DOLAR 1.547 - EURO 2.041 - ALTIN 68.36 - IMKB 63524
Cumartesi 18 ARALIK 2010
Çelik'ten BDP'ye: Esas niyetini açıkla Bangladeş'te tekne battı: 35 ölü Moskova'da tansiyon hala yüksek: 250 gözaltı Yılmaz: Aldığımız ilave tedbirler hazırlık CHP'de PM üyeleri belli oldu, Tekin şok geçirdi! Bank Asya 1. Lig'de 17. Haftanın görünümü Spor Toto Süper Lig'de 17. Haftanın görünümü Galatasaray'da barış şoku Gaziantep Büyükşehir Bld: 1 - Diyarbakırspor: 0 Doğan Rusya'daki gazetesini satabilir habertaraf.com
 
 
 
Gizli tanıktan şok “Balyoz” itirafları
 
 
 
 
Ahmet ASLAN
AK Parti'nin küçük korkuları
 
 
 
Okur Temsilcisi
İlginç videolar
 
 
 
 
İmam Gazali'nin ölüm yıl dönümü
 
 
 
 
 
Yeni Akit
Abdurrahman DİLİPAK
Balyoz
 
 
Star
Ahmet KEKEÇ
Müfettişten Başbakan olmaz
 
 
Zaman
Ahmet Turan ALKAN
AK Parti'nin delegeleri, öteki partilerin delegelerine benzemez
 
 
Radikal
Akif BEKİ
CHP'de blok liste felaketi
 
 
Yeni Şafak
Ali BAYRAMOĞLU
Koşaner ve tortu...
 
 
Milliyet
Aslı AYDINTAŞBAŞ
Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Anahtar kelime umut’
 
 
Akşam
Burhan AYERİ
Kamuoyu işte budur
 
 
Radikal
Cüneyt ÖZDEMİR
Kim milletvekili olsun kurultayı
 
 
Zaman
Ekrem DUMANLI
Mevlâna'dan utanmak
 
 
Sabah
Emre AKÖZ
Diline asıl hâkim olması gereken askeriyedir
 
 
Star
Ergun BABAHAN
Siyaset gereğini yapar
 
 
Bugün
Gültekin AVCI
Ergenekon'un askeri ayağı görünecek mi?
 
 
Yeni Şafak
Kürşat BUMİN
İmdat! Çiller siyasete dönüyor!
 
 
Millî Gazete
Mehmet Şevket EYGİ
Akşam'ın iftiraları
 
 
Akşam
Nagehan ALÇI
Eski PKK'lı anlatıyor-2
 
 
Sabah
Nazlı ILICAK
Kayseri olayında iddialar ve gerçekler
 
 
Bugün
Nuh GÖNÜLTAŞ
Kuruluş!
 
 
Vatan
Ruşen ÇAKIR
Kürt sorununun kalbi “dil sorunu”
 
 
Milliyet
Taha AKYOL
Kerbela’yı anlamak
 
 
 
 
Lütfi BERGEN
 
Alper GÜRKAN
 
Ergun BABAHAN
 
Mehmet Şevket EYGİ
 
Ahmet KEKEÇ
 
 
 
Atalay: CHP'nin görmediği belgeler
 
 
 
ANKARA- İçişleri Bakanlığı Atalay: CHP'nin görmezden geldiği belgeleri açıklıyoruz.
 
İçişleri Bakanı Beşir Atalay, CHP'nin politik menfaat umarak büyük bir ciddiyetsizlik içinde Kayseri'deki olayı gündeme getirdiğini belirterek, "Bu büyük bir zayıflıktır, tam bir aymazlıktır. Bir anamuhalefet partisi bu kadar aciz, çaresiz. Bu kadar kurgu bazı olaylarda medet umuyor." dedi.

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ndeki yolsuzluk iddialarına ilişkin Emniyet Genel Müdürlüğü'nde bir basın toplantısı düzenledi. Konuya ilişkin dosyaları incelediğini dile getiren Atalay, CHP'nin dağıttığı belgeler dışındaki belgeleri de basın mensuplarına verdi. Atalay, gelişmeleri tarih tarih açıkladı. Hacı Ali Hamurcu'nun kendisinin savcılığa gitmediğine dikkat çeken Atalay, Kayresi Büyükşehir Belediyesinin savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. Adı geçen şahsın ili terkettiğini anlatan Atalay, şahsın Tekirdağ'da yakalanıp Kayseri'ye getirildiğini ifade etti. İfade sırasında Hamurcu'nun bazı iddiaları üzerine savcılığın bunları dikkate alarak soruşturma başlattığını kaydeden Atalay, savcılığın İçişleri Bakanlığına bir yazı yazdığını belirterek iddialar hakkında inceleme başlatılıp bilgi verilmesini istediğini dile getirdi. Savcılığın konuya ilişkin hemen soruşturma başlattığını vurgulayan Atalay, bakanlığın iddiaları araştırması için Kayseri Valiliğine yazı gönderildiğini söyledi. Vali Vekilinin gönderdiği yazıyı okuyan Atalay, işlem yapılmasının talep edildiğini belirtti. Bakanlığın bu yazıyı Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığına ilettiğini aktaran Atalay, arada önemli boşluk dolduran bu belgenin CHP tarafından yayınlanmadığını ifade etti. Bakanlığın bu konuda üzerine düşeni yaptığının altını çizen Atalay, rüşvet iddiasıyla ilgili savcılığın ikinci kez soruşturma yapılmasını istediğini kaydetti. Görevi ihmal, görevi kötüye kullanma konusunda soruşturma yapılmasının bakanlıktan istendiğini dile getiren Atalay, başsavcılığın rüşvet konusunda izin almasına gerek olmadığını belirtti. Anamuhalefet partisi CHP'nin işine gelen kısmını dosyanın bir bütünlüğü içinde aldığını anlatan Atalay, "Böyle bir oyuna başlıyor. Bu çok üzücü, buna tenezzül ediyor. Bunların sanki açıklanmayacağını mı sanıyorlar." dedi.

"GÖREVİNİ YAPANLARA ÇAMUR ATMAK ACINACAK BİR DURUMDUR"

Vali Yardımcısının bazı konuların soyut ve iddialara ilişkin delil olmadığı için soruşturmaya gerek olmadığına karar verildiğini söylediğini aktaran Atalay, ön incelemeye de gerek görülmediğini söyledi. Bakanlığın incelemeleri sonucu bu kararın onaylandığını anlatan Atalay, soruşturmaların kanun çerçevesinde yapıldığını, bu konununda aynı şekilde işlem yapıldığını vurguladı. Cumhuriyet Başsavcılığının da bu kararın yasaya uygun olduğunu belirttiğini aktaran Atalay, itiraza da gerek görmediğini kaydetti. Savcılığın uzun süre yaptığı soruşturma sonucunda Hamurcu'nun iddiaların kendi gösterdiği tanıklar tarafından da yalanlandığının altını çizen Atalay, kovuşturmaya yer olmadığına dair yargının karar verdiğini söyledi. Yargı ve idari soruşturmalar sonucu tamamen soyut olduğu, hiçbir belge ve delile dayanmadığına karar verildiğini anlatan Atalay, o zaman Kayseri Valisi olan ve şuan İçişleri Bakanlığı Müsteşarı olan Osman Güneş'in de isminin zikredildiğini hatırlattı. Valilerin kararname çıktığında hemen yerini değiştirmesine gerek olmadığını dile getiren Atalay, atandığı yere başlamadıkça yeni statülerini de alamadıklarını ifade etti. 4 Aralık 2007 tarihinde Kayseri'deki görevinden ayrıldığını anlatan Atalay, hemen Ankara'da görevine başladığını belirtti.

Bunları Kılıçdaroğlu'nun bilmemesinin mümkün olmadığını vurgulayan Atalay, "Görevini yapanlara çamur atmak acınacak bir durumdur." diye konuştu. Atalay, şöyle devam etti: "Bunları politik menfaat umarak büyük bir ciddiyetsizlik içinde gündeme getirmek üzüyor. Bu büyük bir zayıflıktır, tam bir aymazlıktır. Bir anamuhalefet partisi bu kadar aciz, çaresiz, bu kadar kurgu, bazı olaylarda medet umuyor. Söyleyecek hiçbir şeyi yok, teklifi yok. Yalan yanlış bilgiler getirilmiş, anamuhalefet lideri de çıkıp bunu kullanıyor. Milleti kandırması, istismar etmesi affedilecek bir durum değil. Telaş, tam bir çaresizlik, polemiklerden medet ummadır."

"BELEDİYE AKSİNE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU"

Hamurcu'nun kendisinin şikayet etmediğini, aksine belediyenin suç duyurusunda bulunduğunu, bunu söylememenin de yalancılık olduğunu vurgulayan Atalay, savcılık ve bakanlığın üzerine düşen görevi yaptığının altını çizdi.

Bakanlığa ihbar edilen ve şikayetlerin dikkate alınmaması, işleme konulmamasının söz konusu olmadığını vurgulayan Atalay, "Söz konusu olay hakkında da daha önceki olaylardaki gibi uygulama yapılmıştır. Siyasi kimliklere göre davranılmaz. Yasalar herkese aynı şekilde uygulanır. Dönemimizde en çok mücadele ettiğimiz organize suçlar ve çetelerdir. Bu konularda bizim hiç müsamamız yoktur. Görevden aldığım belediye başkanları içinde en çok AK Parti'lidir. Yaklaşık 35 belediye başkanı görevden alındı, bunların çoğunluğu AK Partilidir. Gerçekler bile bile saptırılmakta, görevini yapanlara çamur atılmaktadır. Milletimiz ibretle izlemektedir." şeklinde konuştu.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınanların sayısının 17 değil 50 kişi olduğunu açıklayan Atalay, en yakınları dahi olsa yanlışlık yapan olursa önce kendilerinin bunu bildireceğini vurguladı. Herşeyin şeffaf olduğunu anlatan Atalay, AK Parti hükumetinin en önemli hususlardan birisinin şeffaflık olduğunu belirtti. Türkiye'nin böyle bir muhalefeti hak etmediğini dile getiren Atalay, bu durumun kendilerini üzdüğünü ve herkesi üzmesi gerektiğini kaydetti. Türkiye'nin büyüdüğünü eski Türkiye olmadığını ifade eden Atalay, Kılıçdaroğlu'nu memleketin geleceğinin ilgilendirmediğini savundu.

Hamurcu'nun ifadesinin çıkarıldığı iddiasına ilişkin bir soruya Atalay, değişiklik tarihlerinde üç defa ifadesi alındığını, yazılı sayfa sayısının değiştiğini, onun için farklı olduğunu ve dosyada bunların mevcut olduğunu söyledi.

Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlığa gelişine ilişkin söylediklerine ilişkin bir soruya da Atalay, "Başbakan 'yine çaktın' dedi ya. Onun açılımı, öyle kabul edin." dedi. Gazetelerde yer alan tarihle ilgili Atalay, tarihin 04.12 olduğunu ve daktilo yanlışlığı olduğunu belirtti. Bakanlıktan çıkan evrakta kendi onayı olduğunda onun geçerli olacağını dile getiren Atalay, onun savcılığa gönderildiğini ifade etti.

Silahlanmaya ilişkin tasarı konusunda ise Atalay, "Sonuçlanmış taslak, tasarı yoktur. Çalışmalar devam ediyor. Alt komisyondan komisyona sunulan bir taslak olmadı. 18 yaşa iniyor, bunların hepsi yanlış. Meclise gönderilen hükumet tasarısına lütfen bakın. Oradan hükumet olarak neleri öngördüğümüzü göreceksiniz." diye konuştu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Hamurcu için suç duyurusunda bulunmuş

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ndeki yolsuzluk iddialarında adı geçen Ali Hamurcu hakkında belediyenin, çeşitli vaatlerle para tahsil ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı. İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın basın mensuplarına dağıttığı belgelerde, büyükşehirin yaptığı suç duyurusunun dilekçesi de yer alıyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddiasının aksine suç duyurusunu Kayseri Büyükşehir Belediyesi yapmış. 25 Haziran 2007 tarihinde Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı'na yapılan suç duyurusunda, "Sanık Ali Hamurcu, müvekkil idare Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmakta iken tahsil edilecek paraların vezneye yatırılmasını sağlayan vezne alındı makbuzunun ön hazırlığı olan belediyemize ait tahsilat fişlerini çalarak veya matbaada izinsiz bastırarak ayrıca resmi mührü de aynı şekilde çalarak veya sahtesini bastırıp kullanarak İsmail Akboğa, Yahya Polat, Uğur Atay, Caner Otomotiv Ltd. Şti ve idari soruşturma sonucunda tespit edilecek diğer şahıslardan çeşitli vaatlerle yasal dayanağı ve belediyemizle ilişiği bulunmayan paraları tahsil edip kendine malettiği anlaşılmıştır." ifadeleri kullanılıyor.

Konuya ilişkin idari soruşturmanın halen devam ettiğini dilekçede belirten belediye, tamamlandığında dosyanın Cumhuriyet Başsavcılığı'na verileceği kaydediyor. Dilekçede, "Sanık suç işlerken belediyemize ait tahsilat fişlerini ve resmi mührü kullandığından ilgili hakkında suç duyurusunda bulunma zarureti hasıl olmuştur." deniliyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, savcılıktan sanığın yakalanarak cezalandırılmasını istiyor. Dilekçe eklerinde ise vekaletname, 6 adet ifade tutanağı, 9 adet tahsilat fişi örneği ve 6 adet Ümit Altuner adlı şahsa verilen ticari taşıt tahsis belgesi sureti yer alıyor.

CİHAN

Anahtar Kelimeler:

CHPBeşir AtalayKayseri Büyükşehir BelediyesiMehmet Özhaseki

ÖZHASEKİ: İFTİRALAR BANA AĞIR GELİYOR
 
ÖZHASEKİ, HAYATININ ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ
 
CHP'Lİ VEKİL GÖZYAŞLARI İÇİNDE İTİRAF ETTİ
 
AK PARTİ'DEN CHP'YE HODRİ MEYDAN
 
BÜYÜKKILIÇ: KILIÇDAROĞLU KAMUOYUNU YANILTMIŞTIR
 
KAYSERİ, ÖZHASEKİ'YE SAHİP ÇIKTI
 
KILIÇDAROĞLU: O MAKAM KEFALET MAKAMI DEĞİLDİR
 
GÜL: ÖZHASEKİ'YE SONUNA KADAR KEFİLİM
 
"ISPATLAMAK ZORUNDA DEĞİLİM"
 
ÖZHASEKİ, TAZMİNAT DAVASI AÇACAK
 
ATALAY: KAYSERİ DOSYASI TAMAMEN AÇIKLANDI
 
CHP: BELGEYİ SAKLAYAN İÇİŞLERİ BAKANLIĞIDIR
 
KULKULOĞLU İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA GİTTİ
 
ÖZHASEKİ KILIÇDAROĞLU'NA DAVA AÇIYOR
 
CHP'NİN SİTESİNDE YENİ BELGE
 
KILIÇDAROĞLU: ADIM RECEP TAYYİP ERDOĞAN DEĞİL
 
BEŞİR ATALAY'DAN KILIÇDAROĞLU'NA JET YANIT
 
KILIÇDAROĞLU'NDAN BİR ÇAĞRI DA GÜL'E
 
KILIÇDAROĞLU: SORULARA YANIT ALAMADIK
 
BELGE ÖYLE DEĞİL BÖYLE YAYINLANIR!
 
KAYSERİ C. BAŞSAVCILIĞI: HAMURCU'NUNKİ TAKTİKTİ
 
AK PARTİ, VEKİLİN ŞECERESİNİ DÖKTÜ
 
CHP'Lİ TEKİN'DEN BAKAN ATALAY'A ELEŞTİRİ
 
GÜL'DEN "KAYSERİ'DE YOLSUZLUK" YORUMU
 
ATALAY: CHP'NİN GÖRMEDİĞİ BELGELER
 
HAFTANIN ADAMI MEHMET ÖZHASEKİ KİMDİR?
 
ATALAY'DAN KAYSERİ BELEDİYESİ TOPLANTISI
 
KULKULOĞLU, ÖZHASEKİ'YE 'HODRİ MEYDAN' DEDİ
 
HAMZAÇEBİ: KAYSERİ'DEKİ YOLSUZLUK AYDINLANACAK
 
"YOLSUZLUK BELGELERİ" CHP'NİN SİTESİNDE
 
KILIÇDAROĞLU: 'ÖZHASEKİ MUHATABIM DEĞİL
 
ÖZHASEKİ, DAVA AÇACAK!
 
KILIÇDAROĞLU: BELGELERİ YAYINLAYACAĞIZ
 
KILIÇDAROĞLU: SAYIN BAŞBAKAN OLTADA
 
GÜNDEMDEKİ AVUKAT ERİKEL'DEN AÇIKLAMA
 
ÖZHASEKİ'DEN KILIÇDAROĞLU'NA CEVAP
 
KILIÇDAROĞLU: AÇIKLAMALAR TATMİN EDİCİ DEĞİL
 
ERDOĞAN: KURU KURU ATMIYORUZ, BELGE VAR!
 
15 Aralık 2010 - 12:23:37
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

20:18Işık Koşaner görevden alınsın
19:40Sınavda cevap anahtarı cebe geldi: 7 gözaltı
19:12Hükümet kanadından GnKur'a ilk tepki!
19:04POYRAZKÖY'DEN YENİ MÜHİMMAT BULUNDU
18:1625 bin volt ünlü yönetmeni öldürdü
17:29"Protesto edilen Türköne değil, ifade hürriyetiydi"
16:35Vali Muşmal: Hukuki hakkımı kullanacağım
15:27"Kürtçe türkü" için öldürülmüştü
15:18Öğrenciler YÖK Başkanı Özcan'ı memnun etti
15:11İRANLI BAKANIN İLK MESAJI TÜRKİYE'YE
14:32Gül: Lisanlara sahip çıkacağız
14:05Derviş eroğlu kalp ameliyatı için geliyor
13:21Ehliyet sınavında başörtüsünü çıkardı
12:59Öğretim Üyeleri'nden Gül'e "dil" teşekkürü
12:56İsrail anlaşmaya saygı istedi
12:46"Mavi Marmara"da ölen Türklere Madrid'de anıt
12:23POYRAZKÖY'DE YENİDEN KAZI BAŞLATILDI
12:00Mavi Marmara, törenle karşılanacak
10:56GÜL 2 YASAYI ONAYLADI: SAYIŞTAY'A DÜZENLEME
10:22ÇYDD'nin Baykal'ı uzaklaştırma planı!
09:49Darbe kurbanı erken emekli
09:41Washington'da tasarıya karşı yoğun mücadele
09:10Gizli tanıktan şok “Balyoz” itirafları
09:07Seks kölelerine domuz bağı işkencesi
08:44AABK Genel Başkanı Öker'e gözaltı
08:40Tasarı meclis genel kuruluna gelmedi
08:36Aslan Paşa köpeğine yeni mezar yeri arıyor
07:44İnternet andıcı sorularına cevap gelmedi
00:34Kozyatağı Carrefour'un çatı katı yandı
00:05Necip Hablemitoğlu'nun ölümünün yıl dönümü
Daha fazla haber göster
23:55'YENİDEN DÜMENİN BAŞINDAYIM'
23:40Gizli tanığı deşifre eden haberler suç sayılmadı
23:28'Paşanın ayakkabısını silmek vatan borcu mu?'
23:21Davutoğlu,Clinton'ı aradı: Tasarıyı engelleyin
23:17'BU GECE KENDİMİZİ HESABA ÇEKME GECESİDİR'
22:34Siirt'te terör örgütü üyesi 5 kişi tutuklandı
22:07Londra'da bir kasaba sözde soykırımı kabul etti
21:52GÜL, HSYK KANUNU'NU ONAYLADI
21:45Maltepe sokaklarını birbirine kattılar
21:02ERDOĞAN VE KILIÇDAROĞLU ŞEB-İ ARUS TÖRENİNDE
20:39İşçi taşıyan minibüs kaza yaptı: 14 yaralı
20:21Siirt'te terör operasyonu: 5 tutuklama
20:18Ban Ki-mum: İlgili taraflar ilerleme görmek istiyor
20:15İDO'nun bazı seferleriyapılamadı
20:12Kayakla atlamada yere çakıldı
20:07Zorunlu din dersi davasında karar
20:01Erdoğan, Üniversite'de karanfillerle karşılandı
19:48Test sürüşünü Başbakan başlattı
19:20Bektaş: Sekreterlerden özür diliyorum
19:12Arınç'a fahri doktora verildi
19:03Konya-Ankara YHT test seferleri başladı
18:39KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu anjiyo oldu
18:27Seda Sayan ifade verdi
18:02BDP ve EDP'den GnKur'a tepki
17:46Vali yardımcısı Ali Yener Elçin serbest
17:04Uzmançavuş'un şehit olması: 1 gözaltı
16:19DEMİRTAŞ: İKİ DİLLİ TALEBİMİZ YOK
15:30Galata'da eylem yapan göstericiler gözaltında
15:21GENELKURMAY'DAN "KÜRTÇE" AÇIKLAMASI
14:00Zorunlu din dersine durdurma
13:34Kayseri, Özhaseki'ye sahip çıktı
13:11Altı kişiyi öldüren zanlıya 6 müebbet isteniyor
13:07Hollandalı bakandan Türk vekile ders
11:48VALİ YARDIMCISI VE HOSTES ADLİYEDE
11:21Gül'den BDP'li milletvekillerine uyarı
11:10BBP'liler yol kesip özür diledi
11:04Gül: Özhaseki'ye sonuna kadar kefilim
10:46ANTALYA VALİ YARDIMCISI GÖZALTINDA
10:33Yük gemilerinde kurtarma tamam
10:056 bakanlıkta atama
09:49Kayıp kuzenlere seks şantajı
09:42Adalet Akademisi Başkanlığına atama
09:40Sınav çetesine dava
09:07ÇYDD kitabevlerini bile fişlemiş
09:01Büyükanıt'ın sır CD'si deşifre edildi
08:15Hollanda meclisinde Gülen tartışması
23:46Norveç zenginleşince ABD kontrolünden çıkmış
23:21Antalya Vali Yardımcısı gözaltına alındı
23:04"İSTANBUL'UN YAKINDA 3. BİR GERDANLIĞI OLACAK"
22:31Başbakan Erdoğan, Ali Ekber Velayeti ile görüştü
22:14Özhaseki'ye 'Yılın Belediye Başkanı' ödülü
22:09"ISPATLAMAK ZORUNDA DEĞİLİM"
21:45Şahin'den resmi dil uyarısı
21:27Keşan'da taşımalı eğitime kar tatili
21:14Mersin'de göstericiler polise saldırdı
20:49'İŞİME DEVAM ETMEYİ UMUYORUM'
20:30Abdullah Gül, Başkan Gökçek'i ziyaret edecek
20:05ASSANGE KEFALETLE SERBEST KALDI
19:15Meteoroloji'den fırtına uyarısı
19:07Dargeçit'te silahlı saldırı: 1 uzman çavuş şehit
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Lütfi BERGEN
Katı olan modernleşiyor: Sol ve sağ batılılaşma
 
 
 
 
ÇYDD'nin Baykal'ı uzaklaştırma planı!
 
Gizli tanıktan şok “Balyoz” itirafları
 
Cindoruk, DP'nin başına Çetin Doğan'ı önerdi
 
Kılıçdaroğlu'ndan "iktidar" vaadleri
 
"Kurultaya gitmekten halka gidemiyorlar"
 
 
 
 
 
 
 
Hangi kova suya sarkıtıldı da dolu çıkmadı? Can Yusuf’u neden kuyudan ziyan görsün, niçin feryad etsin?
HZ. MEVLANA
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.537
1.547
 
 Euro
2.026 2.041
 
 Sterlin
2.375 2.420
 
 Altın
67.92 68.36
 
 IMKB
63524  
 
 
Hayat arkadaşı idik, rol arkadaşı olduk...
 
Merakla beklenen Sultanın Sırrı nihayet vizyona girdi. Ömer Erbil'in senaryosunu yazdığı ve Hakan Şahin'in yönettiği 'Sultanın Sırrı' filmi, II. Abdülhamit'e ait bir sırrın peşinde koşan iki Amerikan ajanının mücadelesini ele alıyor.
 
 
 
 
  WASHINGTON- ABD'nin bilimi destekleyen, hükümete bağlı önemli kuruluşu Ulusal Bilim Vakfındaki tek Türk direktör Semahat Demir, beyinle ilgili hem hastalıkların teşhis ve tedavisi hem de beyin-bilgisayar arafazları konusunda önemli çalışmalar bulunduğunu belirterek, 'uzun vadede insansı robotların gerçek olacağını' söyledi.  
 
 
 
  Türkiye'de tartışma konusu olan devşirme atletler, meclisin gündemine ilginç bir olayla taşındı    
 
 
 
 
Dünyanın gündemine oturan WikiLeaks hakkındaki kanaatiniz nedir?
 
Örnek bir gazetecilik yapan, korkusuz bir site.
 
WikiLeaks, ABD, İngiltere ve İsrail'in yürüttüğü yıldırma stratejisine alet oluyor.
 
Dünyada artık hiçbir şey gizli kalmıyor. Herkes şeffaf olmalı. WikiLeaks bu açıdan iyi bir iş başardı.
 
Bu belgeler İslam coğrafyasını birbirine düşürüp parçalamak için yayınlanıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 mostbet

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin