DOLAR 1.521 - EURO 1.936 - ALTIN 61.67 - IMKB 61030
Cuma 10 EYLÜL 2010
Yıldırım: Nereye bakarsanız hizmet var Fazıl Say'dan Müslüm Baba'ya "yavşak" davası HSYK, savcıları tekrar görevden almak istemiş Erdoğan: 2011'den sonra tümden sivil anayasa Bursaspor - Eskişehirspor CANLI Başbakan'ın komşusu villasını gösterdi Keşan'da trafik kazası: 1'i ağır 2 yaralı Bahçeli: Eski diyenlere inat var olacağız Esenyurt'ta miting gerginliği "12 Dev Adam, 70 milyon dev adam'a dönüştü" habertaraf.com
 
 
 
Uluslararası Kriz Grubu: Türkiye'yi artık anlayın!
 
 
 
 
Ahmet Zeki YEŞİL
Mutluyum mutlusun mutlu
 
 
 
Okur Temsilcisi
Hırsızlığın yeni adı: Bir internet sitesi
 
 
 
 
Yılmaz Güney'ın ölüm yıl dönümü
 
 
 
 
 
Star
Ahmet KEKEÇ
Kafası karışıklar için Osman Can reçetesi
 
 
Bugün
Ahmet TAŞGETİREN
Tayyip diktatör olacak öyle mi?
 
 
Radikal
Akif BEKİ
Bağnaz seçmenin azizliği
 
 
Bugün
Ali Atıf BİR
Devlet Sınav Kurumu mu? Asla...
 
 
Star
Aziz ÜSTEL
Silin Sezen Aksu’yu demokrat İzmir olsun faşist İzmir
 
 
Zaman
Bülent KORUCU
Bir oyun ne önemi var!
 
 
Radikal
Cengiz ÇANDAR
Evet, ne olursa olsun Türkiye ileri gidecek
 
 
Hürriyet
Ertuğrul ÖZKÖK
13 Eylül; 1 numaralı bildiri
 
 
Star
Eser KARAKAŞ
GENAR’ın referandum araştırması
 
 
Bugün
Gülay GÖKTÜRK
"Namusu kurtarmak"
 
 
Vatan
Güngör MENGİ
Bu ne parası?
 
 
Milliyet
Hasan CEMAL
12 Dev Adam Dünya Kupası’nı bir kulpundan yakaladı, artık onu kimseye kaptırmaz!
 
 
Zaman
Hüseyin GÜLERCE
Gülen ve evet...
 
 
Hürriyet
Oktay EKŞİ
Değişmediğinden emindik de...
 
 
Vatan
Ruşen ÇAKIR
AKP'ye rağmen evet'e karşı 'AKP yüzünden hayır'
 
 
Milliyet
Taha AKYOL
Bayramda bilim
 
 
 
 
NilgüN ŞAHSİ
 
Alper GÜRKAN
 
Reha RUHAVİOĞLU
 
Ergin BOROBEY
 
Ertuğrul ÖZKÖK
 
 
 
Bayrama, Pakistan damgasını vurdu
 
 
 
ANKARA- Bayrama, referandum mesajları ve Pakistan'a yardım damgasını vurdu.
 
Ramazan Bayramı Ankara'da referandum mesajlarıyla kutlandı. Bayram namazlarının kılındığı camilerde Pakistan da unutulmadı, çıkışta yardım toplandı.

Ankara'da bayram namazını eda eden bazı liderler ve siyasetçiler mesajlarında bayram kutlamasının yanı sıra, hafta sonu gerçekleşecek 12 Eylül halk oylamasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, referandumda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için her türlü tedbiri aldıklarını belirtirken, iktidar partisinin Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya ise vatandaşları sandık başına davet etti.

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrinin bulunduğu Taceddin Dergahı'nda bayrama giren BBP lideri Yalçın Topçu ise özellikle Doğu ve Güneydoğulu vatandaşlara seslenerek, sandık başına gitmelerini ve bölücü örgüt ile cuntanın oyununu bozmalarını istedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise namaz sonrası yine merhum Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret ederek, mikrofonlara açıklama yapmamayı tercih etti. Referandum için namazı Ankara'da kaldığını belirten CHP'nin eski lideri Deniz Baykal ise yine torunları için sıcak simit sırasına girdi.

Kocatepe Camii'nde bayram vaazı veren Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu da Pakistan'a yardım konusuna dikkat çekti. Camilerde namaz sonrası Diyanet'in talimatıyla Pakistan için yardım toplandı.

BAKAN ATALAY: REFERANDUMDA GÜVENLİK ÖNLEMLERİ TAM, HERKES MUTLAKA SANDIĞA GİTSİN

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Ramazan Bayram namazını Kocatepe Camii'nde vatandaşlarla birlikte kıldı. Bakan Atalay, cami çıkışında yaptığı açıklamada, sürücüleri uyardı ve tüm yurtta güvenlik tedbirlerinin alındığını söyledi.

Referandum için de tedbirlerin alındığını hatırlatan Atalay, vatandaşları 12 Eylül günü oy kullanmaya çağırdı. İçişleri Bakanı Atalay, referandum dolayısıyla seçim bölgelerinde bulunan kabine üyelerinin aksine milletvekili olduğu Başkent'te bayrama girdi. Bakan Atalay, bayram namazını vatandaşlarla birlikte Kocatepe Camii'nde kıldı.

Atalay, namaz sonrası Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ankara Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakolğu ile birlikte vatandaşların tebriklerini kabul etti. Namaz sonrası basın mensuplarının karşısına geçen Atalay, vatandaşların ve emniyet camiasının bayramını kutladı. Bayram dolayısıyla yurtta güvenlik önlemlerinin üst düzeye çıkarıldığını belirten Atalay, sürücülerin bayram gidiş gelişlerinde dikkatli olmalarını istedi.

Referandumla ilgili güvenlik tedbirlerinin alındığını hatırlatan Bakan Atalay, "Ülkemizin her köşesinde sağlık açısından, ulaşım açısından ciddi tedbirler alındı. Vatandaşlarımız inşallah huzur içinde gidip oylarını kullanabilir. Bu ciddi bir demokratik sınavdır, herkes bunu ihmal etmesin. Mutlaka sandığa gitsin. Bu hakkını kullansın." dedi. Bakan Atalay, daha sonra cami avlusunda çocuklarla bayramlaştı. Atalay, elini öpen çocuklara bayram harçlığı verdi.

PARTİLİLER, NAMAZDAN ÇIKAN ERBAKAN İÇİN 'SANA SADAKAT ŞEREFİMİZDİR' SLOGANLARI ATTI

Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan, bu yıl da geleneği bozmayarak Saadet Partisi Genel Merkezi'nin bahçesinde bulunan Hamidiye Camii'nde bayram namazını partililerle birlikte eda etti.

Ankara Balgat'taki Hamidiye Camii'nde namazını kılan Milli Görüş lideri Erbakan için partililer "Mücahit Erbakan, hocaya sadakat şerefimizdir." şeklinde sloganlar attı. Yürümekte zorlanan Necmettin Erbakan, korumalarının yardımıyla güçlükle merdiven basamaklarından indi. Erbakan, aracının içinde kameralara kısa konuştu. Eski başbakan, "Hayırlara vesile olsun. Bu bayram ümmet için kurtuluş bayramı olsun. Cenab-ı Hakk'tan niyaz ederim." dedi. Necmettin Erbakan, partililerin "Mücahit Erbakan" sloganları ve alkışları arasında caminin bahçesinden ayrıldı. Hamidiye Camii'nde Ramazan Bayramı namazı çıkışında, sel felaketine uğrayan Pakistan için yardım toplandı.

DOĞRAMACI CAMİİ'NDE VATANDAŞLARA GÜL SUYU VE LOKUM İKRAM EDİLDİ

Yanında hem kilise hem de havranın bulunduğu Bilkent'teki Doğramacızade Ali Paşa Camii'nde bayram namazı sonrası vatandaşlara gül suyu ve lokum ikram edildi. Burada bayram namazını vatandaşlarla kılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya, referandumdan iyi sonuçlar çıkması dileğinde bulunarak, "Biz bir imtihandan çıktık, bu güzellikte yarışma imtihanıdır. Referandum sürecinde herkes nefsini bir tarafa bırakarak insanların huzur ve sükununu temin etmek için çalışmalıdır." dedi. Çetinkaya, tüm vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayarak, daha nice huzurlu bayramlar temennisinde bulundu.

KOCATEPE CAMİİ'NDE BAYRAM COŞKUSU

Ankara'nın en büyük camisi olan Kocatepe Camii bayram namazında yine doldu taştı. Vatandaşlar sabahın ilk ışıklarıyla birlikte camiye akın etti. Çok sayıda vatandaşın katıldığı namazda Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu hutbe verdi. Bardakoğlu, hutbede birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Kocatepe'de kılınan bayram namazına İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ankara Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya katıldı. Bakan Atalay, namazın ardından camide vatandaşlarla bayramlaştı. Çok sayıda vatandaş bayram coşkusuna ortak oldu. Cami çıkışında seyyar satıcıların yoğun bir şekilde bulunması dikkat çekti. Bayram namazının ardından Pakistan için yardım toplandı. Kocatepe Camii'nin her iki çıkışında yardım kutuları açıldı. Vatandaşlar, Pakistan için yapılan çağrıya duyarsız kalmadı. Bayram coşkusunun yardım kutusuna da yansıdığı görüldü.

BAYKAL, BAYRAMDA YİNE SİMİT KUYRUĞUNA GİRDİ

CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal da her yıl olduğu gibi bu yıl da evinin bulunduğu Beysukent'in yakınındaki camide vatandaşlar ile birlikte bayram namazı kıldı. Torunlarıyla birlikte camiye gelen Baykal, namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaştı. Baykal, Slovenya zaferini yaşatan Basketbol Milli Takımı'na teşekkür etti. Referandumdan dolayı Ankara'da kaldığını dile getiren Baykal, oyunu kullanacağını belirterek "Hayırlı olsun." dedi. Baykal, tüm İslam aleminin bayramını kutladı. Daha sonra bir simitçi dükkanına giden Baykal, burada kuyruğa girdi. Simit paralarını nakit ödeyen Baykal, vatandaşların bayram tebriklerini kabul etti. Torunlarına sıcak simit alan Baykal, daha sonra evine geçti.

CUMHURBAŞKANI GÜL, BAYRAM MESAJINDA 'DEMOKRASİ' VURGUSU YAPTI

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sorunların karşılıklı anlayış, uzlaşma, birbirini dinleme, ortak akıl ve sağduyu içinde hareket ederek çözülebileceğini belirtti. Gül, "Sorunları demokratik yöntemlerle çözmek yerine, görmezden gelmek veya siyasi kaygılarla kullanma eğilimine girmenin yanlış olduğunu bir kez daha açık yüreklilikle sizlere hatırlatmak isterim." dedi.

Cumhurbaşkanı Gül, Ramazan Bayramı nedeniyle yayımladığı bayram mesajında, bir Ramazan Bayramı'nı daha hep birlikte idrak etmenin mutluluğu içinde olduklarını söyledi. Bütün vatandaşların bayramını ayrı ayrı tebrik eden Gül, "Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan bayramlar, kaynaşmanın en yoğun şekilde yaşandığı, kardeşliğin canlandığı, sevinç ve kederlerin paylaşıldığı günlerdir. Bayramlarda dargınlıklar, küskünlükler unutulup, tartışmalar, kavgalar, kısacası bütün olumsuzluklar bir tarafa bırakılırken, tüm toplum katmanlarında sıcak bir sevgi ve saygı ortamı oluşmaktadır." ifadelerini kullandı.

MHP LİDERİ BAHÇELİ'YE BOZKURT İŞLEMESİ HEDİYE EDİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ramazan Bayramı namazını Ankara Gazi Mahallesi Merkez Camisi'nde kıldı. Bahçeli'ye cami girişinde bir çocuk tarafından deri bez üzerine bozkurt işlemesi hediye edildi. İki yıldır bunu Bahçeli'ye vermek için uğraştığını dile getiren çocuk, Bahçeli'nin elini öptü. Bahçeli de çocuk ve babasına hediye için teşekkür etti. Namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaşan Bahçeli, çıkışta herhangi bir açıklama yapmadı. Daha sonra Bahçeli, rahmetli Alparslan Türkeş'in mezarına ziyarette bulundu. Burada partililerle bayramlaşan Bahçeli, okunan Kur'an-ı Kerim'i dinledi. Dua eden Bahçeli, Türkeş'in mezarına su dökerek karanfil bıraktı. Bahçeli, ziyaretin ardından bir çay ocağında çay içti.

TOPÇU: MİLLET 'EVET'İN ALTINA TERCİH VURARAK, CUNTALARIN KİRLETTİĞİ O GÜNÜ TEMİZLEYECEK

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Yalçın Topçu, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarında dua etti. Türkiye'nin ve İslam aleminin bayramını kutlayan Topçu, 12 Eylül referandumunda vatandaşların evet oyu kullanarak cuntaları tarihe gömeceğini söyledi.

Topçu ve BBP yöneticileri, bayram namazını kılmak için Ankara Tacettin Dergahı'ndaki camiye erken saatlerde geldi. Kılınan bayram namazının ardından vatandaşlarla bayramlaşan BBP lideri Topçu, daha sonra merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarı başında yapılan duaya amin dedi. Duanın ardından Yazıcıoğlu'nun mezarının başına geçen Topçu, dua edip mezara dokundu. Türk İslam coğrafyasında hala kan ve gözyaşı olduğuna dikkat çeken Topçu, Bağdat'ta bin yıl beraber yaşayanların, emperyalistlerin kardeşi kardeşe vurdurduğunu kaydetti. Afganistan ve Çeçenistan'a bayram vesilesiyle kardeşlik gelmesini temenni eden Topçu, Pakistan'daki sel felaketinden etkilenenlere de yardım çağrısında bulundu: "Batının Taliban gerekçesiyle kota koyduğu yardımların 40 katı 50 katı Pakistanlı kardeşlerimize gönderilir. Bütün dünyaya huzur ve barış gelir."

Bayram mesajının ardından, CİHAN'ın, "Bayram sonrası yapılacak 12 Eylül referandumu demokrasi bayramı olacak mı?" sorusuna Topçu, "İnşallah. Benim Anadolu'da, Doğu'da ve Güneydoğu Anadolu'da yaptığım gezilerde milletimden gördüğüm, milletimiz kendi iradesinin her kuruma dokunmasını istiyor. Bağımsız yargıya kavuşmak, kesintisiz demokrasiye kavuşmak istiyor. 10 yılda bir iradesinin ortasına balta vurulmasını istemiyor. Bununla alakalı gereğini yapacağı kanaatini taşıyorum. İnşallah önümüzdeki 12 Eylül günü evetin altına tercih vurarak, cuntaların kirlettiği o günü temizleyecek." cevabını verdi.

MHP LİDERİ BAHÇELİ'YE BOZKURT İŞLEMESİ HEDİYE EDİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Ramazan Bayramı namazını Ankara Gazi Mahallesi Merkez Camisi'nde kıldı. Bahçeli'ye cami girişinde bir çocuk tarafından deri bez üzerine bozkurt işlemesi hediye edildi. İki yıldır bunu Bahçeli'ye vermek için uğraştığını dile getiren çocuk, Bahçeli'nin elini öptü. Bahçeli de çocuk ve babasına hediye için teşekkür etti. Namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaşan Bahçeli, çıkışta herhangi bir açıklama yapmadı. Daha sonra Bahçeli, rahmetli Alparslan Türkeş'in mezarına ziyarette bulundu. Burada partililerle bayramlaşan Bahçeli, okunan Kur'an-ı Kerim'i dinledi. Dua eden Bahçeli, Türkeş'in mezarına su dökerek karanfil bıraktı. Bahçeli, ziyaretin ardından bir çay ocağında çay içti.

KILIÇDAROĞLU, BAYRAMA EVİNDE GİRDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da bayrama Ankara'da giren liderler arasında yer aldı. Kılıçdaroğlu, önceki genel başkanın aksine bayram namazına gitmeyerek ailesiyle birlikte bayramı karşılamayı tercih etti. Kılıçdaroğlu, partisinin 87. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Anıtkabir'deki törenlere katılmak üzere Çukurambar'daki evinden ayrıldı.

9 Eylül 2010 - 12:22:06
 
Paylaş    
 
Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.
 
 
 
Yorumlar
 


Bu kategorideki diğer haberler

20:29HSYK, savcıları tekrar görevden almak istemiş
20:01Başbakan'ın geçişinde şüpheli paket alarmı
19:51Başbakan'ın komşusu villasını gösterdi
18:50Akın Birdal'a saldıran genç solcu çıktı
18:33Akın Birdal'a saldıran şahsın durumu kritik
18:18Yasin Hayal hastaneye kaldırıldı
16:44BDP'li Akın Birdal'a saldırı girişimi
15:03Örnekköylü Romanlardan 'evet' desteği
14:37Annesinin sesini çeyrek asır sonra duydu
14:10Gül'den vatandaşlara "oy kullanın" çağrısı
13:36CaspioNet yeni yayın dönemine başladı
13:28Mektupla Bayramlaşma gölgede kaldı
13:16TTNET'ten büyük yenilik
13:09Yabancı asıllı Türk vatandaşlarından 'evet'
13:02Finlaniya'da Ramazan Bayramı
12:53Bayramlaşmalarda referandum konuşuldu
12:47Saadet Partisi'nde bayramlaşma çoşkusu
12:40Ceylanoğlu, Şırnak Valiliği'ni ziyaret etti
10:56YAŞ mağdurları "evet" diyerek hesaplaşacak
06:36Genelkurmay yakınında şüpheli paket paniği
02:00En isabetli şirketten referandum anketi
01:04Papaz Kur'an yakmaktan vazgeçti ama...
23:02"Evet"e böyle destek görülmedi
22:18Çavuşoğlu’ndan İran’a ‘Sakine’ mektubu
21:51Mavi Marmara şehitleri dualarla anıldı
20:08Samsunlu Çerkezler "evet" diyor
19:53Bu haberi okumadan sandığa gitmeyin
19:30Çocukların bulduğu cisim patladı: 4 yaralı
19:12"Önüme 'suç delili' diye Kur'an'ı koydular"
18:47İngiliz ve Fin Bakanlar FT'ye "Türkiye'yi" yazdı
Daha fazla haber göster
18:25Belçikalı gazeteci: Bu, 12 Eylül'ün intikamı
18:20Drutsas: Türkiye askerini Kıbrıs'tan çekmeli
17:51Uluslararası Kriz Grubu: Türkiye'yi artık anlayın!
17:45Batı Nil Virüsü hastasının tedavisi devam ediyor
17:40Başbakan sırlarını W.S.Journal'a açıkladı
16:41İsveç Kürt Dernekleri Federasyonu: EVET
15:13Furkan Doğan mezarı başında anıldı
13:33Baro Başkanı şov mu yaptı, provokasyon mu?
13:30Evet için Tayland'dan 38 kişi yollara düştü
13:27Evet için ABD'den Türkiye'ye geliyorlar
13:22'Evet' demek için 20 bin km yol geldiler
13:21İsveç'te yaşayan Kürt aydınlar: EVET
12:22Bayrama, Pakistan damgasını vurdu
11:57Hacettepe'de skandallar zinciri
11:48TSK'nın en iyi uçak teknisyenine işkence
11:36Büyükelçi Ülker, güven mektubunu sundu
11:1930 Ağustos'a sivil ayarı
11:08Sağlık Bakanlığı valilikleri uyardı
10:53Referandum için ABD'den geliyorlar
10:35Türkiye'de ve dünyada bayram coşkusu
09:26Başkentte MOBESE paniği
08:11Bayram geldi hoş geldi
08:01Tek çizik atmadan tam puan almışlar
01:04Bir gün daha oruç mu tutmak gerekiyor?
00:25Van savaş alanına döndü 2 milletvekili hastanelik
00:00Almanya’da entelektüel kültür ırkçılığı
22:22İmamı öldüren PKK, JİTEM'e sarıldı
17:35Evet çıkar çıkmaz Evren'e yüklenecekler
17:30Rus general bunun için öldürülmüş
17:28Gül'ün mesajında 'demokrasi' vurgusu
16:40Mevlüt Çavuşoğlu Papa ile görüştü
16:31İzmir'de Batı Nil virüsü taşıyan hastanın durumu
16:29"PKK'nın imam cinayeti İsrail vahşetini andırıyor"
16:27Türk Musevi Cemaati, ABD'yi kınadı
16:26Hatay Ülkü Ocakları Başkanına soruşturma
16:19Liderlerin bayram namazı programı
16:14Akdağ'dan "Batı Nil Ateşi" açıklaması
16:10Kent AŞ işçilerinin mücadelesi sonuç verdi
15:20Bardakoğlu'ndan bayram mesajı
15:09Kenan Evren hakkında suç duyurusu
14:46Atatürk'te 37 günde 34 bin oy kullanıldı
14:38Provokasyon ihbarı eylemi erteletti
14:35Köln Başkonsolosu'ndan "rant" açıklaması
13:59Solcu kıza misina yutturup ipini çektiler
13:53Mamak Cezaevi önünde 12 Eylül protestosu
13:2812 Eylül işkencesi boykotu delecek
13:22YSK yüzünden 4 bin oy uçtu gitti
13:19YÖK Başkanı'ndan flaş açıklama
13:14Batı Nil Virüsü'nden 3 ölüm
12:51"Hiçbir bakan Haberal ile görüşmedi"
12:38Elçilikten Kur'an yakma girişine tepki
12:23Son Ülkücü'ye bir parça kefeni çok görmüşler
11:17Çimento fabrikasında patlama: 3 işçi ağır yaralı
11:09KPSS çetesinden 4'ü tutuklandı
11:04Diyanet'ten mühürlü Kur'an uyarısı
10:57Bakan Gönül: Cem Uzan ve Aziz Yıldırım da listede
10:47Meteoroloji yalanladı: O gün Hantepe'de sis yoktu
10:26Arda: Sizden öğrendim Başbakanım -VİDEO-
10:18Ergin: Subjektif ve talihsiz
10:12Bakanlıktan Batı Nil Virüsü açıklaması
Daha az haber göster
 
 
 
 
 
 
Alper GÜRKAN
Böyle olur sosyal bürokratın bayramı
 
 
Ergin BOROBEY
Sevgili Rosa…
 
 
Reha RUHAVİOĞLU
13 Eylül’ü düşünüyorum gözlerim kapalı…
 
 
 
 
Papaz Kur'an yakmaktan vazgeçti ama...
 
30 Ağustos'a sivil ayarı
 
Hz. Aişe'ye hakaret İslam dünyasını ayağa kaldırdı
 
Küfürbaz karikatüriste Merkel'den ödül
 
Kuran protestosunun alevi ABD’yi yakacak
 
 
 
 
 
 
"Ramazan ve kurban bayramı gecelerini, sevabını umarak ibadetle geçiren kimsenin kalbi, kalplerin öldüğü gün ölmez."
Hadis-i Şerif (Mecmeu'zevâid, c. 2, s. 198)
 
 
 
Havadurumu
 

 
 Dolar
 
1.511
1.521
 
 Euro
1.921 1.936
 
 Sterlin
2.320 2.365
 
 Altın
61.07 61.67
 
 IMKB
61030  
 
 
Başbakan sırlarını W.S.Journal'a açıkladı...
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin önde gelen ve muhafazakar çizgisiyle bilinen gazetelerinden Wall Street Journal'a özel bir röportaj verdi.
 
 
 
 
  Boydak Holding'in Show TV ve Akşam gazetesine talip olduğu ileri sürülüyor. Peki neden Boydak Grubu? İşte cevabı...  
 
 
 
  Bir buluşamamanın hikâyesi: Bono yazısını okuyup etkilenince tanışmak istediği Radikal yazarı Joost Lagendijk'ı Olimpiyat Stadı'ndaki konser alanında fellik fellik arattı. Bu mümkün olmayınca da bir mektup yolladı.    
 
 
 
 
CHP'li Avcılar Belediyesi'nce hazırlanan ve "Başörtülü kadınları rahibeye benzeten" afiş hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Genel Başkan AVCI Kemal, belediyesinin ismi AVCILAR olunca başörtülüleri vurmadıklarına şükretmek lazım!
 
CHP zihniyetini tam olarak ortaya koyan bir afiş
 
Bu afiş Kılıçdaroğlu'na bir komplo. Zaten kendisi de özür diledi.
 
Herşeye rağmen başörtüsü sorunu CHP'siz çözülmez.
 
 
 
 
 
 
 Mostbet AZ

 
 
       
Kategoriler   HaBerTaraf HaBertaraf Yayın Hizmetleri
Sahibi ve Genel Müdürü Rıfat YÖRÜK
Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt (Kurucu)

habertaraf.com'da yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


  mostbet
 
 
Gündem Sağlık-Çevre Hakkımızda
Yazarlar Eğitim Künye
Güncel Bilim-Teknik
Siyaset Kültür-Sanat Yayın İlkeleri
Dünya Mizah Yorum Kriterleri
Yurt Yaşam
Ekonomi-İş Medya  
Spor Magazin