DOLAR 1.547 - EURO 2.041 - ALTIN 68.36 - IMKB 63524
Pazartesi 20 ARALIK 2010
Daimi üyelerin "Kore" anlaşmazlığı Meksika'da ölü sayısı artıyor İHD eyleminde taraftar gerginliği ADALET BAKANLIĞINA 10 BİN PERSONEL ALINACAK 'Provokatörler, şehrimizi karıştırmaya kalktılar' Seçim kurulundan kota itirazına ret 2020'den sonra kendi savaş uçağını üretecek Yoğun kar İstanbul uçuşlarını da etkiledi Meksika'da petrol boru hattında patlama Eroğlu koroner bypass ameliyatı oldu habertaraf.com
 
 
 
Kriz tarımdaki istihdamı artırdı
 
 
 
 
Ahmet ASLAN
AK Parti'nin küçük korkuları
 
 
 
Okur Temsilcisi
İlginç videolar
 
 
 
 
İmam Gazali'nin ölüm yıl dönümü
 
 
 
 
 
Yeni Akit
Abdurrahman DİLİPAK
Keşke Tatlıses de anılarını yazsa!
 
 
Milliyet
Aslı AYDINTAŞBAŞ
Peki, o salon neden inlemedi?
 
 
Star
Aziz ÜSTEL
Arınç’la Kürtçe, ‘Galce’ ve Lazca sohbeti
 
 
Vatan
Can ATAKLI
Bu hafta yine harika fıkralar var
 
 
Akşam
Çiğdem TOKER
CHP'nin yükü bugün daha ağır
 
 
BUGÜN
Doğu ERGİL
Beli bükük siyaset
 
 
Star
Ergun BABAHAN
27 Nisan’dan 17 Aralık’a
 
 
Zaman
Etyen Mahçupyan
'Yeni' medya?
 
 
Radikal
Hakkı DEVRİM
Kürtçe meselesi alışılmış tartışmalara benzemez
 
 
Yeni Şafak
Kürşat BUMİN
İmdat! Çiller siyasete dönüyor! (2)
 
 
Sabah
Mahmut ÖVÜR
Yeni CHP kurultayından notlar
 
 
Millî Gazete
Mehmet Şevket EYGİ
Bütünlük Müslümanlıkla sağlanır
 
 
Zaman
Mümtaz'er TÜRKÖNE
Parazit
 
 
Zaman
Mustafa ÜNAL
Kılıçdaroğlu'nun mazereti kalmadı
 
 
Sabah
Nazlı ILICAK
Kılıçdaroğlu damgasını vurdu
 
 
Bugün
Nuh GÖNÜLTAŞ
Kılıçdaroğlu adına üzüldüm!
 
 
Akşam
Özlem ÇELİK
Değişen CHP
 
 
 
 
Esen MIESSEN
 
Necmettin EVCİ
 
Aliya RAHTE
 
 
 
CHP'li vekil gözyaşları içinde itiraf etti
 
 
 
ANKARA- CHP'li vekil piyasa borcu olduğunu itiraf etti. Kulkuloğlu zaman zaman gözyaşı döktü.
 
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın 'Kayseri'de kurda kuşa borcu var' dediği ve hakkındaki dolandırıcılık iddialarından dolayı TBMM Başkanlığı'nda 10 fezlekesi bulunan CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, piyasaya borcunun olduğunu itiraf etti. Kulkuloğlu, tüm malvarlığının hacizle alındığını ileri sürdü.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde yolsuzluk yapıldığına ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na belge vererek yanılttığı iddia edilen Kulkuloğlu, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında hakkındaki suçlamalara cevap verdi. CHP'li vekil, piyasaya borcunun olduğunu, ancak bunları milletvekili maaşı ile ödemeye çalıştığını savundu. CHP'li Kulkuloğlu uzun süre gözyaşı döktü.

Kulkuloğlu "hodri meydan" dedi

CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuoğlu, ''Sayın Elitaş'a, Kayseri milletvekillerine, Başbakan da dahil olmak üzere hodri meydan diyorum; Benim dosyalarımı da AKP'li tüm suç işleyenlerin dosyalarını da yarın Meclise getirmezlerse namertler'' dedi.

Kulkuloğlu, Kayseri'deki yolsuzluk ve hakkındaki iddialara ilişkin konuşurken, zaman zaman masayı yumrukladı ve ağladı.

Kulkuloğlu, kendisi ve Hacı Ali Hamurcu'nun da avukatı olan Halil İbrahim Yolcu ile birlikte Mecliste düzenlediği basın toplantısında, sözlerine ''Türkiye'de iktidarı ilgilendiren, Türkiye Cumhuriyeti'nin tepesini ilgilendiren, madem pandoranın kutusunu açtırdılar, konuşacağımız çok şey var diyerek'' başladı.

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, Kayseri Milletvekilleri Yaşar Karayel ve Ahmet Öksüzkaya'nın toplantısının tamamını izlediğini, dikkatle not aldığını belirten Kulkuoğlu, ''Açıklamalarını, ilerleyen günlerde izah gerektiren herşeyi ayrı ayrı basın toplantısında ve belgelerle açıklayacağım. Seçime kadar belgelerle konuşacağız. Benim hakkımda, CHP Genel Başkanı hakkında yakışık almayan söz söyleyen, oturduğu yerden 'işkembeyi kübradan sallayan' herkesle ilgili çok net belgeler koyacağız, kaçtıkları yere kadar da kovalayacağız'' dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kayseri Büyükşehir belediye Başkanlığındaki yolsuzlukla ilgili yanıltıldığını savunan Şevki Kulkuloğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Kayserili milletvekilleri arkadaşlarımız ve yine onların içinde bulundukları parti içerisindeki grup büyük bir gayretle kendisine yakın olan kişilere açıklama yaptırarak, taa devletin en tepesinden, Başbakan dururken, siyasi makam dururken, siyasi olmayan makamın burayla ilgili kefaletleri, konuşma arzularını dile getirerek, bir anlamda koruma kavgasına ve psikolojisine girdiler.''

''Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanını ve görevlilerini aklayan raporu imzaladığı iddia edilen Ali Yener Elçin''in, izinli olarak geldiği Kayseri'de yakalandığını belirten Kulkuloğlu, ''Raporu vereni yakalıyorlar 'suçsuzdur' diye. Acaba bu raporda mı bir sıkıntı var?'' diye sordu.

-''KANUNDAN HABERSİZ BAŞKANVEKİLİ''-

Şevki Kulkuloğlu, Elitaş'ın, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve kendisine ''yalancı'' dediğini ifade ederek, ''Kendisi, 'Hacı Ali Hamurcu'ya çamurcu, hapishaneye pastane, iddianameye iki kez fezleke' demedi mi? İnsani olan insanların hatasından fırsat bilmemek, bulmamak lazım, kendisine yakıştıramadım, kınıyorum'' dedi.

Kanun yapmak için Başbakan'ın yetkisini almış Başkanvekilinin, Devlet Memurları Kanunu'ndan habersiz olduğunu iddia eden Kulkuloğlu, kanunun, kamu görevlisine başka bir ile atanması durumunda imza atma yetkisi değil, 15 gün mehil izni verdiğini anlattı. Kulkuloğlu, ''Lütfen kanunları okuyarak çıksın basının karşısına'' diye konuştu.

CHP'li Kulkuloğlu, bir gazetede yer alan Cumhurbaşkanının sözlerini ise şöyle değerlendirdi:

''Birileri kalkıyor 'ben kefilim' diyor. Yav kardeşim, bozacının şahidi şıracı mı? Ortak mısın yaptığı işlere ki kefilim diyorsun. Gelirinden pay mı alıyorsun ki kefilsin. Adam iddia edilen bir suçtan yargılanıyor. Buradan Sayın Elitaş'a, Kayseri milletvekillerine, benim sahip olduğum suçlardan suçu bulunanlara, başta Başbakan da dahil olmak üzere 'hodri meydan' diyorum Benim dosyalarımı da kendi dosyalarını da yarın sabah Meclise AKP'li tüm suç işleyenlerin dosyası ile beraber getirmezlerse namertler. Benim dokunulmazlığımı da kaldıracağız, onlarınkini de. Varsa yürekleri getirsinler bütün dosyaları. Yok öyle yağma.''

AK Parti Grup Başkanıvekili Elitaş'ın basın toplantısını izlerken salona gelmek ve söylediklerini yüzüne baka baka dinlemek istediğini kaydeden Kulkuloğlu, bunun nezaketsizlik olacağını söyledi. Kulkuloğlu, bundan sonra her yapacakları açıklamada kendisinin de orada olmak istediğini bildirdi.

-350 İCRA DOSYAMI 70'E DÜŞÜRDÜM''-

Kendisi ile ilgili iddiaların da ortaya atıldığını, hakaretler edildiğini ifade eden Kulkuloğlu, şöyle konuştu:

''Mahkemelerdeki gizlilik kararı olan belgeleri açıkladılar ama yalan yanlış çarpıtarak, davalar açtım devam ediyor. Şimdi yine başladılar. Bir el onlara emir verdi. Kulkuloğlu çete lideriymiş diyor, burada niye oturuyorum. Nerede Cumhuriyet savcıları niye almıyorlar beni. Buradan Başbakan'a sesleniyorum, benimle ilgili olan, Kayseri ile ilgili olan mahkemelerdeki tüm gizlilik kararını kaldırsın. Kamuoyu kim haklı kim haksız bir görsün. Dur bakalım içinden kimler çıkacak. Niye hala iddianameler hazırlanmıyor da bekletiliyor. Hangi raporlarla kimler aklanmış, kimler aklanmamış. Yürekleri varsa yapsınlar. Lütfen bu dosyaları açsınlar. Selamet, açarlarsa var.''

Geçmişte Mustafa Elitaş'ın iş yerini kiraladığı ve bu bedeli zamanında ödeyemediği için çeşitli anlaşmazlıklar yaşandığını, Kılıçdaroğlu'nun o dönemde araya girdiğini buna rağmen Elitaş'ın ''vicdansızlık'' yaptığını öne süren Kulkuloğlu, milletvekili olmadan önce hakkında hazırlanan savcılık fezlekesi olmadığını, siyasete girdikten sonra mal varlığını yitirdiğini bildirdi.

Kulkuloğlu, ''Ben batmışım, hırsızlık ise yüz kızartıcı suç. Hiç kimse çıkıp da istifa et kardeşim demiyor. Sonra çıkıp, şu kadar borcu var, şu kadar davası var diyor'' dedi.

Kulkuloğlu, zaman zaman ağlayarak ve yumruklarını masaya vurarak, ''800 yıllık şeceresi olan köklü bir ailenin evladıyım. Seçildikten sonra mal varlığını kaybeden kaç kişi var. 350 icra davası dosyam vardı. Maaşımla ödeyerek bunu 70'e düşürdüm. Alnımın akıyla. İnsanların haysiyetiyle şerefiyle oynayacaksınız bu kadar ucuz mu?'' diye konuştu.

-15 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUMU TEHDİT EDİYORLAR''-

Kayseri'de yolsuzluk yapıldığı iddialarına ilişkin dosyaları açıkladıktan sonra tehdit edilmeye başlandığını belirten Kulkuloğlu, ''15 yaşındaki çocuğumu gece yarısı arıyorlar, tehdit ediyorlar, ailemi tehdit ediyorlar. Ben nasıl batırıldım, Cumhurbaşkanlığı seçiminde neler oldu hepsini açıklayacağım'' dedi.

Kulkuloğlu, daha sonra Cumhurbaşkanlığı seçimi sırasında bir iş adamının telefon mesajıyla destek isteğini, bunun da karşılığını alacağını iddia ettiğini söyledi.

AA

Anahtar Kelimeler:

Şevki Kulkuloğlu

KAYSEİ BÜYÜKŞEHİR 'OTEL BELGESİ' YAYINLADI
 
ÖZHASEKİ: İFTİRALAR BANA AĞIR GELİYOR
 
ÖZHASEKİ, HAYATININ ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ
 
CHP'Lİ VEKİL GÖZYAŞLARI İÇİNDE İTİRAF ETTİ
 
AK PARTİ'DEN CHP'YE HODRİ MEYDAN
 
BÜYÜKKILIÇ: KILIÇDAROĞLU KAMUOYUNU YANILTMIŞTIR
 
KAYSERİ, ÖZHASEKİ'YE SAHİP ÇIKTI
 
KILIÇDAROĞLU: O MAKAM KEFALET MAKAMI DEĞİLDİR
 
GÜL: ÖZHASEKİ'YE SONUNA KADAR KEFİLİM
 
"ISPATLAMAK ZORUNDA DEĞİLİM"
 
ÖZHASEKİ, TAZMİNAT DAVASI AÇACAK
 
ATALAY: KAYSERİ DOSYASI TAMAMEN AÇIKLANDI
 
CHP: BELGEYİ SAKLAYAN İÇİŞLERİ BAKANLIĞIDIR
 
KULKULOĞLU İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA GİTTİ
 
ÖZHASEKİ KILIÇDAROĞLU'NA DAVA AÇIYOR
 
CHP'NİN SİTESİNDE YENİ BELGE
 
KILIÇDAROĞLU: ADIM RECEP TAYYİP ERDOĞAN DEĞİL
 
BEŞİR ATALAY'DAN KILIÇDAROĞLU'NA JET YANIT
 
KILIÇDAROĞLU'NDAN BİR ÇAĞRI DA GÜL'E
 
KILIÇDAROĞLU: SORULARA YANIT ALAMADIK
 
BELGE ÖYLE DEĞİL BÖYLE YAYINLANIR!
 
KAYSERİ C. BAŞSAVCILIĞI: HAMURCU'NUNKİ TAKTİKTİ
 
AK PARTİ, VEKİLİN ŞECERESİNİ DÖKTÜ
 
CHP'Lİ TEKİN'DEN BAKAN ATALAY'A ELEŞTİRİ
 
GÜL'DEN "KAYSERİ'DE YOLSUZLUK" YORUMU
 
ATALAY: CHP'NİN GÖRMEDİĞİ BELGELER
 
HAFTANIN ADAMI MEHMET ÖZHASEKİ KİMDİR?
 
ATALAY'DAN KAYSERİ BELEDİYESİ TOPLANTISI
 
KULKULOĞLU, ÖZHASEKİ'YE 'HODRİ MEYDAN' DEDİ
 
HAMZAÇEBİ: KAYSERİ'DEKİ YOLSUZLUK AYDINLANACAK
 
"YOLSUZLUK BELGELERİ" CHP'NİN SİTESİNDE
 
KILIÇDAROĞLU: 'ÖZHASEKİ MUHATABIM DEĞİL
 
ÖZHASEKİ, DAVA AÇACAK!
 
KILIÇDAROĞLU: BELGELERİ YAYINLAYACAĞIZ
 
KILIÇDAROĞLU: SAYIN BAŞBAKAN OLTADA
 
GÜNDEMDEKİ AVUKAT ERİKEL'DEN AÇIKLAMA
 
ÖZHASEKİ'DEN KILIÇDAROĞLU'NA CEVAP
 
KILIÇDAROĞLU: AÇIKLAMALAR TATMİN EDİCİ DEĞİL
 
ERDOĞAN: KURU KURU ATMIYORUZ, BELGE VAR!
 
17 Aralık 2010 - 16:14:30
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

23:39'Osmanlı'yı kurup adalet ve refah getireceğiz'
23:36'Yepyeni bir anayasayı sizlerle hazırlayacağız'
22:39Seçim kurulundan kota itirazına ret
22:37Cindoruk'tan Çiller'e sitem
21:45Erdoğan: Avrupa'da işçi maaşı azalıyor
20:13Hükümetin başarısında en büyük emek millete ait
20:09Kurultaydan sonra gecekondu ziyaret etti
19:50"Erbakan, ustalık hizmeti yapacak"
19:44Topçu: SSK dönemine de baksın
17:37Kılıçdaroğlu, Twitter'dan eleştirdi
16:40Bakan Çelik aşure dağıttı
16:25"Her yer İngilizce isim iken tartışma anlamsız"
15:40Erdoğan: Senin adın karın doyurmaz
13:59Şimşek: Hata yapanı barındırmayız
12:12AK Parti Gençlik Kolları'ndan mesaj
08:57CHP'de kadın kotasına itiraz edildi
08:46Bazı medya Türkiye'nin gelişmesine hazımsız!
08:14Çelik: Çerkezler bu vatanın sahibi
23:25Demirtaş: Anadilimize hakareti kabul etmeyiz
23:06Çelik'ten BDP'ye: Esas niyetini açıkla
22:27Hasgür: İzmir belediyeleri hak yemiştir
21:47CHP'de PM üyeleri belli oldu, Tekin şok geçirdi!
21:30HAS Partili Bekaroğlu: Hak teslim edilmeli
21:05"Has Parti siyasete format atacak"
20:29HAS Parti: Et ithali büyük yanlış
19:26KILIÇDAROĞLU, SAV'IN İZİNİ TAMAMEN SİLDİ
19:01Erdoğan: Sırtlarındaki dolu çuvalları temizlesinler
18:39Özhaseki: İftiralar bana ağır geliyor
16:32Kışanak: Ordu, eski alışkanlıklarını hatırladı
16:28Çelik: Demokrasi pahalıya mal oluyor
Daha fazla haber göster
16:19CHP PM ÜYELİĞİ LİSTESİ AÇIKLANDI
16:15Arınç: Bizi yüzde 1 kim yapar arayışındalar
16:01Kurtulmuş: CHP'nin iktidara geldiğini...
15:41Başbakanlık'tan örtülü ödenek açıklaması
15:31Yıldırım: Cumhuriyetin simgesine sahip çıktık
14:40DAVUTOĞLU: TEPKİMİZİ DÜNYA GÖRÜR
13:52"Kurultaya gitmekten halka gidemiyorlar"
12:53Kılıçdaroğlu'ndan "iktidar" vaadleri
12:24Başbakan Erdoğan, Muş'a geldi
12:21Ahmet Türk'ün dil ısrarı
12:08Gül'den "eline, diline" uyarısı
10:54CHP'de kurultay günü
10:32ÖZHASEKİ, HAYATININ ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ
10:29Cindoruk, DP'nin başına Çetin Doğan'ı önerdi
07:36'Türkiye bölgesel liderliğe gidiyor'
06:47Kılıçdaroğlu'nun listesinde sürpriz isimler
23:35'Türkiye ahlaki terör ile boğuşuyor'
23:14AK Parti Çorlu İlçe teşkilatında yeni yönetim
21:08Erdoğan, İzmit Körfez Geçişi'ne el attı
21:06Başbakan Erdoğan: "Bunlar birer marketing"
21:05Kılıçdaroğlu, Mevlana Müzesi'nde
20:50Bağış'tan özür şartı
17:57BAŞBAKAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARLA İLGİLENDİ
17:48''Uzlaşma Komisyonu'' Pazartesi başlayacak
17:44Tuncay Özkan tazminat ödeyecek
16:25Türk: Bizi yalancı çıkarırlar
16:14CHP'li vekil gözyaşları içinde itiraf etti
15:56Kılıçdaroğlu'nun doğum gününü kutladılar
15:54Kavasoğlu: CHP ya uçacak ya da çakılacak
15:53AK PARTİ'DEN CHP'YE HODRİ MEYDAN
15:52Atalay: CHP zor durumda kaldı ve...
15:50Cumhurbaşkanı, Samanpazarı'nı gezdi
15:41Bahçeli'den Şeyh Said'in torununa tazminat
15:35Kurtulmuş: Yurtdışındaki Türklere önem vereceğiz
15:28Bilirkişi: Kılıçdaroğlu hakaret etti
15:04Erdoğan: CHP aynaya baksın
14:59Büyükkılıç: Kılıçdaroğlu kamuoyunu yanıltmıştır
13:46CHP il başkanları liste kararını verdi
13:44Kurtulmuş 2011 bütçesini değerlendirdi
13:29Akaryakıttaki artış meclis gündeminde
13:28Ahmet Türk: Barış kalıcı hale gelmeli
12:48Aydınlılar da Kamer Genç'i kınadı
12:26Bakan Ergin'in amcası vefat etti
11:59Baydemir: Diyarbakır'ın kapısı sonuna kadar açık
11:52Kılıçdaroğlu: O makam kefalet makamı değildir
09:21Erbakan’ın sürpriz "Çiller" hamlesi
08:55Bahçeli sema gösterilerini izledi
08:53Şahin'den Demirtaş'a sert tepki
23:48BDP'nin Kürtçe dediği isimlerin çoğu...
23:39Gönül'den Sakık'a terör sorusu
23:09ABD raporu: "Yükselen Güç Türkiye"
22:52Atalay'a, 'Vizyon Sahibi Devlet Adamı' ödülü
20:52ÇİLLER OLMAZSA, GENEL BAŞKANLIĞA ADAYIM
19:17Yalçın Topçu: İhanetle eşdeğerdir
17:30Ahmet Özal, Başbakanlık Ofisi'ne geldi
17:22Çocuklar Cem Uzan'a verilmedi
17:04Atalay: Kayseri dosyası tamamen açıklandı
16:40CHP: Belgeyi saklayan İçişleri Bakanlığıdır
16:37KULKULOĞLU İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA GİTTİ
16:29"82 milyon liralık hatayı İzmirliler ödeyecek"
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Aliya RAHTE
“Yaşlı bir kadına her hafta sebze verirdik”
 
 
Esen MIESSEN
Kış havası
 
 
Fahrettin DAĞLI
Binnaz Toprak Dersimli kadınlara ne diyecek?
 
 
Hakan TOPUZOĞLU
İnternet komplo teorileri
 
 
Necmettin EVCİ
Anlaşılmaz huzur, anlaşılır cinayetler!
 
 
Yusuf TANRIVERDİ
Endişeliyiz ve tarafız!
 
 
 
 
ÇYDD'nin Baykal'ı uzaklaştırma planı!
 
Gizli tanıktan şok “Balyoz” itirafları
 
Cindoruk, DP'nin başına Çetin Doğan'ı önerdi
 
Kılıçdaroğlu'ndan "iktidar" vaadleri
 
"Kurultaya gitmekten halka gidemiyorlar"
 
 
 
 
 
 
 
Birileri arkanızdan konuşuyorsa, onlardan öndesiniz demektir.
ANTON ÇEHOV
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.537
1.547
 
 Euro
2.026 2.041
 
 Sterlin
2.375 2.420
 
 Altın
67.92 68.36
 
 IMKB
63524  
 
 
'Dönem değişti diye ben de değişecek değilim'...
 
Single ve gelecek projelerini konuşmak üzere buluştuğumuzda fark ettik ki yıllar bile değiştirmeye yetmemiş ünlü sanatçıyı. Hâlâ yakışıklı, naif, gözlerinin içi gülüyor konuşurken. Duyguları alınmış gibi görünse de sinirleniyor, üzülüyor yeri geliyor çıldırdığı anlar da oluyormuş. Ama asaletli duruşunun torunlarını severken bozulduğunu da itiraf ediyor Erol Evgin.
 
 
 
 
  OTTAWA- Kuzey Amerika'da 21 Aralık gündönümü bu yıl Ay tutulması ile aynı zamana denk düşecek.  
 
 
 
  Madenlerde işçi statüsünde çalışamayan kadınların, ''Madenlerde kadınlar uğursuz kabul edilir, o yüzden kadın maden mühendislerine sıcak bakılmaz'' anlayışının da etkisiyle mühendislik hizmetlerinde de işverenler tarafından tercih edilmiyor.    
 
 
 
 
Dünyanın gündemine oturan WikiLeaks hakkındaki kanaatiniz nedir?
 
Örnek bir gazetecilik yapan, korkusuz bir site.
 
WikiLeaks, ABD, İngiltere ve İsrail'in yürüttüğü yıldırma stratejisine alet oluyor.
 
Dünyada artık hiçbir şey gizli kalmıyor. Herkes şeffaf olmalı. WikiLeaks bu açıdan iyi bir iş başardı.
 
Bu belgeler İslam coğrafyasını birbirine düşürüp parçalamak için yayınlanıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 mostbet

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin