DOLAR 1.551 - EURO 2.040 - ALTIN 69.02 - IMKB 66356
Salı 28 ARALIK 2010
Yolalan Belediye Başkanı hayatını kaybetti 'İran ile nükleer müzakereler 2011'de' Samsun'da otopark kavgası: 1 ölü, 2 yaralı 'İki dil'i tartışalara Akif'i örnek gösterdi Batman'da iki farklı yere ses bombası atıldı Başkent'te elektrik kesintisi Taciz' iddialarına sert tepki gösterdi Dargeçit ilçesinde 1 terörist ölü ele geçirildi 2011 "Kuzey Kıbrıs yılı" Merkel, Kıbrıs Rum Kesimi'ne gidecek habertaraf.com
 
 
 
Asker ve bürokrasi, demokrasi istemedi
 
 
 
 
Sinan KARAKAŞ
Gerçek mağduriyetler önlensin
 
 
 
Okur Temsilcisi
İlginç videolar
 
 
 
 
Mehmet Âkif Ersoy'un vefat yıl dönümü
 
 
 
 
 
Bugün
Adem Yavuz ARSLAN
Hrant Dink'in arkasına saklanmayın!
 
 
Star
Ahmet KEKEÇ
Sizin de yatacak yeriniz yok
 
 
Zaman
Ahmet Turan ALKAN
Bir câhilden İmralı soruları
 
 
Yeni Akit
Ali İhsan KARAHASANOĞLU
6 şehadeti örtbas ettiği için mi, terfiyi haketti!
 
 
Milliyet
Aslı AYDINTAŞBAŞ
CHP vitrinine AK PARTİ modeli
 
 
Star
Aziz ÜSTEL
Komutanım 26. Zırhlı Tugay darbe için hazırdır!
 
 
Vatan
Can ATAKLI
Kürtler bağımsızlık yerine neden özerklik istiyor?
 
 
Akşam
Deniz GÖKÇE
Amerikan rüyası bitti mi?
 
 
Sabah
Engin ARDIÇ
O kazık size müstahaktır
 
 
Bugün
Gültekin AVCI
Vesayetin garantörleri
 
 
Sabah
Mehmet BARLAS
Isırma listeleri üzerine çeşitlemeler
 
 
Akşam
Oray EĞİN
Apo herkesin kafasını karıştırdı
 
 
Yeni Şafak
Salih TUNA
Mehmet Ali Birand'ı kastetmiyorum!
 
 
Star
Şamil TAYYAR
Operasyon Kemal
 
 
Millî Gazete
Sinan BURHAN
Faruk Çelik Bey’e ve Diyanet İşleri Başkanı’na acil çağrı...
 
 
Radikal
Tarhan ERDEM
Çalıştayda tartışılan tebliğ ve BDP'nin bildirisi
 
 
 
 
Adem Yavuz IRGATOĞLU
 
Necmettin EVCİ
 
Aliya RAHTE
 
Lütfi BERGEN
 
Mehmet HÜSREVOĞLU
 
 
 
Bu bütçe milletin derdine derman olmaz
 
 
 
TBMM- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, 2011 yılı bütçesinin milletin derdine derman olmayacağını söyledi.
 
TBMM Genel Kurulu'nda, 2001 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı görüşmelerinin son gününde CHP Grubu adına konuşan Öztrak, son 8 yılda dünya ekonomisinde hem bolluk, hem de en ciddi ekonomik krizlerden birinin yaşandığını ifade etti.

2003 ve 2010 verilerine ilişkin rakamsal değerlendirmeler yapan Öztrak, ''Bizlere başarı hikayeleri anlatıyorlar ancak uluslararası karşılaştırmalar övünülecek bir başarının olmadığını açıkça gösteriyor. Sayın Başbakan, ikide bir muhalefeti üç koyunu güdememekle eleştiriyor. Rakamlar, ekonomiyi yönetmekle koyun gütmek arasında hiçbir ilişki olmadığını ortaya koyuyor. Ekonomiye sadece İstanbul Büyükşehir Belediyesinin pencerelerinden bakmaya devam edenlerin anlattıkları başarı hikayelerinin aslı budur'' diye konuştu.

''Kaptanın ustalığı, dalgalı denizde ortaya çıkar'' diyen Öztrak, Türkiye'nin 2008-2009 döneminde kendine benzeyen 150 ekonomi arasında en fazla daralan 14'üncü, işsizliği en fazla artan 6'ncı ülke olduğunu ifade etti.

Gençlerin krizde adeta ezildiğini belirten Öztrak, genç işsizliğinin dünyanın 5 katı arttığını dile getirdi. Tarımın bitirildiğini, ithal kurban kesildiğini, dünyanın en pahalı akaryakıtının tüketildiğini ifade eden Öztrak, akaryakıtta alınan vergide Türkiye'nin ''Avrupa şampiyonu'' olduğunu söyledi.

Öztrak, vatandaşın ayakta kalabilmek için ''borca yüklendiğini'' ve milletin kazancıyla değil borçla yaşar hale geldiğini belirtti. Hükümetin önce küçümsediği muhalefet önerilerini geç kalarak uyguladığını ifade eden Öztrak, ''Kendi ligimizde en daralan ve işsizliği en fazla artan ekonomilerden biri olduk'' dedi.-''GEÇ KALINMIŞTIR''-Faik Öztrak, başından beri yanlış büyüme stratejisi uygulandığını, cari açığa seyirci kalındığını savunarak şunları söyledi:

''Küresel ekonomide kırılganlık sürüyor. Hatta Avrupa'da artıyor. Aynı bölgede bulunduğumuz için bize bulaşma riskini artırıyor. ABD, yüz milyarlarca dolar basarak dünyayı likiditeye boğmaya devam ediyor. Bu dolarlar bize benzeyen ülkelere akıyor. Dolar karşısında değerlenen yerli paralar, rekabet gücünü hızla aşındırıyor. Gelişmiş ekonomiler adeta krizin bedelini bize ödetiyorlar.

İktidar şimdiye kadar bu oyuna ve cari açığın hızla artmasına seyirci kaldı. Cari açığın finansman kalitesi hızla bozuluyor. Sıcak paranın payı ödemeler dengesi finansmanı içinde hızla artıyor. Özellikle Avrupa'da kırılganlıkların arttığı bir dönemde ülkeye krizde en büyük bedeli ödeten politikalara yeniden geri dönülmesi son derece riskli. Hükümet, sıcak para sonununu anlamakta ve tanımakta zorlanıyor. Bu çerçevede Merkez Bankasının aldığı son kararları ilgiyle izliyoruz. Bu yeni arayış yerindedir ancak geç kalınmıştır.''-''RAKAMLAR, HİÇBİR ŞEY İFADE ETMİYOR''-Bütçe rakamlarının hiçbir şey ifade etmediğini öne süren Öztrak, ''Bu bütçeyi AKP'nin ne kadar uygulayacağı belli değildir. Harcama disiplini diye bir şey kalmamıştır. Dış açığı Merkez Bankasına emanet edelim bu disiplinsizliği sürdürelim derseniz cari açığı çözmek, istikrarı korumak ve vatandaşın aldığı borçları geri ödeyebilmesini sağlamak mümkün olamayacaktır. Bu kaptanın ikinci bir fırtınada gemiyi batıracağı açık seçik görünmektedir'' dedi.

Türkiye'nin seçim ortamına girdiğini, CHP'nin ortaya koyduğu projelerin ''AKP'yi telaşlandırdığını'' ifade eden Öztrak, ''CHP, halkın mutluluğu ve refahını her şeyin önünde görür, hesabı kitabı da bir tarafa bırakmaz. CHP'de hesap kitap büyük önem taşımaktadır. Gerçekleştirmeyi vaat ettiğimiz her projenin arkasında hem vatandaşı rahatlatmak, hem de büyümeyi kalıcı kılmak vardır'' diye konuştu.

2001 yılı bütçesinin, ne işsizliği, ne de cari açık sorununu çözerek milletin derdine derman olmasının mümkün olmadığını ileri süren Öztrak, ''Neyse ki bu AKP iktidarının hazırladığı son bütçedir'' diyerek sözlerini tamamladı.-''NOBEL EKONOMİ ÖDÜLÜNE ADAY GÖSTERİLMELİ''-Yine CHP Grubu adına konuşan Grup Başkanvekili Muharrem İnce de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın çok sevdiği ''çark etmek, tornistan'' sözcüklerine bir kaç örnek vermek istediğini söyledi. İnce, Erdoğan'ın, 223 gün önce, Zonguldak Karadon'da madenciler göçük altında kalınca ''Madencilerimiz buradan çıkarılıncaya kadar çalışma ve enerji bakanlarımız burayı terk etmeyecek'' dediğini ancak bakanların madenciler bulunmadan ayrıldıklarını ifade etti.

Füze kalkanı gündeme geldiğinde, önce ''düğme bizde'', sonra ''düğme NATO'da olacak'' denildiğini belirten İnce, ''Bu da tornistana ikinci bir örnektir'' dedi.

İnce, Erdoğan'ın, Kocaeli mitinginde ''İşsizliği yüzde 10'un altına düşüreceğiz'' dediğini, ancak bütçede bunun yüzde 12 olarak öngörüldüğünü kaydetti.

Erdoğan'ın, 4 Aralık 2007'deki bütçe konuşmasında ''IMF'ye borcumuz 23,5 milyar dolardı'' dediğini, 13 Aralık 2010'da ise borcun 26,5 milyar dolar olarak alındığını söylediğini belirten İnce, ''Kendisine haksızlık etmeyeyim, Nobel ekonomi ödülüne aday gösterilmelidir bence. Milli gelir hesaplama yöntemlerini, bir gecede değiştirerek her Türk vatandaşına 2 bin 354 dolar para kazandıran bir Başbakan, yalnızca bizde vardır'' görüşünü savundu.

İnce, Nevşehir'in Kozaklı ilçesi Akpınar köyünün suyunun, 8 aydır elektrik borcu yüzünden akmadığını, Şırnak'ta öğrencilerin mum ışığında KPSS'ye girdiğini, Ardahan'da öğrencilerin at arabasıyla taşımalı eğitim gördüğünü, Kocaeli'nde engelli çocuğuna saçını süpürge eden annenin, önce yılın annesi seçildiğini, sonra sendika değiştirmediği gerekçesiyle 10 kez sürgün edildiğini ifade etti.-''YUMURTADAN ERGENEKON ÇIKARAN...''-Başbakan Erdoğan'ın, 16 yaşında idam edilen Erdal Eren için gözyaşı döktüğünü ancak AK Parti'li Esenyurt Belediyesi'nin, Eren'i anma gecesi için salon vermediğini dile getiren İnce, sözlerini şöyle sürdürdü:

''(Kenan Evren'i yargılayacağız) dediniz ama maaşına zam yaptırmakta hiç tereddüt etmediniz. 'Özürlülere pozitif ayrımcılık' dediniz ama Başbakanlık müşaviri bir kişi, yanında yardımcısı olmadığı gerekçesiyle uçağa binemedi. Yozgat'ta '30 günden fazla rapor aldı' diye sözleşmeli öğretmen Metin Kurtçu'yu ölüme terk ettiniz. 'Doktor sayımız yetersiz, dışarıdan doktor getireceğiz' diyen bir Sağlık Bakanı, 'hayvan sayımız yetersiz, dışarıdan hayvan getireceğiz' diyen bir Tarım Bakanı, 1.5 yılda 44 ülkeye 71 ziyaret yapmakla övünen bir Devlet Bakanı, eğitimin farklı iki tanımını dahi yapamayan bir Milli Eğitim Bakanı, yumurta atan öğrenciden, siyah ceketinin sol omuzu kirlendiği için davacı olan Vakko bayisi Devlet Bakanı. Geçmişte düğünlerde 'amcasından bilezik, halasından tencere' diye hediyeler dağıtılırken, artık Bursa'daki seçimlerde 'Bakanımdan bir greyder' tartışmalarına gerdik. 'Sıfır sorun yapacağız' deyip, elde var sıfır yapan hayalci Dışışleri Bakanı.

Milleti gelişmişlikte 83. kendisi 2. olan bir Başbakan. Lübnan'da katile 'katil' deyip, Bağdat'ta dili tutulan bir Başbakan. Dünyanın en pahalı benzinini tükettiren bir Başbakan. 'Sesimizi sadece millet keser' deyip, milletin sesini, polis copuyla kesen bir Başbakan. Telekom'u Lübanlı'ya sattıktan sonra sultan gibi karşılanan bir Başbakan. İngiliz viski şirketlerinin 500 milyon dolarlık borcunu affedip, Çayyolu'nda içkili mekan bastıran Başbakan. Bir yakasında Kaddafi'nin insan hakları ödülü, öbür yakasında Yahudi cesaret ödülü, boynunda İslam'a hizmet ödülünü taşıyan bir Başbakan. 'Yargıç devletine son' deyip, kadı devletini kuran bir Başbakan. Taksimetrede bile gece tarifesi yokken, sağlıkta gece tarifesi başlatan bir Başbakan. 167 ülke arasında, ülkesini demokrasi liginde 89. sıraya gerileten bir Başbakan. Ardahan'da çiftçinin tezeğine icra gelmesini seyreden bir Başbakan. DGM'leri kaldırıp, acımasız yargılama usullerini, özel yetkili mahkemeler eliyle sürdüren bir Başbakan. Hak arayanların, TEKEL işçilerinin, öğrencilerin, öğretmenlerin seyahat özgürlüğünü engelleyen bir Başbakan. Yumurtadan Ergenekon çıkaran bir Başbakan.

Dumansız hava sahasında bir numara, yalansız hava sahasında son numara bir Başbakan. Kendi yurttaşlarını ABD ilaç şirketlerine kobay olarak kullandırtan bir Başbakan. Cari açıkta, borç stokunda, protestolu senet ve karşılıksız çek sayısında, bütçe açığında rekor kıran bir Başbakan. Benden taraf olmayanı bertaraf ederim diyen bir Başbakan. Polis copunu hükümet etme biçimi haline getiren bir Başbakan. İsrail ormanları için yangın söndürme uçağı bulup, Haydarpaşa garı için bulamayan bir Başbakan. Camdan konuşunca kültürlü, candan konuşunca küfürlü bir Başbakan. Polis imdat hattını kaldırıp, imdat polis hattını kuran bir başbakan.''

Benzin istasyonlarının vergi istasyonuna dönüştürülüğünü öne süren İnce, devletin kodları ile oynandığını iddia etti.

Devlet adamı kavramının yerle bir edildiğini savunan İnce, ''Devletin valilerini kamyonun şoför mahalline oturtup kömürcü yaptınız. Görevden alınan valiler de 'bunlar her genç kızın başına gelebilir' dedi. Devletin geleneklerini yok ettiniz, devlet adamlığı ciddiyetini ortadan kaldırdınız. İmralı'ya gündem belirleten, tarikatlarla koalisyon kurup Bakanlar Kurulu paylaştıran bir hükümet oldunuz'' dedi.-''HESAP SORMAYA ÇAĞIRIYORUM''-''Kabe'de tavaf ederken, Mecliste oy kullananlar arasında ismi bulunan'' milletvekilleri olduğunu belirten İnce, 8 yılda ülkenin hiçbir temel sorununun çözülmediğini ifade etti.

İnce, ''(Ergenekon) dediniz her yere kondunuz, bir tek Deniz Feneri'ne konamadınız. Devleti ele geçirebilir, yasaları değiştirebilir, hak arayanların sırtına cop indirebilir, kendine hizmet edecek HSYK ve Anayasa Mahkemesi kurabilirsiniz ama Türkiye'in tek kalesi CHP'yi susturamayacaksınız. Bu kürsüden diyorum ki; ey halkım, hastalık yayılıyor, pas demiri yiyor, yüreklerin kulakları sağır, hava kurşun gibi ağır, bağır bağır bağırıyorum, sizi AKP'den hesap sormaya çağırıyorum'' diye konuştu.

Başbakan Erdoğan'ın muhalefeti ''3 koyun gütmemekle'' eleştirdiğini anımsatan İnce, ''Koyun gütmek kolaydır, keçi gütmek marifettir. Memlekette güdülecek koyun mu kaldı? Koyunlar Uruguay, Paraguay'dan geliyor. Sayın Başbakan, önce koyun ve keçi gütmek arasındaki farkı öğrensin, sonra da güdülecek koyun kaldı mı bir baksın'' görüşünü dile getirdi.

AA

Alakalı Konular:

Bubütçemilletinderdinedermanolmaz

26 Aralık 2010 - 16:28:16
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

23:36Kılıçdaroğlu Seğmenler'i izledi
22:49'İki dil'i tartışalara Akif'i örnek gösterdi
21:54Savcıdan inanılmaz "afiş yırtma" kararı
20:32"27 Aralık sıradan bir gün değil"
20:23Ak Parti Wikileaks çalışmalarını tamamladı
19:45Çelik: Malum parti mağduriyet peşinde
19:25Twitter'da garnizon koşusu mesajı
19:17Kılıçdaroğlu'na tekzip kararı
18:31Tamaylıgil: Devletin etnik kör olması gerekiyor
18:26'Mehmet Akif Ersoy milletimiz için modeldir'
17:46Kılıçdaroğlu: Hamarat değiller
17:05Davutoğlu Ocak'ın ilk yarısında Irak'a gidecek
16:24Erdoğan: Gençlerin ölümüne sevinenler...
16:14Demokrat Kürtler Arayışı, BDP'ye tepkili
15:33Canikli'den Demirtaş'a yanıt
15:25AK Parti MYK toplantısı başladı
14:44BDP'li Kışanak'tan Erdoğan'a suçlama
14:18CHP MYK, Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı
14:17DSP'li Gürkan Garnizon Koşusu'nu sordu
13:47Demirtaş: Yaptığımız ırkçılık değil
13:39Şevki Kulkuloğlu'nun son iddiası da boş çıktı
10:52Eşimi boşarım ama köpeklerimden asla...
10:21Davutoğlu: Bu bana onur verir
09:18Bakan Taner Yıldız yurda döndü
08:50TBMM Başkanı Şahin Suudi Arabistan'a gitti
23:07'Ergenekon davasında çok büyük eksiklikler var'
22:32Erbakan: AK Parti ile CHP 'ikiz kardeş'
21:15"ABD, Türkiye ile ittifakını tehlikeye atmaz"
20:54'Başbakan CHP'yi eleştirmekte zorlanıyor
20:48Şandır: Kıyametin bir adım öncesindeyiz
Daha fazla haber göster
20:43Sorunu bilmeyenler taleplere karşı çıkıyor
19:18'Ak Parti hükümetini değiştireceğiz'
19:17'Eksenin kaydığı yok, Türkiye'nin gözü açıldı'
18:50Atalay: Kılıçdaroğlu CHP'yi değiştiremez
18:47'KÜRTÇÜLÜĞE DE TÜRKÇÜLÜĞE DE KARŞIYIM'
17:30Seçim çalışmalarını Trabzon'dan başlattı
16:55'Kılıçdaroğlu'nun yoldaş demesine irkildim'
16:52'İki dil sorunu demokratik özerklikle çözülür'
16:32'Özerklik talebi olduğuna inanmıyorum'
16:30Kamer Genç, Genel Kurul'u karıştırdı
16:28Bu bütçe milletin derdine derman olmaz
15:47'Kılıçdaroğlu'na 'Nobel atma ödülü' verilsin'
15:24Kastamonu'daki seçim çalışmalarına başladı
15:23'Gürsel Tekin ile aramızda kavga yok'
15:22Tamaylıgil'e ilk tebrik Baykal'dan geldi
14:40Kulkuloğlu'ndan savcıya yönelik iddia
14:15Topçu: Sorunlar ihanetin gerekçesi olamaz
13:33Kurtulmuş'tan 'Kürtçe Eğitim' yorumu
11:49Siyasiler için 2011 diyet reçeteleri
11:36Necmettin Erbakan, Trabzon'da
10:59İlk toplantı ilk kavga
19:05Kılıçdaroğlu'nun MYK'sı belli oldu
18:25Atalay: 'İki dil' tartışmaları şansızlık
16:25Demirtaş: İki dil vazgeçilmez
14:55Erbakan: Barajı aşıp, iktidara geleceğiz
14:52Bahçeli: AKP ikinci karara da saygı duymalı
14:52Kurtulmuş: Partiler siyaset yapmıyor
14:09ATALAY: BİR BAYRAK, BİR VATAN, BİR İDEAL!
13:36Kılıçdaroğlu: Resmi dil Türkçe'dir
12:54Davutoğlu'ndan eksen kaymasına cevap
12:45Kemal Kılıçdaroğlu'na yetki verildi
12:25Sendikalardan torba yasa tasarısına tepki
12:10Cumhurbaşkanı Gül'den "İnönü" mesajı
12:09Özhaseki: Değişimi algılayanlar ayakta kalır
08:55SİLİVRİ BELEDİYESİ'NE POLİS BASKINI
20:45HAS Parti, Bursa'dan seçim startı verdi
20:07BDP'liler Diyarbakır'da seçimi konuştu
18:25'İsrail'de mağdur işçiler gösteri yapacak'
18:05Bakan Atalay: AYİM'in kararını görmedim
17:59MHP: BDP iktidardan cesaret alıyor
17:58Baydemir: DİSKİ Avrupa Birliği'ne girmiştir
17:18Tansel Çölaşan'ın 'AK Parti'yi devirme' formülü
16:59"RESMİ DİL TÜRKÇE'DİR, KONU KAPANMIŞTIR"
16:55Zafer Çağlayan: Ben de Kürt asıllıyım
16:44Batum'dan "Gülen'e tahammül" açıklaması
16:42Oktay Vural'dan PKK'ya: Sigara kaçakçısı
16:41Emine Erdoğan'dan ''sokak çocuğu'' vurgusu
15:43Demirtaş: Önerdiğimiz model Türkiye'ye örnek
15:28Ulusalcılar CHP'den kaygılı
15:26Kurtulmuş: Kimlik siyaseti sorunu çözmez
15:25Erbakan: Kürtlerle Türkler kardeştir
15:03CHP'li Kart, "Saylan" olayını ciddiye almıyor
15:02Arınç: 7'lik büyümeyle iyi bir noktaya geldik
15:01ATALAY: İKİ DİLİN ALTINDA NE VAR SÖYLE
14:53Hüseyin Çelik'e ''Simon'' benzetmesi
14:12Bahçeli'den Gül'e sitem
13:58Kocaoğlu: Çelik, İzmirlileri rencide etti
13:41DSP seçimlere girecek
13:14Bahçeli'den "Gün Sazak" açıklaması
12:21Erdoğan Noel Bayramı'nı kutladı
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Adem Yavuz IRGATOĞLU
İki taraf da endişeli
 
 
Aliya RAHTE
Kadın ve içki tuzağı!
 
 
Lütfi BERGEN
Yalvaran dünyevileşme
 
 
Mehmet HÜSREVOĞLU
Diyanet'ten bir istifa... Ayşe Sucu
 
 
Necmettin EVCİ
Kemal Kemal olalı
 
 
 
 
İşte memura yapılacak zam
 
Şevki Kulkuloğlu'nun son iddiası da boş çıktı
 
Sürpriz vergi indirimi...
 
Diyanet Vakfından 28 kadın istifa etti
 
Lieberman "Mavi Marmara"ya saldırdı
 
 
 
 
 
 
 
"Hiç kimse bir alışkanlığa veda etmek cesaretini gösteremez."
BALZAC
 
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.541
1.551
 
 Euro
2.025 2.040
 
 Sterlin
2.365 2.410
 
 Altın
68.69 69.02
 
 IMKB
66356  
 
 
Anadolu insanı kadın yöneticiyi seviyor...
 
KOBİ Bankacılığı'nın tek kadın yöneticisi ING Bank Genel Müdür Yardımcısı Yaprak Soykan, krizde 'komando' ekibi kurarak 5 bine yakın müşterinin kapısını çaldıklarını anlatıyor.
 
 
 
 
  İnternet sitelerinde ‘Cem Yılmaz’ın çocukluk anıları’ başlığı altında dolaşan espriler komedyeni kızdırdı.  
 
 
 
  Türkiye Yeşiller Partisi Kurucu Başkanı Bilge Contepe, 10 köpeği ve 60 kedisi nedeniyle eşinden boşanma noktasına geldi    
 
 
 
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu kurultaydaki konuşmasında birçok vaadde bulundu. Siz bu vaadleri nasıl değerlendiriyorsunuz?
 
Hoşuma gitti. Destekliyor, iktidara gelirse yapacağına inanıyorum.
 
Bu kadar vaade ülkenin bütçesi yetmez. Hayalci buluyorum.
 
"YÖK'ün ve harçların kaldırılması" gibi güzel vaadlerde bulundu. Yapamasa da söylenmesi bile güzel.
 
Boş vaadlere karnımız tok. Kılıçdaroğlu iktidara gelemeyeceğini bildiği için bol keseden atıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

mostbet

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin