduğu açıklamasının da soru işaretlerini gidermeye yetmeyeceği söyledi.

AA

Alakalı Konular:

Bahçeli:Cemevisaldırısıcanice

28 Aralık 2010 - 11:26:15
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

17:19Yolsuzluk iddiaları ATSO Meclisi'ni karıştırdı
17:14'Kılıçdaroğlu fakire 600 lira versin'
17:12Üskül'den Mersin'e 6 milyonluk müjde
17:06Egemen Bağış: Dayan Avrupa seni kurtaracağız
15:37Mustafa Akaydın'a "kömür" yalanlaması
15:29Baydemir, Gül'e Kürtçe sözlük hediye edecek
15:28Başbakan Akif üzerinden siyaset yapıyor
15:102011'de seçim ve bir sivil anayasa tartışılacak
14:41MHP'li Toskay'dan Atalay'a kınama
14:22Silivri'deki mahkumlara iki dilli yılbaşı tebriği
14:09KILIÇDAROĞLU: SAVCI EŞİ BELEDİYEDE
13:41Anadol: İktidar 12 Eylül'den kaçıyor
13:01Gürsel Tekin'den Tanrıkulu'na destek
12:49TÜİK'in İzmir'le ilgili çarpıcı rakamları
09:58Kemal Unakıtan: Rabbim 'dur' dedi
08:40TARHAN ERDEM'İN ANKETİNDE AK PARTİ!
23:25AK Partili gençler Gül Demeti'nde
23:05'Partimizin yüzde 10'luk baraj endişesi yok'
22:20AK Parti'de 3 il başkanlığına atama
19:06Bakan Atalay'dan polise: Özgürlükleri kısıtlamayın
18:02AK Parti İzmir'e MÜSİAD'cı başkan
17:32Atalay: (BDP ve MHP) Sözlerimin arkasındayım
16:33CHP'lilerden İsmet İnönü'ye mantılı anma
16:28Kılıçdaroğlu'ndan 'hıdır'lı gönderme
15:53Türker: Genel seçim tarihi çelişkili
15:47AK Partili Öz: BDP'ye izin vermeyiz
15:43Ersu Hızır'ı Bakanlık görevden aldı
15:29BDP'li Belediye Başkanı Bardak istifa etti
15:15Erdoğan, yeni yıla baba ocağında girecek
14:49DEMİRTAŞ: BEN BU ÜLKE İÇİN CANIMI VERİRİM
Daha fazla haber göster
14:4623 belediye başkanı AK Parti'ye katıldı
14:45Kılıçdaroğlu'ndan Seymen eleştirisi
14:23Roman vatandaşlar CHP'den özür bekliyor
11:39Özhaseki'ye Kapalı Çarşı esnafından destek
11:26Bahçeli: Cemevi saldırısı canice
10:273 belediye başkanı AK Parti'ye katılıyor
10:02İKİ BAKAN DÜNÜR OLDU, KIZI ERDOĞAN İSTEDİ!
09:06Aleviler'den Kılıçdaroğlu'na tepki
08:49Hedef 'gri seçmen'i kazanmak
23:36Kılıçdaroğlu Seğmenler'i izledi
22:49'İki dil'i tartışalara Akif'i örnek gösterdi
21:54Savcıdan inanılmaz "afiş yırtma" kararı
20:32"27 Aralık sıradan bir gün değil"
20:23Ak Parti Wikileaks çalışmalarını tamamladı
19:45Çelik: Malum parti mağduriyet peşinde
19:25Twitter'da garnizon koşusu mesajı
19:17Kılıçdaroğlu'na tekzip kararı
18:31Tamaylıgil: Devletin etnik kör olması gerekiyor
18:26'Mehmet Akif Ersoy milletimiz için modeldir'
17:46Kılıçdaroğlu: Hamarat değiller
17:05Davutoğlu Ocak'ın ilk yarısında Irak'a gidecek
16:24Erdoğan: Gençlerin ölümüne sevinenler...
16:14Demokrat Kürtler Arayışı, BDP'ye tepkili
15:33Canikli'den Demirtaş'a yanıt
15:25AK Parti MYK toplantısı başladı
14:44BDP'li Kışanak'tan Erdoğan'a suçlama
14:18CHP MYK, Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı
14:17DSP'li Gürkan Garnizon Koşusu'nu sordu
13:47Demirtaş: Yaptığımız ırkçılık değil
13:39Şevki Kulkuloğlu'nun son iddiası da boş çıktı
10:52Eşimi boşarım ama köpeklerimden asla...
10:21Davutoğlu: Bu bana onur verir
09:18Bakan Taner Yıldız yurda döndü
08:50TBMM Başkanı Şahin Suudi Arabistan'a gitti
23:07'Ergenekon davasında çok büyük eksiklikler var'
22:32Erbakan: AK Parti ile CHP 'ikiz kardeş'
21:15"ABD, Türkiye ile ittifakını tehlikeye atmaz"
20:54'Başbakan CHP'yi eleştirmekte zorlanıyor
20:48Şandır: Kıyametin bir adım öncesindeyiz
20:43Sorunu bilmeyenler taleplere karşı çıkıyor
19:18'Ak Parti hükümetini değiştireceğiz'
19:17'Eksenin kaydığı yok, Türkiye'nin gözü açıldı'
18:50Atalay: Kılıçdaroğlu CHP'yi değiştiremez
18:47'KÜRTÇÜLÜĞE DE TÜRKÇÜLÜĞE DE KARŞIYIM'
17:30Seçim çalışmalarını Trabzon'dan başlattı
16:55'Kılıçdaroğlu'nun yoldaş demesine irkildim'
16:52'İki dil sorunu demokratik özerklikle çözülür'
16:32'Özerklik talebi olduğuna inanmıyorum'
16:30Kamer Genç, Genel Kurul'u karıştırdı
16:28Bu bütçe milletin derdine derman olmaz
15:47'Kılıçdaroğlu'na 'Nobel atma ödülü' verilsin'
15:24Kastamonu'daki seçim çalışmalarına başladı
15:23'Gürsel Tekin ile aramızda kavga yok'
15:22Tamaylıgil'e ilk tebrik Baykal'dan geldi
14:40Kulkuloğlu'ndan savcıya yönelik iddia
14:15Topçu: Sorunlar ihanetin gerekçesi olamaz
13:33Kurtulmuş'tan 'Kürtçe Eğitim' yorumu
11:49Siyasiler için 2011 diyet reçeteleri
11:36Necmettin Erbakan, Trabzon'da
10:59İlk toplantı ilk kavga
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Adem Yavuz IRGATOĞLU
Gencecik yürekli babaannem
 
 
Ercan AKSOY
Taciz tecavüzün yarısıdır!
 
 
Mansur Tuncay TAŞÇI
Bir yanda Kılıçdaroğlu,diğer yanda Özhaseki veya CHP ve Ak Parti…
 
 
 
 
Asgari geçim indirimi de zamlandı
 
Nisana kadar elektriğe zam yok
 
TÜİK'in İzmir'le ilgili çarpıcı rakamları
 
TARHAN ERDEM'İN ANKETİNDE AK PARTİ!
 
Kiracılara kötü haber
 
 
 
 
 
 
 
"Medeniyet bir koşul değil, harekettir. Liman değil yolculuktur."
(A.TOYNBEE)
 
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.555
1.565
 
 Euro
2.042 2.057
 
 Sterlin
2.380 2.421
 
 Altın
70.61 71.05
 
 IMKB
66719  
 
 
Dağlı, İstanbul'un İzmir'e dönüşünü seviyor...
 
Yazar Nihat Dağlı, İstanbul'da yazamadığı için İzmir'e geri döndü. Dağlı, yazı hayatına nasıl başladığını ve kendisini etkileyen kitapları içtenlikle anlattı.
 
 
 
 
  Nurgül Yeşilçay’ın avukatı çiftin boşanması hakkında şok açıklamalar yaptı.  
 
 
 
  Wall Street Journal, Euronun kaderini Almanya Başbakanı Angela Merkel ile Fransız Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin gizli görüşmesinin çizdiğini ileri sürdü.    
 
 
 
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu kurultaydaki konuşmasında birçok vaadde bulundu. Siz bu vaadleri nasıl değerlendiriyorsunuz?
 
Hoşuma gitti. Destekliyor, iktidara gelirse yapacağına inanıyorum.
 
Bu kadar vaade ülkenin bütçesi yetmez. Hayalci buluyorum.
 
"YÖK'ün ve harçların kaldırılması" gibi güzel vaadlerde bulundu. Yapamasa da söylenmesi bile güzel.
 
Boş vaadlere karnımız tok. Kılıçdaroğlu iktidara gelemeyeceğini bildiği için bol keseden atıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

mostbet

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt https://www.krufarhiv.com/ (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik Betwinner
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin