DOLAR 1.491 - EURO 1.970 - ALTIN 66.50 - IMKB 66738
Cuma 3 ARALIK 2010
İntiharlarda cinayet şüphesi Borsa güne düşüşle başladı 250 bin işçi 80 TL az kazanacak! Dolar 1,4860, avro 1,9630 lira Erbakan'dan Çiller'e "çürüktü" göndermesi DÜNYA KUPASI İÇİN 10 MİLYAR $ HARCAYACAK ASKER UĞURLAMADA FECİ ÖLÜM! Assange'ın tutuklandığı iddia edildi AGİT zirvesi sona erdi Uefa Avrupa Ligi'nde toplu sonuçlar habertaraf.com
 
 
 
'Türkiye'nin Wikileaks tepkisi hesaplanmış...'
 
 
 
 
Ayça MUTLUCAN
Nimetlerin kıymetini bilmek gerek
 
 
 
Okur Temsilcisi
Hırsızlığın yeni adı: Bir internet sitesi
 
 
 
 
Niğdeli Ali Çavuş'un oğlu Tahsin Öztürk vefat etti
 
 
 
 
 
Bugün
Adem Yavuz ARSLAN
Amerika WikiLeaks'e nasıl kefil oldu?
 
 
Bugün
Ahmet TAŞGETİREN
Kuştan korkan...
 
 
Radikal
Cengiz ÇANDAR
WikiLeaks Türkiye'ye yaradı
 
 
Akşam
Deniz Ülke ARIBOĞAN
Bulanıklık çağı ve WikiLeaks
 
 
Milli Gazete
Gökçen GÖKSAL
Casablanka, Touraine ve La marseillaiese
 
 
Milliyet
Güneri CİVAOĞLU
Av Mevsimi ve CHP
 
 
Akşam
İsmail KÜÇÜKKAYA
İşte o gün yaşananlar
 
 
Posta
Mehmet Ali BİRAND
Wikileaks, Erdoğan'a prim getiriyor...
 
 
Star
Mehmet ALTAN
Dön ve bak: Ergenekon sapasağlam
 
 
Sabah
Mehmet BARLAS
İnternet icat oldu diplomatlar bozuldu...
 
 
Star
Nasuhi GÜNGÖR
Wikileaks ve bir dava adamı
 
 
Radikal
Oral ÇALIŞLAR
WikiLeaks' Erdoğan'a bir komplo mu?
 
 
Akşam
Oray EĞİN
Dürüst insanlar devrimi
 
 
Milliyet
Rıza TÜRMEN
Wikileaks ve hukuk
 
 
Star
Şamil TAYYAR
Işık Paşa’nın büyük sınavı
 
 
 
 
Adem Yavuz IRGATOĞLU
 
Ayhan BİLGEN
 
Oray EĞİN
 
Mehmet HÜSREVOĞLU
 
Aliya RAHTE
 
 
 
Bahçeli'den Ak Parti'ye Wikileaks desteği
 
 
 
TBMM- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Parti olarak, yabancı bir ülkedeki internet sitesine dayanarak ve sağladığı bilgilere bel bağlayarak AK Parti hakkında hüküm vermeyiz ve iç politikaya malzeme olarak kullanmayız'' dedi.
 
Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, ''dış politika alanında, hükümetin sırnaşık ve teslimiyetçi uygulamalarının talihsiz sonuçlarının teker teker ortaya çıktığını'' savundu.

Başbakan Erdoğan'ın füze kalkanının öncelikle kimin için kurulduğunu, hangi ülkenin tehditlerine karşı projelendirildiğini izah etmesi gerektiğini belirten Bahçeli, ''Eğer kendisi bölgemizde barış, refah ve istikrar istiyorsa, füze kalkanını kurarak ve NATO talimatlarına harfiyen uyarak bunları nasıl gerçekleştirecektir? Anlamadığımız husus; füzeyle, silahla, barutla barışın yan yana nasıl duracağı ve yaşayacağıdır?'' diye sordu.

Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Yürütülen bu dış politika tam bir rezalettir ve milletimizi olası çatışmaların, saldırıların ve faciaların ortasına itmiştir.

Kim ne derse desin, bize göre AKP, batılı dostlarıyla birlikte, genelde doğudan, özelde ise İran'dan gelebilecek tehlikelere karşı İsrail'i ve müttefiklerini koruma konusunda fikir birliği içine girmiştir.

Başbakan Erdoğan dış politikanın türbülansıyla sarsılınca soluğu birden bire Ortadoğu'da almış ve din kardeşlerimizin kanını akıtan İsrail'e diklenmek için açık hava toplantısı bile yapmıştır.

Lizbon'da kediye kedi diyemeyen bu zihniyet, Lübnan'da katile katil diyerek gönülleri almaya çalışmış ve bir de İsrail'den fütursuzca hesap soracağını söyleyebilmiştir.

Başbakan Erdoğan'ın, daha Mavi Marmara'nın hesabını soramadığı halde, Lübnan'da kuru sıkı atarak Müslüman kardeşlerimizi aldatması ve bu yönde umutlandırması doğru ve insaflı bir yaklaşım olmamıştır.

Kendisine çağrımız şudur: Eğer cesaretin varsa, gücün yetiyorsa, vicdanın da gözlerin kadar kızarıyorsa, İsrail'den hesap sor da görelim.

Yok eğer, yalnızca dini duyguları kullanarak, yürekleri kanatarak, öfkeleri artırarak Ortadoğu sokaklarında yeni bir Nasır olmayı aklından geçiyorsan, bil ki yanlış yoldasın ve sonunda pişman olmaktan asla kurtulamayacaksın.''


-WIKILEAKS ''BELGELERİ''-

Birkaç günden beri Türkiye'de ve dünyada İsveç merkezli bir internet sitesinden ifşa edilen ve hayrete düşüren değerlendirmelere ve ifadelere şahit olunduğunu dile getiren Bahçeli, parti olarak, yabancı bir ülkedeki internet sitesine dayanarak ve sağladığı bilgilere bel bağlayarak AK Parti hakkında hüküm vermeyeceklerini ve iç politikaya malzemesi olarak kullanmayacaklarını kaydetti.

Bahçeli, ''Kaldı ki biz ne Başbakan Erdoğan'ı ne de hükümetini ve çalışma arkadaşlarını yabancıların görüşlerinden hareket ederek tanıyacak değiliz. AKP ne kadar yanlışa düşse de ve ihanete uzanan hatalar yapsa da, bunları biz milletimizden başka kimseyle konuşmayız ve iç politikamıza dışarından müdahalelerin yapılmasına kararlılıkla karşı çıkarız. Biz, AKP'yi biliyoruz, tanıyoruz ve bu konuda bizim hiçbir kaynağa ihtiyacımız yoktur'' diye konuştu.

AK Parti'nin ''yetersizlikleri ve başarısızlıklarının yanı sıra küresel alandan aldığı yardımların ve desteklerin de sonuna yaklaşıldığına dair emarelerin gittikçe güçlendiğini'' öne süren Bahçeli, ''Bundan dolayı Başbakan Erdoğan kendisini Ortadoğu coğrafyasına taşımakta, Lübnan'da Telekom'u sattığı ailenin eteğine tutunmakta, ne gariptir ki geçmişte çadır önlerinde bekletenlerden insan hakları ödülü alarak, daralan dış siyasetinde yeni alanlar açmaya çalışmaktadır'' dedi.

Bahçeli, internet sitesinden yayımlanan bilgileri dikkatle takip edeceklerini dile getirerek, ''Ancak dışarıdan yapılacak yönlendirme ve karartma niyetlerine de karşı duracağımızı ve iç politikayı tanzim etmeye çalışanlara fırsat vermeyeceğimizi bu vesileyle belirtmek istiyorum'' diye konuştu.

BAHÇELİ: ''TSK'YA KARŞI PROPAGANDA DENSİZLİK''

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''(Darbecilerden hesap soracağız) diyerek ve (normalleşiyoruz) hezeyanlarıyla, TSK, darbe örgütlenmelerinin merkezi ve odağıymış gibi propaganda yapmak en nazik ifadeyle densizlik ve haysiyetsizliktir'' dedi.

Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, bundan sonra da vatanın her yöresinde vatandaşlarla birlikte olmaya devam edeceklerini, tek başına iktidar hedefine tam yol ilerleyeceklerini ifade etti.

Bahçeli, ''Gezdiğimiz, gördüğümüz yerlerdeki feryatların, şikayetlerin, hayal kırıklıklarının ve endişelerin bize göre bir tek anlamı vardır; o da AKP'nin bir daha asla tek başına iktidara gelemeyeceği gerçeğidir'' dedi.

''AKP'nin geleneksel sorun alanlarını kaşımaktan ve kangren haline dönüştürmekten bir türlü vazgeçmediğini, buradan da kendisine mağdur imajı çıkarmak için olağanüstü bir gayret ve titizlik gösterdiğini'' savunan Bahçeli, şunları kaydetti:

''Nitekim Türk Silahlı Kuvvetleriyle ilişkisi de bu yönde cereyan etmiş ve milletimizi bu milli kurumumuza karşı kışkırtarak ve tahrik ederek mevzi elde etmeyi amaçlamıştır. Türk milleti, TSK ile hükümet arasındaki gerilimli süreçten tamamen bunalmıştır. Pek tabiidir ki, aziz milletimizin oy ve destek verdiği siyasal iktidara karşı devlet kurumlarının ve organlarının karşı durması ve bazı mensuplarının demokrasi dışı arayışlarda bulunması bizim açımızdan kabul edilemez bir durumdur. Darbe heveslisi kişilerin gayrimeşru emelleri ve oluşumları karşısında millet olarak yekvücut olmak mecburidir ve herkes kanunlarla kendisine çizilen sınırlar içinde kalmalıdır. Demokrasiyi tahrip etmek, askıya almak ve millet iradesini silah zoruyla gasp etmek hiç kimsenin haddi ve hakkı değildir. Tartışmasız kim darbeye yelteniyorsa, bunun için faaliyetler düzenliyorsa ve sivil yönetimi etkisiz kılmaya yönelik tertip içindeyse yürürlükte olan yasalar kapsamında ne gerekiyorsa yapılmalıdır ve adalet gecikmeksizin yerini bulmalıdır.

Özellikle AKP iktidarları döneminde belirli isimlerle ve değişik zamanlarda bazı darbe planları yapıldığı iddiaları ve bunlarla ilgili hukuki süreçlerin hala işlediği de açıktır. Kamuoyunun da yakından takip ettiği bu hukuki işlemlerin sonuca ulaştırılması ve tartışmaların artık sonlandırılması milletimizin öncelikli beklentileri arasında yer almaktadır. Ne var ki 'darbecilerden hesap soracağız' diyerek ve 'normalleşiyoruz' hezeyanlarıyla, TSK, darbe örgütlenmelerinin merkezi ve odağıymış gibi propaganda yapmak en nazik ifadeyle densizlik ve haysiyetsizliktir. Sahip oldukları vatan ve millet sevgisiyle, bölücü hainlerle mücadele eden, ülkemizin bu coğrafyada bağımsız yaşaması konusunda yeri doldurulamaz bir güvence olan Türk askerini darbeyle ilişkilendirmek ve bunun üzerinden sindirmeye çalışmak, kirli ve alçak senaryoların taşeronluğunu yapmaktan başka bir anlam taşımayacaktır.''


ÜÇ GENERALİN AÇIĞA ALINMASI


TSK mensubu üç generalin, ilgili bakanlar tarafından açığa alındığını anımsatan Bahçeli, hükümetin buna yetkisinin olduğunu ve yapılanların görüldüğü kadarıyla hukuki bir çerçevede yerine getirildiğini kaydetti. Bahçeli, ''Güçlü bir ihtimaldir ki füze kalkanının Türkiye'ye kurulması konusunda NATO karşısında çaresiz kalan hükümet, ülke içinde dikkatleri başka tarafa yönlendirmek için harekete geçmiş ve TSK'yı tekrar tartışmaların içine çekmiştir'' diye konuştu.

Bakanlar takdir haklarını kullanırken, bahse konu üç generalin de hukuki müracaat haklarının gereğini yerine getirdiklerini dile getiren Bahçeli, ''Eğer hukuk devletiysek, idarenin her türlü işlemlerine karşı yargı yolunun açık olduğunu bilmek lazımdır ve buna karşı gösterilen hoşgörüsüzlüğün hiçbir mazereti ve gerekçesi olmayacaktır'' dedi. Bahçeli, şunları söyledi:

''İşin ilginç yanı ise Balyoz davasında sanık durumunda bulunanların bir bölümünün yargılanmalarına, görevlerinin başında olmalarına rağmen devam edilmektedir. Eğer, açığa alma işleminde söz konusu darbe planları gerekçe gösteriliyorsa, bu darbe planında adı geçen ve halen görevlerinin başında olan diğer kişilerle ilgili olarak da benzer işlemlerin yapılmaması düşündürücüdür.

Bundan sonra, açığa almada meraklı ve istekli olan hükümetin aynı işlemi; yolsuzluk yapan, ihaleye fesat karıştıran AKP'li belediye başkanları ve bürokratlara yönelik de uygulamasını bekliyor ve bunun takipçisi olacağımızı herkesin bilmesini istiyorum.''

12 Eylül referandumunun üzerinden henüz uzun bir süre geçmeden, hükümet çevrelerince ikili yargı sisteminden rahatsızlık duyulduğuna dair açıklamaların ve askeri yargının hukuk devletinde yerinin olmadığına yönelik beyanların ''tam bir kara mizah örneği'' olduğunu ileri süren Bahçeli, ''Madem askeri yargıdan bu kadar rahatsızlık vardır, neden anayasa değişikliklerine bu konu da dahil edilmemiştir? Yüksek Askeri Şura kararlarına karşı yargı yolunu, anayasadaki yeni düzenlemelerle AKP hükümeti açmamış mıdır? Hukuki haklarını almak ve mağduriyetlerini gidermek amacıyla yargıya gidenlere karşı gösterilen hazımsızlığın ve saygısızlığın hukukun üstünlüğü açısından izahı nasıl yapılacaktır?'' diye konuştu.


''NASIL OLSA GİDECEK YERİ VAR''


Türk devletinin yıkılmasına ve Türk milletinin parçalanmasına yönelik iğrenç girişimlerin ''nedense Başbakan'ı ve partisini ilgilendirmediğini'' savunan Devlet Bahçeli, ''Bu zihniyete göre varsın Türk devleti yok olsun, millet otuzaltıya parçalansın, önemli değildir. Nasıl olsa, kendisini sultan olarak gören Recep Tayyip Erdoğan'ın gidecek yeri ve orada da yedi nesline yetecek bankada parası bulunmaktadır'' dedi.

Bahçeli, ''Okullarımızda 'Andımız'ın kaldırılmasını aklından geçirmeyi bile düşünen bu iktidarın defterini dürmek bizim boynumuzun borcudur. Sabahları çocuklarımızın sınıflarına girerken haykırdıkları 'Türk'üm, doğruyum, çalışkanım' diyen seslerini susturmaya çalışanlara amansız bir ders vermek için de zamanımızı sabırla bekleyeceğiz'' diye konuştu.

AA

MHP'Lİ VURAL: SENARYODA FİGÜRAN OLMAYIZ
 
ERTUĞRUL GÜNAY'DAN WİKİLEAKS YORUMU
 
BAHÇELİ, BAŞBAKAN ERDOĞAN'A SAHİP ÇIKTI
 
AK PARTİ'Lİ YÜKSEL'DEN WİKİLEAKS YORUMU
 
'WİKİLEAKS'E BELGE TAŞIMAK, CASUSLUKTUR'
 
AZERBAYCAN: ARAMIZI BOZMAK İSTİYORLAR
 
TBMM GENEL KURULU'NDA WİKİLEAKS TARTIŞILDI
 
AMANO: YORUM YOK, SIZDIRANLARA SORUN
 
VE BEKLENEN AÇIKLAMA İSRAİL'DEN GELDİ
 
ÇİN'DEN WİKİLEAKS AÇIKLAMASI: SAÇMA
 
TACİKİSTAN'DAN WİKİLEAKS AÇIKLAMASI
 
ERDOĞAN'DAN CHP VE MEDYAYA "DÜNÜR" CEVABI
 
DAVUTOĞLU: WİKİLEAKS DIŞ POLİTİKAMIZI ETKİLEMEZ
 
S.ARABİSTAN WİKİLEAKS'I ÖNEMSEMEDİ
 
DEMİRTAŞ: BİLGİLER, BELGELER BİZİ ŞOK ETMEDİ
 
BAKÜ'DEN WİKİLEAKS İDDİALARINA TEPKİ
 
BAHÇELİ'DEN AK PARTİ'YE WİKİLEAKS DESTEĞİ
 
'BAŞBAKAN'IN DEDİĞİ GİBİ BEKLEYİP GÖRECEĞİZ'
 
CUMHURBAŞKANI GÜL'DEN, WİKİLEAKS YORUMU
 
'BİZ DE BUNA BENZER BİLGİLER TOPLADIK'
 
ABD, DAVUTOĞLU'NDAN RAHATSIZ
 
DAVUTOĞLU: 11 EYLÜL DOĞRU İFADE; ÖZÜR DİLENDİ
 
KREMLİN'DEN WİKİLEAKS AÇIKLAMASI
 
RİCE: DİPLOMATLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ
 
GÖNÜL'DEN WİKİLEAKS AÇIKLAMASI
 
ABD SAVCISI AKTİF SORUŞTURMA BAŞLATTI
 
BERLUSCONİ'DEN WİKİLEAKS YORUMU
 
ALMANYA: AMERİKA İLE İLİŞKİLERİMİZ SAĞLAM
 
VEKİLLER WİKİLEAKS BELGELERİNİ DEĞERLENDİRDİ
 
YAŞAR YAKIŞ: BİZ DE BİLGİ TOPLUYORDUK
 
HAMİD KARZAİ: WİKİLEAKS İLİŞKİMİZE ZARAR VERMEZ!
 
ŞİMŞEK, WİKİLEAKS BELGELERİNİ YALANLADI
 
ABD'NİN İZNİ OLMADAN WİKİLEAKS YAYINLAYAMAZ
 
WİKİLEAKS DÜNYA DİPLOMASİSİNİ VURDU
 
IRAK BELGELERİN SIZDIRILMASINI ELEŞTİRDİ
 
WİKİLEAKS'TA İSMİ GEÇEN TANER YILDIZ KONUŞTU
 
PAKİSTAN, WİKİLEAKS'İ KINADI: İŞTE NEDENİ...
 
'ETEKLERİNDEKİ TAŞLARI DÖKMESİNİ BEKLİYORUZ'
 
WİKİLEAKS, DİPLOMASİNİN 11 EYLÜL'Ü OLACAK
 
30 Kasım 2010 - 13:00:01
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

09:06Erbakan'dan Çiller'e "çürüktü" göndermesi
00:08MHP'li Vural: Senaryoda figüran olmayız
23:04Bahçeli, Başbakan Erdoğan'a sahip çıktı
21:30AK Parti'li Yüksel'den Wikileaks yorumu
21:03'Wikileaks'e belge taşımak, casusluktur'
19:33Kurtulmuş: Belgeler ciddiye alınmalı
19:24CHP'den engelli açılımı
18:34Günay: 0nlar dünyanın nereye gittiğini bilmiyor
18:04Melih Gökçek gazeteciyle tartıştı
17:22TSK'YI AŞAĞILAMAYA KİMSENİN HAKKI YOK!
16:25Öğrenci ve veliler Berhan Şimşek'i yalanladı
15:40Aytaç Durak hakim karşısına çıktı
14:24Kılıçdaroğlu: Başbakan tatmin etmeli
12:58Bağış: Bunlarla ilgilenmek abesle iştigal
11:54Atalay: Belgeler İsrail'in lehine
11:28Kılıçdaroğlu CHP'de değişimi anlatacak
08:53Kılıçdaroğlu ile görüşmek isteyen iki kişiye gözaltı
07:213 CHP'li gence duvar yazısı cezası
00:03"BAŞBAKAN TAZMİNAT DAVASI AÇSIN"
22:54Protesto yumurtaları ellerinde kaldı
22:38Kılıçdaroğlu Twitter'da
21:54Görüşmelerde yoklama yapılmayacak
21:15Kılıçdaroğlu'na travesti sürprizi
20:24Kılıçdaroğlu, Ovaazatlı Beldesi'nde oy istedi
20:23AK Parti'nin 2011 ajandası hazırlandı
20:11"Balyozcu değil Balyoz mağduruyum"
19:10MHP, bu kanunlara tam destek verecek
18:38Kılıçdaroğlu, Nilüfer Belediyesi'ni ziyaret etti
17:51Baydemir'den gazetecilere "çay" esprisi
17:33Wikileaks sorusu Egemen Bağış'ı kızdırdı
Daha fazla haber göster
17:15Başbakan, İmam Hatip Kurultayı'na katılacak
16:33Kalpar: Samsunspor, adım adım hedefe...
16:31Kılıçdaroğlu'ndan ankara'ya "yeşil kart" çağrısı
15:55AK Parti MYK toplantısı başladı
15:46Gül: İç politikamızı meşgul etmemeli
15:35CHP'li Hamzaçebi yorum yapmaktan kaçındı
15:33Bahçeli'nin Dörtyol ziyareti Cuma günü
14:40İstifasını istediği başkan ile basın toplantısı yaptı
14:28Şahin: ABD bilgisinde değildir
14:14BDP'li Yıldız, AK Parti'yi suçladı
14:09Çelik: Diplomasi bohçacı dedikodularıyla yapılmaz
13:23Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a yanıt
13:21DSP, Wikileaks için savcıları göreve çağırdı
12:56TBMM'deki postaları PTT ve kuryeler dağıtacak
11:32Yılmaz: Yeni belgeler sızdırılacak
11:20CHP'DE KURULTAY TARİHİ AÇIKLANDI
11:19Çiçek: Fitne çıkarmaya müsait belgeler
00:16CHP-BDP ittifakı maya tutar mı?
23:39Kavaf: Siyasetteki hocam başbakandır
21:38CHP'li vekil Said Nursi ve Vahdettin'e saldırdı
21:17Kılıçdaroğlu: Benim görüşüm ön seçim
20:10Günay: Haydarpaşa Garı'nda ihmal var
19:51Erdoğan: NATO'da alınan kararlar tatminkar
18:51BDP'den "yüzde 10'u geçeriz" iddiası
18:44"Engelli politikalarımız hak eksenlidir"
15:01Demirtaş: Bilgiler, belgeler bizi şok etmedi
14:08Kılıçdaroğlu Wikileaks'i savundu: İddialar ciddi
13:52Demirtaş: AKP ayrımcılık yapan bir partidir
13:00Bahçeli'den Ak Parti'ye Wikileaks desteği
12:49Ak Parti İl Başkanı: Dedikodularla işimiz yok
12:40İslam'a hakaret bildirisi CHP'den
11:58Önen, APA'da başkan yardımcısı oldu
11:24Demokrasi yönetime katılma rejimine dönüştü
11:09'Herkes kanunla çizilen sınırlar içinde kalmalıdır'
09:40HAS Parti general transfer etti
22:49Cumhurbaşkanı Gül'den 23 kanuna onay
22:37GÖKÇEK'TEN CHP'LİLERE "GÖRÜRSÜNÜZ" İMASI!
22:30'Torba tasarı' TBMM'de
21:48Erdoğan: Eleştiriye maruz kalıyoruz
20:31Batum: Belgelerin ciddiyeti tartışmalı değil
20:24Erdoğan: Eteklerindeki taşları dökülsün görelim
18:42Erdoğan, turgut reis türbesini ziyaret etti
18:19Akaydın 20 ayda Antalya'ya çivi çakmadı
18:09CHP, WikiLeaks için ekip kurdu
17:43İstanbul bu bütçe ile nasıl yönetilemez?
17:11Taş atan çocuklar yasası ile hapisten kurtuldu
16:29HAS Parti'nin müziği Metin Yılmaz'a ait
16:23CHP Eski İl Başkanı: Partide çok dönek var
16:18Vekiller WikiLeaks belgelerini değerlendirdi
16:17Grup Yorum'dan Has Parti açıklaması
16:13Türk: Halkımız bizi sorguladı ve eleştirdi
15:04Yıldız: YÖK ile ilgili düzenlemeler yapacağız
14:51Yıldız tepki gösterenlerle bizzat görüşmüş
14:33Pakdil: Başvuru sayısı zenginliği gösterir
13:15Hamzaçebi WikiLeaks'ı ciddiye almadı
12:55Bahçeli, cenaze töreni için Afyon'da
12:34Arınç: Amaç Afrika'daki yoksulluğun giderilmesi
12:07İl Başkanı: CHP düzenli muhalefet yapıyor
12:02DSP Genel Başkanı, Kurtulmuş'u kutladı
11:55Haydarpaşa yangını Meclis'e taşındı
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Adem Yavuz IRGATOĞLU
MÖSYÖ’den başlıklar (1)
 
 
Aliya RAHTE
“Kemal Türkler Cinayeti” yerde kaldı
 
 
Ayhan BİLGEN
Kurtar bizi Wikileaks!
 
 
Mehmet HÜSREVOĞLU
Alevîlik nedir?
 
 
Necmettin EVCİ
Sahiplerini bozguna uğratan plan
 
 
Reşat PETEK
Geç kalmış olumlu bir karar: Vesayet değil hukuk
 
 
 
 
Erdoğan'dan CHP ve medyaya "dünür" cevabı
 
Türkiye’deki nükleer silahlar doğrulandı
 
Obama'dan Gül ve Erdoğan'a telefon
 
Afet anında hepimiz ‘vali’nin askerleriyiz
 
Yıldız: İki nükleer santral kuracağız
 
 
 
 
 
 
 
Huzur denilen o mübarek kumaşın, ihtiyacım var her santimine...
İBRAHİM TENEKECİ
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.481
1.491
 
 Euro
1.955 1.970
 
 Sterlin
2.289 2.335
 
 Altın
65.95 66.50
 
 IMKB
66738  
 
 
Erbakan'dan Çiller'e 'çürüktü' göndermesi...
 
28 Şubat'taki o ünlü MGK’yı anlatan Erbakan, koalisyon ortağı Çiller’e göndermede bulundu. Sık sık yerden yere vursa da 'evlatlarım' dediği Gül ve Erdoğan'ın vefasına da değinen Erbakan'ın Mesut Yılmaz tespiti de var.
 
 
 
 
  Yepyeni logo Mısırlı sunucu Karema Awad ve ünlü sanatçı Yasemin Kutsi’nin TRT El-Turkiya’da birlikte sundukları “İstanbul’dan Hayırlı Sabahlar” programında tanıtıldı.  
 
 
 
  Kanal D’de yayınlanan “Cinemania”da Ömür Gedik'in konuğu olan Müjdat Gezen müjdeyi verdi. İşte Gezen'in okulu birlikte açacağı ünlü gazeteci ve öğretmen kadrosunu oluşturan gazeteciler...    
 
 
 
 
NATO'nun Türkiye'ye yerleştirmek istediği füze kalkanını nasıl değerlendiriyorsunuz?
 
Türkiye, İran ve İslam ülkelerinin aleyhine bir proje. Kabul edersek tarihi bir hata olur.
 
Zaten NATO üyesiyiz. Alınan kararlara uymamız gerekir. Yerleştirilmesini olumlu buluyorum.
 
Oldukça önemli bir konu. Hükümet, referandumla halka danışmadan karar vermemeli.
 
Amerikan-İsrail emperyalizminin oyununa daha fazla gelmeden hemen NATO'dan çıkmalıyız.
 
 
 
 
 
 
 
 


mostbet

mostbet

Mostbet AZ
 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt https://www.krufarhiv.com/ (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


mostbet login  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik Betwinner
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin