DOLAR 1.539 - EURO 2.040 - ALTIN 67.92 - IMKB 64266
Cuma 17 ARALIK 2010
GENELKURMAY'DAN "KÜRTÇE" AÇIKLAMASI DINAMO KIEV ÇOK ZOR BİR RAKİP Erdoğan: CHP aynaya baksın KARA KARTAL'IN RAKİBİ UKRAYNA'DAN Zorunlu din dersine durdurma CHP il başkanları liste kararını verdi Borsa, ilk seansta 1103,84 puan arttı Gün ortasında Dolar 1,526 TL, euro 2,032 TL. Kırgızistan, meclis başkanını seçti ŞAMPİYONLAR LİGİ KURALARI ÇEKİLDİ habertaraf.com
 
 
 
Türkiye'nin Çin'e ihracatı yine rekor kırdı
 
 
 
 
Ahmet ASLAN
AK Parti'nin küçük korkuları
 
 
 
Okur Temsilcisi
İlginç videolar
 
 
 
 
Münir Özkul yoğun bakımda
 
 
 
 
 
Star
Ahmet KEKEÇ
Hastayım size
 
 
Bugün
Ahmet TAŞGETİREN
Baykal ne diyor?
 
 
Bugün
Ali Atıf BİR
Baykal'a göre Twitçiler hasta!
 
 
Akşam
Çiğdem TOKER
Dolar üzerinden maaşa vergi incelemesi
 
 
Radikal
Cüneyt ÖZDEMİR
Marka konferansı çekmedi
 
 
Milli Gazete
Gökçen GÖKSAL
"Kıyamet Günü"
 
 
Zaman
İhsan DAĞI
CHP ile iktidara halk mı gelir devlet mi?
 
 
Posta
Mehmet Ali BİRAND
Balyoz davası, yeni bir dönemin başlangıcıdır
 
 
Star
Mehmet ALTAN
Balyoz’un anlamı
 
 
Yeni Akit
Merve KAVAKÇI İSLAM
Balyoz ETÖ’nün neresinde?
 
 
Radikal
Oral ÇALIŞLAR
'Gerçek Müslüman öğreti' dayatması
 
 
Akşam
Oray EĞİN
Deniz Baykal'a açık mektup
 
 
Milliyet
Rıza TÜRMEN
Silahlara veda
 
 
Vatan
Ruşen ÇAKIR
Gül: Özhaseki’ye sonuna kadar kefilim
 
 
Yeni Şafak
Salih TUNA
Kılıçdaroğlu'nun günahını aldık!
 
 
Star
Şamil TAYYAR
Bir korktum bir korktum
 
 
Milliyet
Taha AKYOL
CHP nereye?
 
 
 
 
Şamil TAYYAR
 
Ahmet KEKEÇ
 
Necmettin EVCİ
 
Mehmet HÜSREVOĞLU
 
Ruşen ÇAKIR
 
 
 
Özhaseki'den Kılıçdaroğlu'na cevap
 
 
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dünkü bütçe görüşmeleri sırasında gündeme getirdiği yolsuzluk iddialarına cevap veren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki, '10 yanlışını buldum' dedi.
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yolsuzluk iddialarına cevap veren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, "Aslında dünkü olay belki de Guiness kitabına girmeye aday bir olay. Başlık ne diyebiliriz... Bir olayda 10 yalan nasıl söylenir, nasıl iftira atılır." dedi.

İşte Özhaseki’nin açıklamasından satır başları:

Bütçe görüşmelerinde hakkımda konuşulanlar ilgili açıklama yapacağım.

Sizlerin de bileceği gibi ben hizmete odaklı bir insanım. İşim, gücüm belediyeye hizmettir. Başkalarının işine de karışmam, kendi işime yoğunlaşırım

Aslında dünkü olay belki de Guiness kitabına girmeye aday bir olay. Başlık ne diyebiliriz: "Bir olayda 10 yalan nasıl söylenir, nasıl iftira atılır."

Olay 4 sene önceye dayanıyor. Dünkü konuşmada çarpıtılan konuyu anlatacağım.

İthalat yasası çıktığı zaman söyle bir istek geldi. Otobüs sayısına göre belli sayıda bir eleman aldık. Alınanlar geçici işçiydi. Yardım olsun diye o belediyelerde 15'er kişi alınmasına rıza gösterdik. Bütün belediyelerden eleman aldık.

Gelen elemanları tasfiye edip gerekli bölümlere gönderildiler. İsmi geçen şahıs ulaşım koordinasyona veriliyor. Bu bölümde 15'e yakın kurum var.

Dilekçeyle beraber müracaatlar gelir. Şuraya ışık, buraya yol diye. Kurul karar alır. Sonra karar bana gelir. Belge kurum kurum gezer imzalar atılır.

Bu arkadaş da bu bölümdeydi. Bu delikanlının yüzünü hiç görmedim, zihnimde hiç hatırlamadım, benimle de ilgisi yok

Değişik ihbarlar aldık, teftiş kurulunu görevlendirdim. Kurul, olayda büyük bir pislik olduğu hissediliyor. Hemen soruşturma açılıyor. Delikanlı hemen kayıp. Sonra bulunuyor.

Sonraki ifadelerde anlıyoruz ki, temasta olduğu kişiler hapiste.

Soruşturma sonucunda 2 yıl sürer yargılama. Bunun neticesinde suçlu hapishaneye girer.

Kemal bey dünkü görüşmelerde çok yalan söyledi. Kendisi böyle bir politikacı değil ama yönlendiren kargalar var.

Olaylar böyle değil. Bizim şikayetimizle ilgili bir olay var, biz başlattık bu konuyu. Bu belgeleri sizlere dağıtacağım göreceksiniz.

Bu şahıs 26 sayfa ifade verdi, bu dilekçe 16 sayfaya düşürüldü deniliyor. 26 sayfalık ifadeyi gece 12'de alıyorlar, ifadeler tespitli. Sabahleyin memurlar ifadeyi 26 sayfa olarak teslim ediliyor. Yalan 2. İşin kilitleri burada.

Emniyet tutanağı diyor ki, size 26 sayfayı teslim ediyorum. Sonra senaryo devam ediyor.

3. olarak İbrahim Yurdakul isimli arkadaşımı söylüyor. Kişi sürüldü deniliyor. Ne yapacaktık ki.

Kılıçdaroğlu farklı söylüyor. El insaf arkadaşlar. Bilirkişiler uyduruk raporlar verdiler gibi sözler söylendi

Vali yardımcısı belediyelere yazı yazıyor. Memurlarla ilgili suçlamalardan ben sizden rapor istiyorum diyor. Bilirkişi raporu veriyor.

Sizler de gazetelerinize bakarsanız hepsini görebilirsiniz. Valilik, İçişleri Bakanlığı yazışmaları belge olarak kendilerinde var, bunlar biz de yok. Bunlarla ilgili belgeler onlarda var.

Kemal bey başka bir şey daha söyleniyor. Dosya kapatıldı diyor. Aklandılar diyor.

Hayır böyle olmadı. 17 kişinin değil 50 kişinin adı var. Her türlü suçlama var. Başsavcılık bunu 9 ay inceledi. belgeler elimizde. Bunların ifadesi alındı. O ifadelerde ne denildi. (Hürriyet)

ÖZHASEKİ DÜELLOYA ÇAĞIRDI


Özhaseki, Büyükşyehir Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlediği basın toplantısında, 2011 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı'nın dünkü görüşmelerinde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisiyle ilgili ortaya attığı iddiaların gerçeği yansıtmadığını, Kılıçdaroğlu'nun çevresindekiler tarafından yanlış ve eksik bilgi verilerek yanıltıldığını ifade etti.

Hakkındaki suçlamaların tamamen asılsız olduğunu belirten Özhaseki, ''Ben hizmete odaklınmış bir insanım. Sadece kendi işime bakarım. İşim gücüm dünyam tamamen belediye, siyasi polemik olacak işlerde tartışmaya girmem. Kendi işime yoğunlaşır devam ederim. Ancak öyle iddialar gündeme geldi ki bu basın toplantısını yapmak bir zaruret haline geldi. Dünkü olay belki de Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye aday bir olay; 'Bir olayda nasıl 10 yalan söylenebilir?' Böyle bir başlıkla başvuru yapılabilir'' diye konuştu.

Hakkındaki iddialara ayrıntılarıyla cevap veren Özhaseki, olayı şöyle anlattı:

''Benimle ilgili suçlamalarda bulunan Ali Hamurcu'yu bugüne kadar yakından görmedim. Bu arkadaşımız, Gesi Belediyesinde geçici işçi iken hinterlant kapsamında belediyemiz büyüyünce, bünyemizde Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nde (UKM) görev yapmaya başladı. Bize bu arkadaşla ilgili bazı yolsuzluk ihbarları gelince teftiş kurulunu görevlendirdim. Teftiş kurulu şikayetçi kişilerin tek tek ifadelerini aldı ve olaydan pis kokular gelince Cumhuriyet Başsavcılığına 25.06.2007 tarihinde bu kişiyle ilgili suç duyurusunda bulunduk. Ali Hamurcu'nun polise kendisinin gittiği yalan. Tekirdağ'da bir inşaatta yakalandı, Kayseri'ye getirildi.

Polis, 26 sayfa ifadesini alıyor. İfade 2 ayrı bölüme ayrılıyor. Cumhuriyet Savcılığına 26 sayfalık ifade teslim ediliyor. Bu ifadelerden tek satır bile çıkartılmamış. İfadelerin dosyadan çıkartıldığı iddiaları yalan. Cumhuriyet Savcısı'nın aldığı ifadeler ile polise verdiği ifadeler çelişiyor. 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılan duruşmalarda sanık dolandırıcılık yapmak suçundan 6 yıl ceza alıyor. Avukatları itiraz ediyor karar 2 kez temyizde onaylanıyor.''

Vali Mevlüt Bilici ile ilgili iddiaların da gerçeği yansıtmadığını, dosyanın iddia edildiği kapatılmadığını ifade eden Özhaseki, ''Kemal Bey 'bu dosya kapatıldı' diyor, böyle olmadı. Soruşturma başlatıldı, savcılık iddialarla ilgili olarak tam 9 ay inceleme yaptı. 50 kişinin ifadesi alındı. Sonuçta benimle ilgili olarak (kovuşturmaya yer yoktur) kararı alındı. Ali Hamurcu'nun dolandırdığı 8 kişi ifade verdi, Hamurcu suçlamaları mahkemede kabul etti ve 8 kişiyi dolandırmaktan, evrakta sahtecilik yapmaktan 6 yıl ceza aldı'' diye konuştu.

-YUSUF ERİKEL VE YAKUP ERİKEL OLAYI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yakup Erikel ile ilgili iddialarının da çarpıtıldığını ifade eden Özhaseki, konuşmasını şöyle sürdürdü:

''Kılıçdaroğlu Yakup Erikel ile ilgili bilgi veriyor ama Yusuf Erikel'den bahsetmiyor. Yakup Erikel, bu delikanlının daha sonra avukatlığını yapan şahıs. Bülent Arınç'ın da bir iki davasında avukatlığını yapmış. Oradan ilinti kurulmak isteniyor. Asıl sorulması gereken kişi Yusuf Erikel kim? Bu Yusuf Erikel benimle ilgili sahte senet düzenleyen, bana şantaj yapan biri. Hamurcu ile birlikte iş yapan biri. Bu sahte senette Ali Hamurcu'nun kullandığı, belediyemize ait 13 numaralı mühür, benim mühürüm gibi kullanılmış. Benim mühürüm 1 numaralı mühür. Bu sahte senet daha sonra polis tarafından bulundu, benim 100'e yakın imzam alındı. Adli Tıp'ta imzalar incelendi ve senetteki imzaların bana ait olmadığı ortaya çıktı. 10 trilyonluk senet sahte çıktı.''

Özhaseki, Ali Hamurcu ile ilgili davanın 5 ayda bitmeyip 2 yıl sürdüğünü de belirterek şöyle devam etti:

''Bu dava, iddia edildiği gibi 6 ay değil 2 yıl sürdü. Hamurcu savcılıkta 13 sayfa ifade vermiş. Polise verdiği ifadesiyle savcılık ifadesi çelişkili. Savcılık ifadesi arap saçına dönüşmüş. Rakamlar karışmış, adamlar karışmış, yerler karışmış. Savcı çelişkiyi sorunca (Bu işi başımdaki amirle birlikte yaptım. Ben kendimi kurtarmak için bu senaryoyu yazdım. Kaçtığım zaman benim yanımdaki insanlar dediler ki 'sen eğer tüm yetkilileri ve büyükleri bu olaya karıştırırsan seni kurtarırlar) dedi' diyor. Kılıçdaroğlu, elindeki ne belge varsa açıklasın. Kılıçdaroğlu'nu çevresindeki arkadaşları yanlış yönlendirdi.''

-KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA DAVA AÇACAK-

Mehmet Özhaseki, gazetecilerin sorusu üzerine Kemal Kılıçdaroğlu hakkında dava açacağını da bildirdi. Kılıçdaroğlu ile istediği televizyon kanalında iddiaları tartışabileceğini de kaydeden Özhaseki, sözlerini şöyle tamamladı:

''Benim adli yargıda bir dosyam yok, dokunulmazlığım da yok. Elinde bilgisi dosyası olan varsa adliyeye başvursun. Kemal Bey ikide bir hani 'hodri meydan' der ya. Kemal Bey'e 'hodri meydan' diyorum. İstediği televizyon kanalına çağırsın ama kendisi olacak. Hangi televizyon kanalı olursa olsun, konuşmaya hazırım. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile iddiaları konusunda istediği bir televizyon kanalında konuşmaya, tartışmaya hazırım. Eğer orada hatam ispat edilirse, bir suçum ispat edilirse istifa etmeye hazırım ancak Kemal Bey söylediklerini ispatlayamazsa istifa etmesini beklemiyorum. Genel Başkan, o sıcak koltuktan kimse kalkmaz ama Kayseri halkından özür dilemeli. En azından bu kibarlığı göstermeli, 'beni bir milletvekili kandırdı' demeli, özür dilemeli.

Kemal Kılıçdaroğlu için dava açacağım, Kulkuloğlu için dava açacağım. Dokunulmazlıkları var ama dokunulmazlık kalkınca herkes hesabını versin diye dava açacağım'' dedi.

AA


Anahtar Kelimeler:

Mehmet ÖzhasekiKayseri Büyükşehir BelediyesiCHPKemal Kılıçdaroğlu

BÜYÜKKILIÇ: KILIÇDAROĞLU KAMUOYUNU YANILTMIŞTIR
 
KAYSERİ, ÖZHASEKİ'YE SAHİP ÇIKTI
 
KILIÇDAROĞLU: O MAKAM KEFALET MAKAMI DEĞİLDİR
 
GÜL: ÖZHASEKİ'YE SONUNA KADAR KEFİLİM
 
"ISPATLAMAK ZORUNDA DEĞİLİM"
 
ÖZHASEKİ, TAZMİNAT DAVASI AÇACAK
 
ATALAY: KAYSERİ DOSYASI TAMAMEN AÇIKLANDI
 
CHP: BELGEYİ SAKLAYAN İÇİŞLERİ BAKANLIĞIDIR
 
KULKULOĞLU İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA GİTTİ
 
ÖZHASEKİ KILIÇDAROĞLU'NA DAVA AÇIYOR
 
CHP'NİN SİTESİNDE YENİ BELGE
 
KILIÇDAROĞLU: ADIM RECEP TAYYİP ERDOĞAN DEĞİL
 
BEŞİR ATALAY'DAN KILIÇDAROĞLU'NA JET YANIT
 
KILIÇDAROĞLU'NDAN BİR ÇAĞRI DA GÜL'E
 
KILIÇDAROĞLU: SORULARA YANIT ALAMADIK
 
BELGE ÖYLE DEĞİL BÖYLE YAYINLANIR!
 
KAYSERİ C. BAŞSAVCILIĞI: HAMURCU'NUN Kİ TAKTİKTİ
 
AK PARTİ, VEKİLİN ŞECERESİNİ DÖKTÜ
 
CHP'Lİ TEKİN'DEN BAKAN ATALAY'A ELEŞTİRİ
 
GÜL'DEN "KAYSERİ'DE YOLSUZLUK" YORUMU
 
ATALAY: CHP'NİN GÖRMEDİĞİ BELGELER
 
HAFTANIN ADAMI MEHMET ÖZHASEKİ KİMDİR?
 
ATALAY'DAN KAYSERİ BELEDİYESİ TOPLANTISI
 
KULKULOĞLU, ÖZHASEKİ'YE 'HODRİ MEYDAN' DEDİ
 
HAMZAÇEBİ: KAYSERİ'DEKİ YOLSUZLUK AYDINLANACAK
 
"YOLSUZLUK BELGELERİ" CHP'NİN SİTESİNDE
 
KILIÇDAROĞLU: 'ÖZHASEKİ MUHATABIM DEĞİL
 
ÖZHASEKİ, DAVA AÇACAK!
 
KILIÇDAROĞLU: BELGELERİ YAYINLAYACAĞIZ
 
KILIÇDAROĞLU: SAYIN BAŞBAKAN OLTADA
 
GÜNDEMDEKİ AVUKAT ERİKEL'DEN AÇIKLAMA
 
ÖZHASEKİ'DEN KILIÇDAROĞLU'NA CEVAP
 
KILIÇDAROĞLU: AÇIKLAMALAR TATMİN EDİCİ DEĞİL
 
ERDOĞAN: KURU KURU ATMIYORUZ, BELGE VAR!
 
14 Aralık 2010 - 11:44:56
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

15:35Kurtulmuş: Yurtdışındaki Türklere önem vereceğiz
15:28Bilirkişi: Kılıçdaroğlu hakaret etti
15:04Erdoğan: CHP aynaya baksın
14:59Büyükkılıç: Kılıçdaroğlu kamuoyunu yanıltmıştır
13:46CHP il başkanları liste kararını verdi
13:44Kurtulmuş 2011 bütçesini değerlendirdi
13:29Akaryakıttaki artış meclis gündeminde
13:28Ahmet Türk: Barış kalıcı hale gelmeli
12:48Aydınlılar da Kamer Genç'i kınadı
12:26Bakan Ergin'in amcası vefat etti
11:59Baydemir: Diyarbakır'ın kapısı sonuna kadar açık
11:52Kılıçdaroğlu: O makam kefalet makamı değildir
09:21Erbakan’ın sürpriz "Çiller" hamlesi
08:55Bahçeli sema gösterilerini izledi
08:53Şahin'den Demirtaş'a sert tepki
23:48BDP'nin Kürtçe dediği isimlerin çoğu...
23:39Gönül'den Sakık'a terör sorusu
23:09ABD raporu: "Yükselen Güç Türkiye"
22:52Atalay'a, 'Vizyon Sahibi Devlet Adamı' ödülü
20:52ÇİLLER OLMAZSA, GENEL BAŞKANLIĞA ADAYIM
19:17Yalçın Topçu: İhanetle eşdeğerdir
17:30Ahmet Özal, Başbakanlık Ofisi'ne geldi
17:22Çocuklar Cem Uzan'a verilmedi
17:04Atalay: Kayseri dosyası tamamen açıklandı
16:40CHP: Belgeyi saklayan İçişleri Bakanlığıdır
16:37KULKULOĞLU İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA GİTTİ
16:29"82 milyon liralık hatayı İzmirliler ödeyecek"
16:27Kurtulmuş, Kutan ile görüştü
16:09HAS Parti Kızılay'da aşure dağıttı
16:07Bahçeli: Çok dilli yapıya müsaade edilemez
Daha fazla haber göster
16:00Cindoruk'tan Çiller'e yeşil ışık
15:38Kılıçdaroğlu: Recep Bey'i oradan indireceğim
14:04Özhaseki Kılıçdaroğlu'na dava açıyor
14:01CHP kurultayı için 13 bin davetiye
13:43Kadir Topbaş, Baydemir'i ziyaret etti
13:29CHP'NİN SİTESİNDE YENİ BELGE
13:25Erdoğan: Kerbela'nın acısını taşıyoruz
13:17Kılıçdaroğlu: Adım Recep Tayyip Erdoğan değil
12:54Tekin: İktidara hazırlık kurultayı olacak
12:53Erdoğan'a Kemal Türkler sorusu
12:18Beşir Atalay'dan Kılıçdaroğlu'na jet yanıt
12:03Davutoğlu ABD'den döndü
12:02Demirel'den Türkiye'yi rahatlatacak formül!
11:39Günay'dan Selahattin Demirtaş'a yanıt
10:40Kılıçdaroğlu: Sorulara yanıt alamadık
09:25Kuzu'nun biraz daha yumurta yemesi lazım
08:535 İLİN VALİSİ MERKEZE ALINDI
08:33AK PARTİ, VEKİLİN ŞECERESİNİ DÖKTÜ
22:10CHP, açıklamayı yeterli bulmadı
21:54Sevigen'den Bağış'a takım elbise
21:47Arıtman hakkında 10 bin TL'lik tazminat davası
19:46Baykal'ın memleketi 'blok liste'yi destekliyor
19:12Bahçeli'den gençlere twitter mesajı
18:00DP İzmit teşkilatında 20 kişi istifa etti
17:20''Kırmızı Kitap'' bütçe gündeminde
17:18CHP'li Tekin'den Bakan Atalay'a eleştiri
16:55CHP olağanüstü kurultaya hazırlanıyor
16:46Samani: Halk Kart, çile karta döndü
14:54Demirtaş, Arınç'a "anadil" eleştirisi
14:07CHP'li değer izlendiğini ve dinlendiğini iddia etti
13:59Sav: Hesaplaşma kurultayı olmasın
13:50Hamzaçelebi: Taner Yıldız istifa etmeli
11:53Erdoğan: Bir hata 100 yıla mal olur
11:17Egemen Bağış'lamadı'
11:09"Servetim temiz, Tek Parti Dönemi hariç!"
10:26Osman Baydemir: Sait dağı ben ovayı seçtim
09:112. tur görüşmeler tamamlandı
00:13Haftanın adamı Mehmet Özhaseki kimdir?
00:06Cuntacılara nasihat etmek yeter
22:49Baykal: Blok liste demokratik körlük
21:54Ali Aşlık milletvekilliğine aday
20:48Kulkuloğlu, Özhaseki'ye 'hodri meydan' dedi
20:42Arınç: TRT cüzzamlı kuruluş değil
20:38Eroğlu: Önemli bir eşikten geçiliyor
20:20'Güniz Sokak Zirvesi' sona erdi
20:19Atalay: AB 'bir an önce üye olun' diyecek
20:17Arınç: Mecliste Türkçe konuşacaksınız
19:45Erdoğan, web sitesinde makale yazdı
19:19Ak Parti'den ''The Daily Telegraph''a dava
17:03Demirel, Yılmaz ve Cindoruk toplandı
16:40Kılıçdaroğlu'na Kamer Genç'i şikayet etti
16:01Çubukçu Erbil'de konuştu
15:56Hamzaçebi: Kayseri'deki yolsuzluk aydınlanacak
15:45Ayva'nın twitter tahmini: Yüzde 52 oy alacağız
15:15Kılıçdaroğlu: 'Özhaseki muhatabım değil
14:37Kılıçdaroğlu: Belgeleri yayınlayacağız
14:19İşçi Partililerden '1000 gün' eylemi
13:54Gökçek: Bu Gürsel Tekin'in seçimi
13:27Kılıçdaroğlu: Sayın Başbakan oltada
13:21MHP ile BDP arasında 'cani' gerginliği
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Ayhan BİLGEN
Kürtlerden kim özür dileyecek?
 
 
Mansur Tuncay TAŞÇI
CHP Ve MHP yerine ben muhalefet olsam ne yapardım…
 
 
Mehmet HÜSREVOĞLU
Mehmet Özhaseki
 
 
Necmettin EVCİ
Siyasette yeni arayışlar
 
 
 
 
Kayseri C. Başsavcılığı: Hamurcu'nun ki taktikti
 
Belge öyle değil böyle yayınlanır!
 
ÇYDD iddianamesinde 2 amiral
 
Balyoz davasında ilk duruşma
 
5 İLİN VALİSİ MERKEZE ALINDI
 
 
 
 
 
 
 
İnsan fırsatların gelmesini bekler, fırsatlar da insanın gelmesini. Fırsatlar bekler, insanlar bekler: Kazanan hep mazeret olur.
PAULO COELHO
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.529
1.539
 
 Euro
2.025 2.040
 
 Sterlin
2.360 2.405
 
 Altın
67.37 67.92
 
 IMKB
64266  
 
 
Kuzu'nun biraz daha yumurta yemesi lazım...
 
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural yumurtalı protestoları değerlendirdi: Öğrencilerin yasal zeminde tepkilerini ortaya koymalarını doğru buluyoruz ama gençlerin oyunlara kurban edilmemesi lazım
 
 
 
 
  İSTANBUL- Medya Takip Merkezi'nin (MTM) 2010 yılında magazin dünyasının ünlülerine yönelik 'en medyatik' araştırmasında birinci belli oldu. Geçen yılın birincisi Hadise listede yer almazken, ikinciliğe Cem Yılmaz yerleşti.  
 
 
 
  EDİRNE- GSM operatörü, hiç mesaj atmayan müşteriye ücret faturası yolladı.    
 
 
 
 
Dünyanın gündemine oturan WikiLeaks hakkındaki kanaatiniz nedir?
 
Örnek bir gazetecilik yapan, korkusuz bir site.
 
WikiLeaks, ABD, İngiltere ve İsrail'in yürüttüğü yıldırma stratejisine alet oluyor.
 
Dünyada artık hiçbir şey gizli kalmıyor. Herkes şeffaf olmalı. WikiLeaks bu açıdan iyi bir iş başardı.
 
Bu belgeler İslam coğrafyasını birbirine düşürüp parçalamak için yayınlanıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 


mostbet

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin